Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dyiewcyznki 🙂
JA W KONCU PO BADANIU 🙂 widzialam moja malutka fasolke ,ale cos malutko sie ruszala,chyba byla ospana...raz poruszyla nozka i raz raczka,lezala sobie tak spokojnie....od czubka glowy do kosci ogonowej ma 7,2cm 🙂 🙂 🙂 wszystko w porzadku i na szczescie nie ma blizniakow,potem bylo badanie moczu i krwi,infekcja minela-anemia tez 🙂 🙂 wszystko w porzadku 🙂 🙂 🙂 🙂 naprawde sie ciesze
dzidzia lezy sobie na samym dole brzuszka dokladnie w tym miejscu w ktorym czesto czuje bulgotanie....miedzy terminem z OM a UsG JEST 4 DNI ROZNICY, ale narazie nie beda tego zmieniac bo jest niewielka rioznica zobacza po kolejnym USG
jestem przeszczesliwa
na okreslenie plci zawszesnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Elka będziesz miała grzeczne dziecko 🙂
Ja bym chciała bliźniaki ale raczej nici z tego chociaż zawsze jest nadzieja, że lekarz coś przeoczył:P

Asienka, obijakm sie jak idzie. W pracy dali mi mlodego chlopaka do pomocy (dorazna pomoc dla ciezarnej, hehe), robi wszystko czego mi sie nie chce:P Kocham moich szefow za genialne pomysly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie to juz widac dzidziusia w 30 tyg na badaniu 3/4 d wczoraj sobie przegladalam w internecie, doslownie jakby sie dzieciatko wyjelo poogladalo i wlozylo do brzusia 🙂 troszke drogawe badanko bo okolo 200 no ja musialabym specjalnie jechac 100 km zeby takowe wykonac bo u mnie w miescie nie maja jeszcze takiego sprzetu, pytalam wczoraj czy Wam dziewczyny lekarz robi pomiar cisnienia na wizycie bo mi jeszcze nie wykonywal czy to ma znaczenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja od rana sie wsciekam oczywiscie przez faceta :/ powod: zazdrosc... przeczytal mojego smsa do przyjaciolki "napisalam Ci na gadu refleksje na temat barmana" oczywiscie chodzilo o barmana z ktorym ona sie spotyka ale Piotr nagle ubzdural sobie ze JA mam jakiegos barmana... obudzil mnie dzgnieciem palcem w czolo i zyczyl milych refleksji na temat barmana po czym odwrocil sie i wyszedl do pracy
szkoda tylko ze ja tu w norwegii nie znam zadnego barmana bo oprocz szkoly jezykowej i spacerow z nim nigdzie sie nie ruszam! a z drugiej strony jakim prawem przeszukuje moj telefon i czyta smsy? ah Ci faceci... niby blachostka ale tak strasznie sie zdenerwowalam ze az brzuch mnie boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwcia nie przejmuj się...i zarazem witam w klubie 🙂 mój tez dziś w jakimś nieszczególnie dobrym humorze się obudził...ani uśmiechu ani nic... coś tam burknął ze przez sen gadałam ale nic więcej...śniły mi się dziś jakieś głupoty ale nie pamiętam niestety jakie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wam 🙂

Ja wczoraj miałam pierwsze USG,widzieliśmy dzidzie.Bardzo spokojne i na koniec badania pomachało rączkami 🙂 Pani powiedziała że wszystko ok. ale jeszcze musiałam iść na badanie krwi,ponieważ zgłosiłam że mój brat miał zespół Downa i robili mi badanie w tym kierunku.W sumie posiedzieliśmy w szpitalu 3h.Ale warto było:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki
Był0am wczoraj u lekarza,wszystko oki,robił usg serduszko bije mocno tylko sie fasolka nie dała zmierzyć,najpierw pokazała nóżki a potem szybko sie obkręciła i pokazała czubek główki,moj maż sie smiał że maleństwo ma juz adhd po mamusi :P ,lece zawieśc dalsze zwolnienie.

Buziaki i miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kwiatuszki.

Elkke ale śmieszek/ka!!! 🙂 🙂 🙂

Mi ciśnienie zawsze mierzą i wpisuja do karty ciąży.

Julka jakie dobrze masz wychowane dziecko. Już macha na dowidzenia 🙂 🙂 🙂

Po koszmarze dnia wczorajszego, zamieszam mieć dzisiaj ,świetny dzień.

Na śniadanie Pomidorki z mozzarelą i bazylia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha...Dziewczyny wiem że pierwszą pensję na zwolnieniu wypłaca normalnie pracodawca a potem płaci ZUS.Powiedzcie czy Wy już dostałyście z ZUS-u pieniążki??Czy one były jakoś inaczej naliczane?? Ja słyszałam że z ZUS-u będę dostawać mniej niż normalnie jak pracodawca płacił i że ZUS sam sobie coś tam wylicza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...