Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basik ja tez jestem LEW 😉 i zadziora ze mnie straszna 😁

18stka na karku to juz stara dupa jestem hehe. Moj tez czasami cyrki odstawia ale on wie,ze co za duzo to nie zdrowo a wlasciwie to ostatnio juz sie uspokoil tylko ze teraz cale dnie siedzi przy swoim samochodziku ( to zupelnie jak dac dziecku nowa zabawke ) . no i tez mam mamuske pod reka ale jakos specjalnie nie zamierzam jej wykorzystywac tylko ,ze ja do szkoly bede musiala wrocic i wtedy ona bierze zalegly urlop i z mala siedziec bedzie. Dzieki za oklaska chociaz nie wiem czy zasluguje 😁

jesli chodzi o brzuchy to jakos tydzien temu wepchnela sie przedemna w sklepie babka w kolejke i juz jej odpuscilam ale jak jakis stary dziad do niej podszedl i mowi " a Ty co? a ona "nic wkolejce stoje" a on "no a dla mnie mniejsca nie ma? i ona go wpuscila to powiedzialam,ze to juz szczyt chamstwa zeby sie przed kobiete w ciazy wpychac to ona " ojj przepraszam bardzo ale nic nie widac" a pozniej slyszlam jak mowila do tego dziada "jak ja w ciazy bylam to zapierdalalam i nikt nie patrzyl czy jestem w ciazy" ( sorki za wyrazenie ale wlasnie tak powiedziala ) . Znieczulica dopadla to spoleczenstwo. Zupelnie jakbym z dupa na miejscu siedziala. A od rana do wieczora pilnuje maluchow mojej "tesciowej" , jeszcze piesio nasz kochany na glowie, moje duze dziecko ( mowa o moim kochanym 🙂 ) i gadaja takie baby glupoty jak ludzi nie znaja.

Albo jak jade3 autobusem i kobieta z wozkiem sama sie meczy i go targa i nikt nie pomoze jej i wkoncu sie lituje i z nia ten wozek targam. Dobrze,ze moj M sam takim kobietom pomaga bo tak to by zaraz przez leb oberwal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuchalki jade do mamy i babci (mieszkaja razem).
Moja babcia jest super ma prawie 83 lata i śmiga jak szalona.
Ma juz 16 letniego prawnuka(syn mojego brata) i teraz bedzie miała kolejnego.
Jak sie dowiedziała że jestem w ciąży to powiedziała "no to dożyłam 🙂".
Moja babcia przeprowadziła sie do mojej mamy zeby nam odstapic mieszkanie.
I po 60 latach mieszkania tu spakowała sie w 4 kartoniki i z uśmiechem tak poprostu wyprowadziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik moja kolezanka miala "nieco" gorzej bo jej rodzice tak mowili i tak zrobili... ale dobrze,ze jego rodzice jakos to zaakceptowali i przyjeli ja pod swoj dach.

Jak mi moj M odstawial cyrki co go z domu wyrzucilam to myslalam,ze bede samotna mamusią ale wkoncu stuknelam sie w leb ze o takie blachostki wywoluje awantury ale co zrobic, hormony mna szarpaly na prawo i lewo i pakowalam jego rzeczy np gdy poszedl z kumplami na impreze.

Jejku tak czytam te wasze suwaczki typu "dziecko wazy 28 gramow" to az wierzyc sie nie chce ,ze te kryszunki tak szybko rosna 🙂

Pewna "znajoma" jak sie spytala ile moja dzidzia miala w 7tc i mowilam ,ze 9mm to powiedziala,ze jakies dziwnie male to moje dziecko bo jej mialo w 9tc 11cm :| mutant jakis chyba hehe :P a w 11tc jej dziecko mialo 19cm :/ jak ja tej baby nie lubie ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
apropos wpuszczania do kolejki

moja siostra jak była w 7 mies. wybrała się na zakupy do jakiegoś hipermarketu,
podbija do kasy pierwszństwa, a tam dwóch panów z czerwonymi nosami stoja i browarki kupują , oczywiście brzuszki od piwa im urosły.
No i jeden mówi do drugiego;
-Ej Gienek przepuść Panią
na to Gienek, spoglądając na moja siostrę:
- A po o przecież Pani widać że dobrze się czuje, prawda?
Na to siora:
- to nic że łupie w krzyzu i nogi mam napuchnięte, ale proszę niech Pan kupuje, sądząc po brzuszku to od razu na porodówkę Pan jedzie, no ale alkohol w ciązy wie Pan co jak można.
Kasjerka prawie spadła z krzesełka, jego kompan jak zaczął rechotać to aż mu zły ciekły a facet z tylko czerwonego nosa zrobił się cały czerwony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj buty ciezko wiazac 😉 a o goleniu nog i bikini juz nie wspominajac chociaz bardziej u mnie to przez bol kregoslupa niz przez brzuch ale grudnioweczki strasznie narzekaja 😁

Sztunia moze to i dziwne, ale czasami tacy menele sa grzeczniejsi od zwylych bab i facetow. Chociaz w biedronce czesto taki Pan nawet jak jest duza kolejka to wola mnie do kasy jako pierwsza i karze mnie wsyztskim przepuscic wtedy czuje sie jak gwiazda hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ten Pan jak raz mnie przepuszczal w kolejce i jakas baba cos tam zaczela ,ze jej sie spieszy to on jej cos odpyskowal tak,ze az cala kolejka sie smiala :P a to taka pulchan kobieta byla ale juz nie pamietam dokladnie co. Chyba cos tam wlasnie na temat ciazy, ze myslal,ze ona jest przy kosci ale skoro tez jest w ciazy to prosze bardzo , niech idzie przed niego czy jakos tak :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rośniemy rośniemy wczoraj mężuś po 13 godzinach pracy grzecznie pobiegł do sklepu po.... eklerki ;D bo nas naszo hi hi hi u nas też pochmurno a mój szwagier leciał dzisiaj na Cypr na wesele.... tylko 600 osób ;/ nie chcieli mnie zabrać ;( tacy to mają dobrze a my marzniemy bleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...