Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam dziewczyny po prawie miesiecznej przerwie 🙂
widzę wiele nowych Brzuszków, korych wczesniej nie mialam okazji poznać 🙂milo mi Was poznac 🙂

Urlop w Polsce nie za bardzo sie udał, mialam zapalenie zatok wiec 2 z 3 tyg. urlpu lezalam w lozku i potwornie cierpialam!!! 😞
przestrzegam wiec Was Kochane uwazajcie, chroncie glowe przed wiatrem i deszczem, nawet nie zdawalam sobie sprawy, ze taka jestem delikatna teraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wszystkie brzuszki zgłodniałe,jak się naczytałam to i mi także zachciało sie jeść 🙂Co do tego usg tzry wymiarowego to dużo G teraz poleca,warto zrobić,ale najlepiej między 20 a 25 tyg,najlepiej widać,bo potem maluszek jest troszke za dużych gabarytów 🙂Piszecie o mieszkankach,domach ja mieszkam jeszce z rodzicami,ale mam nadzieję ,że w nadchodzącym Nowym roku zamieszkam w naszym nowym domku,którego właśnie budujemy 🙂Gdy zaglądam z domu moich rodziców przez okno widzę działkę i rozpoczęte roboty 🙂Blisko rodziców ,ale na swoim, o tym ciągle marzyliśmy już od momentu naszego ślubu,oczywiście dziś wszystko związane z kasą 😞 , ale odrazu Rzymu nie zbudowano 🙂Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć lasencje 😉
wróciłam z zakupów. zaopatrzylam się w 2 staniki sportowe (rosnące), 3 pary galotów - takich sexi - sięgajacych prawie pod pachy 😉
zjedliśmy z Bartem rybkę na mieście i wróciliśmy do domku.
krzyżyk boli - standard po szopingu, pierwszy raz zabolały mnie pachwiny ale ogólnie bombowo 😆
w ogóle mam dziś superowy dzień po tym, jak z rana serduszko maleństwa usłyszałam i poczułam kilka bąbelków.
teraz leżymy z suką w łóżku i odpoczywamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też wróciłam z miasta bo byłam po zaświadczenie u lekarza,ugotowałam rosołek taki pyszny 🙂 i już nie mogę się doczekać aż go zjem 🙂 tylko na makaron czekam 🙂

Dziewczynki wiecie co??ledwo zaczęło brzusio widać a mnie szlak trafia jak wszyscy mnie po nim dotykają...zaczęło mnie to denerwować a myślałam że nigdy tak nie będzie,że to jest powód do dumy a ja chciałam go schować pod ubrankami i uciec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Jak tam mija dzionek wam, bo mi bardzo fajnie. Pierwszy raz poczułam swoje maleństwo 😁 takie bąbelki jak przyłożyłam rękę do brzucha. Fajne uczucie:P Widzę że rybki były na topie. Ja tam dzisiaj krupnik i spagetti. BUZIOLE WESZŁAM NA CHWILKĘ I ZMYKAM 😘 papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja często mam i miałam tak że w autobusie czy tramwaju jak ktoś za blisko mnie stał albo co gorsza dotykał nawet niechcący to aż mnie wykręcało...i prawdą jest to że ludzie mają barierę ochronną.Moja to sto kilometrów przedemną i za mną 🙂 nie rusz nie dotykaj a broń Boże kaszl i kichaj w moja stronę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...