Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
30 minut nadrabiałam zaległości, muszę iść na kurs szybkiego czytania 🙂

wczoraj był basen, nawet było miło 🙂

teraz jajecznica na szynce i kakao, a potem kawa z psiapsiółami.

A pogoda bleeeeeeee, przez nią dopiero się zwlekłam z łóżka a Michel jeszcze gnije

Jak to mówi moja 3-letnia siostrzenica "wstawiać psiochy" (wtawać spiochy)

narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem wam,ze w poprzednich ciazach do konca nosilam podkolanowki rajstopkowe a teraz juz od kilku tyg nie moge bo strasznie mnie uciskaja nawet te bezuciskowe,wiec musialam sie przekonac do zwyklych bawelnianych:laugh: o rajstopach w ogole mopge zapomniec nosze juz tylko spodnie dla kobiet cazowych i jeansy i materialowe ,ale rozmiar "S" i tak mi najwygodznie w ogole w porownaniu do poprzednich ciazy to teraz wygladam jak wczesniej w 6-7mcu a za 2 dni zaczynam 5 mc,swouja droga szybko zlatuje ta ciaza 🙂
tutaj kazdy liczy tygodniami bo co tydzien wyplata wiec szybko zlatuje-w polsce liczylam miesiacami:laugh: :laugh: tylko pracowac jeszcze dlugo musze,ale poki co dobrze sie czuje to nie jest zle 🙂 🙂 🙂dzis dzien wolny a nastepny za 12dni 😞 😞 wiec 2 tygodnie znow szybko zleca jak i polmetek ciazy
buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam białe bułki 🙂
Jaki ja dzisiaj sen miałam, to chyba żaden rezyser by nie wymyślił 🙂
Jakoś tak mi dziwnie bez tabletek na podtrzymanie, chyba się uzależniłam od nich psychicznie. Bez nich czuję jakieś widmo nadchodzącego nieszczęścia 😞
Od dziś zaczęłam brać żelazo, a lekarz poinformował mnie o przykrych skutkach mogących po tym wystąpić.
Zatwardzenia, kłopoty trawienne i nawet żyganie. Oby tylko nie nudności całodniowe bo oszaleję ;(
Zjadłam śniadanko na siłę bo coś apetytu brak, odcedziłam sukę i zamiaruję zabrać się za te podłogi.
O, idę korzystać bo coś mnie ciągnie na tron 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to samo dostałam Tardyferon Fol - takie zajebiście rózowe tabletki 😉
Fajie klapoucha, że Cię nie ruszają. Jest nadzieja, że i ja jakoś je zaakceptuję.
Przepis na polędwiczki wieprzowe znam tylko jeden, ale jest to raczej przekąska bo do ziemniaków to tak nie bardzo, ale suróweczka jak najbardziej.
Kroisz w plaserki cienkie 5 mm (oczywiście w poprzek włókien)i ubijasz tłuczkiem.
obtaczasz w mące zwykłej i na b. rozgrzany tłuszcz - olej - dosłownie po minucie z każdej strony.
Solisz na końcu.
mmmmm.... pychota 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe kwietnióweczki 🙂

A stare w końcu się obudziły 🙂
Idę dzisiaj na spacerek z Psami a potem znów do kina 🙂 Mam nadzieje że Jacek po filmie nie poprosi znów o Jacksona 🙂

W nocy mu się śniło że był na koncercie i śpiewał przez sen "billie jean" chciałam go nagrać ale nie wiedziałam gdzie telefon 🙂 Po dzisiejszym seansie to by mi w nocy tańczył 🙂

Maleństwo w nocy przesunęło mi się na lewą stronę i nie mogłam spać ani na boku ani podparta podusią na brzuszku 😞 ale jakoś dotrwałam do rana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe kwietnióweczki 🙂

A stare w końcu się obudziły 🙂
Idę dzisiaj na spacerek z Psami a potem znów do kina 🙂 Mam nadzieje że Jacek po filmie nie poprosi znów o Jacksona 🙂

W nocy mu się śniło że był na koncercie i śpiewał przez sen "billie jean" chciałam go nagrać ale nie wiedziałam gdzie telefon 🙂 Po dzisiejszym seansie to by mi w nocy tańczył 🙂

Maleństwo w nocy przesunęło mi się na lewą stronę i nie mogłam spać ani na boku ani podparta podusią na brzuszku 😞 ale jakoś dotrwałam do rana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...