Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc mamy 🙂
nadrobilam 30 stron 😠
ja przez wczorajsza pogode tak sie znurzylam ze poszlismy z mezem na 5 km spacer, zero kondycji nogi nas tak rozbolaly a dzis swieci slonko i mam powera od rana, pranie juz wlaczone zaraz biore sie za porzadki w szafeczkach.
w dalszym ciagu nie czuje dzidziusia, a jak bylam we wtorek u lekarza pierwszego kontaktu pytala sie ktory to tydzien , mowie ze 18 a ona to jeszcze na ruchy musisz poczekac 😠 a jak Was czytam ze macie juz kontakt z bablami to az sie martwie co ze mna! no i ta krzywizna brzucha dzis to mam taka kule wystajaca po prawej stronie a wizyta 16.11 oszaleje chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo!
Asienka nic się nie martw moja znajoma jest w 21 tc i tez ruchów nie czuje,a to co wyskakuje na brzuszku to najwidoczniej jelita z jedzonkiem lub gazami,po wypróżnieniu przechodzi.Ja też mam często taką gulkę po lewej stronie 😉

Wpadnij do mnie na sprzątanko bo mi power minął
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona to chyba nie jelita i nie gazy bo ja z tym nie mam problemu, najwazniejsze ze to nie boli, to balagań ja zaraz do Ciebie pedze, wskocze tylko do spozywczaka bo mam ochote na obiad zapodac sobie pampuchy z truskawkami i smietana i cynamonem mniam mniam a Ty kupic Ci cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam do was takie pytanko-moze bardziej do kobiet,ktore juz maja dzieci
czy macie juz pokarm ???? bo mi juz wyplywa "siara" 😲 😲 w poprzednich ciazach pokarm pojawil sie ok 7 mca a teraz juz 🤨
pozdrawiam
chyba bede musiala niedlugo juz wkladki laktacyjne wkladac:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki asienka,
a ja zauważyłam ze mam skorę jakąś bardziej nawilzona, moze to przez to że faktycznie smaruje ciało rano i wieczorem balsamami, ale wczesniej też tak robilam i skora bylo wiecznie przesuszona

Dzisiaj w rozmowachw toku jest o rozstepach, jak widzialam zajawke to sie przerazilam, teraz wieczorem modle się za dzidzie, Michala, rodziców, siostre i brak rozstepów, masakra ;|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka ja właśnie zapodałam sobie parówy,pierwszy raz od pierwszego trymestru jak to po parówach zwracałam 🙂
to ja nie wiem co Ci tam wychodzi...może dzidzia dupką sie wypina 😉

Sztunia brzusio śliczny 🙂

Aja się często nie smaruje bo nie znoszę nabalsamowanego ciała 😞 za to piling obowiązkowy i mam po nim fajna skórkę a do kąpieli daje olejek taki dla dzieci i wychodzę jak nabalsamowana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo ho!
Nadrabiam zaległości. Dzisiaj troche wiecej czasu w domu to sobie pogadamy.Nie mam dziiaj żadnego lekarza, aż się dzwinie czuję 🙂

Emi- to miłe że napisłaś że jestem smieszna.Ja uważam siebie zao osobę raczej smutaśną. Stąd Kłapouchy. Dopiero jak się gdzieś dobrze poczuję to wylazi ze mnie pajac 🙂

Ilonab- cennnik rewelacja

Anka- łośoś, hihi. ale efekt końcowy satysfakcjonujący? 🙂

Matoosia a potem bedzie 6,7,8,9. Szybko leci co?

Elka- my tobie też miłego dnia 🙂

Asieńka -co to są pampuchy?Na sutki polecam Bepanthen. Samruję i pomaga i popekały. 20 zł maść kosztuje.

Sztunia-wow ale brzuchalisek. Ale ty chudzielec byłaś widzę. I jaka ładnie opalona 🙂Też widziałam Dzrzyzgę. Jak można przytyć 25 w 2 tygodnie to prawie 2 kg dzienie!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka ja mam taka opcje w mikrofalówce, a inny sposób może chuchać na nie 🙂

kłapoucha opalenizna jeszcze została po wakacjach, my po slubie na podróż poslubną pocisliśmy, i tylko plaża i wino i łózko i plaża i tak w kółko, ale jeszcze troche i wacik będę, trochę się martwiłam że tak się wystawiałam na słońce a już w ciązy byłam, ale to były pierwsze dwa tygodnie i lekarz powiedział że nie ma czym się przejmować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...