Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja dla chłopca nie miałam żadnego pomysłu, myślałąm o Adrianie, ale nie byłam przekonana i Mariusz, jak miał jeden z przebłysków inteligencji i mówił, że to na pewno jest jego dzieciątko, powiedział, ze dla chłopca zawsze chciał Konrad, a mi się spodobało i bez względu na to czy jeszcze z nim będę po porodzie czy nie, mały będzie miał na imię Konrad. Dla dziewczynki chciał Oliwia, ale mieszkamy w małej wiosce i pełno jest wokoło Oliwii i Wiktorii, wię ja wymyśliłam Nicoll, a na drugie Maria, po ś.p. mamie Mariusza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od dawna miałam już wybrane imiona dla przyszłych dzieci.
Dziewczynka - Nadia, chłopiec Filip. Męzusiowi na szczęście się spodobały i nie oponował. Rodzice a właściwie mamusie są jakoś niechętnie nastawione do imienia Nadia, ale wkoncu to nasz dzidziuś i jestem przekonana że prędzej czy później się do niego przekonają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z takiego samego założenia wychodzę. To jest nasze maleństwo i to my nadajemy mu imię. A Nadia to naprawdę bardzo ładne imię coraz więcej dziewczynek ma tak na imię. Chociaż czytałam że jeszcze parę lat temu niektóre urzędy nie chciały rejestrować dziecka o takim imieniu twierdząc że jest to zdrobnienie od imienia Nadzieja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najgorzej ze czlowiek wybierajac imie dla swojego dziecka automatycznie kojarzy sobie imie z osoba ktora zna i przez to wiele imion wydaje sie byc nieodpowiednie 🙂 ale w koncu kazdy czlowiek jest inny a jego zachowanie w doroslym zyciu nie jest zalezne od imienia tylko od charakteru i wychowania jakie otrzymal od swoich rodzicow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny
Widze ze dyskusja o imionach się rozpoczeła. Ja się z chłopakiem nie moge dogadać w tej kwesti. Ja chciałam Hanie ale on jest przeciw. Narazie mamy dwie opcje Gabriela Hanna/Anna lub Dominika Hanna/Anna - nie ma jeszcze decyzji. A dla chłopca Marek albo Michał a na drugie Seweryn po moim pradziadku. Chciałam go też przekonać do tego że pierwsze imie wybieramy razem drugie wybieram ja a nazwisko on hehe Nie poszedł niestety na to hihi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyna Maja- pomimo że pierwsza dziewczyna Michała miała tak na imię 🙂, na mnie wołali Maja w liceum i na studiach i tak chyba z sentymentu, no i mam psiapsiółkę Maję. Fakt że znajomi dali swojej córci tak na imię, ale trudno. Druga opcja to Lena.

chłopczyk- bezapelacyjnie Szymon, juz widze jak będę krzyczeć Szymek nie właź na stół, czuje że jak będzie chłopczyk i to będzie urwis hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...