Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja ostatnio jak leżałam wieczorem to czułam taki bąbelek w brzuchu, raz za razem w tym samym miejscu. Ale nie chcę się na razie nastawiać, że to dzidziuś 🙂
Ja butlę ciągnęłam do 8 lat tak samo jak smoczka 🙂 Lubiłam i już 🙂 Ze smoczkiem dałam na luz, bo ktoś powiedział, że będę mieć od tego krzywe zęby, a okazało się, że to nie jest prawda, bo jak byłam mała to miałam za małą szczękę na stałe zęby ( do tej pory mam mleczaki i to prawie wszystkie moje zęby z tyłu 🙂 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierwszy z terminów mam na 4.04 (na brzuszku dałam 10.04, tak pośrednio międy 4 a 16.04, czyli moim ostatnim terminem), ale powiem Wam szczerze, że nie chciałabym urodzić 4, bo to wypada w samą wielkanoc, a wiadomo jak to bywa z personelem w szpitalu- nie dość, że będzie wszystkich mniej, to można trafić tak, że Ci z lekarzy i położnych, którzy będą, będą wściekli na cały świat, ze w święta muszą siedzieć w robocie. Nie chciałabym, zeby to sie na nas odbiło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwcia to masz tak samo urodziny jak ja 20 kwietnia. Ja się zastanawiam jak mógł być duży zbieg okoliczności zw z datą urodzin w rodzinie u mojego chłopaka. Ja się urodziłam 20 kwietnia tak samo jak starszy brat mojego chłopaka a znów mój brat urodził się 16 lipca - tak samo jak młodszy brat mojego chłopaka. Czyżbym dobrze trafiła? Przeznaczenie? 😉 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...