Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć i czołem 🙂

śliczne brzuszki, słodkie ciuszki,
narzeczony sympatyczny
a obrączki romantyczne 😉

biust, czyli cycki. nie bolą dziwnie jakoś. Ami słyszałam, że zostają większe ale głowy za to nie dam :P

ja w nocy tylko raz siusiam...może to źle 😞 diabli wiedzą. humor do dupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Kurcze co po niektóre ruchy czują a ja nic jeszcze 😞 10 listopada śmigam do gin na 18. Może mi powie co tam w brzuszku rośnie.
Widzę że wam brzuszki rosną mi zaczął i koniec więcej nie rośnie. Może przez ten stres przed ślubem bo to już 14 mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Evi ja się dzisiaj zastanawiałam czy to Two ślub teraz 🙂 nawet pisałam do Dziewczyn 🙂 No to tak 12 w czwartek pijemy toast za Anie bo ma urodzinki 🙂 W sobotę za Ciebie 🙂 A w niedziele za mnie bo mam rocznicę 🙂

Nie stresuj się tak wszystko będzie dobrze i aż się zdziwisz że tak szybko minie 🙂

Wszystko już zapięte na ostatni guzik??

MADZIAM to szybko z ta drugą ciążą,ale nie martw się będzie dobrze...musisz być dobrej myśli :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu się Ania doczekała IKEI 🙂

Szkoda brzuchatki że nie mieszkamy w jednej miejscowości bo mam do wykorzystania zniżkę 50% w NEW YORKERZE na ponad 2000zł
tyle mi się uzbierało od sierpnia a ja prawie nic tam nie kupuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja robię dzisiaj wafle 🙂 bo mnie chęć naszła

Evi jak Ci fajnie 🙂 ja w tamtym roku też to przechodziłam a najlepsze to są te wypady do kosmetyczki 🙂

Ja chcę jeszcze raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewi24 nic sie nie martw - jakbym byla pochlonieta takim duzym wydarzeniem jak wlasny Slub - tez pewnie bym nic nie czula - to tak delikatne pukniecia, ze trzeba sie wsluchiwac w siebie - sama jeszcze nie wierze, ze to TO 🤪

A ja jeszcze nic nie kupilam mojemu Dzidziusiowi ... ale juz na pewno mam tak, ze jak widze cos dla siebie za np 40 PLN to mysle "e tam ... kupie sobie innym razem - co bede wydawac kase" a jak widze cos dla Malenstwa za tyle samo to mysle "ale SUPER - jak sie tylko dowiem czy to cipka czy penis to zaraz to kupie !" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc wam 🙂

Ja narazie nic niekupuje dla dziecka bo nieznam płci,może jak się dowiem to coś zakupie.Po Julci mam troche ciuszków,tak do 9 miesiąca to mam wszystko.
A co do piersi to mi po Juleczce zostały duże a teraz przy drugim dziecku to już mam wymiona ☺️ Nosze miseczke DD i mi zaczynają wypływać ☺️

Wafelki a jakie z czym?Już i ślinka cieknie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wafle dla Agi 🙂
- opakowanie wafli prostokątnych
- opakowanie mleka w proszku (500g)
- margaryna Kasia
- 2 szkl cukru
- 3 łyżki kakao

Do garnuszka wlac pół szklanki wody, margarynę i 2 szkl cukru - roztopić. W misce wymieszać mleko w proszku z 3 łyżkami kakao, dodać roztopioną margarynę. Mieszać wszystko aż uzyskamy gęstą masę. Od razu przekładać nią wafle aby nie stężała.
Pociąć na małe ciacha i wcinać

Ewi ja też myślę o rzęsach i u nas ma dziewczyna w promocji 150zł 🙂 fajne to bo malować się nie trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...