Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basik - śliczny kizior 🙂 Tak Ci się maskuje na sweterku 🙂 Mój mąż ma w domu rodzinnym podobnego, też taki malutki.

Madziaa - gratuluję bliźniaczek ! U mnie w rodzinie jest parka chłopczyków i druga parka dziewczynek, może jeszcze kiedyś będę mieć bliźniaki 🙂


Ja się wybrałam do kina i jak zobaczyłam tłumy do kasy, aż ledwo drzwi się otwierały, to zrezygnowaliśmy. Eh... i skończyło się na przekąskach ze stacji benzynowej :P:P:P

MadzikM - czekamy na tego torcika 🙂

Ale pada deszcz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mniałam dziś takie bombardowanie, ze aż się wystraszyłam.
no zwyczajnie taniec w brzuchu.
czy to możliwe tak wcześnie, chyba z 10 minut non stop, jakby takie wierciołki albo kopniaczki co sekundę dosłownie.
trochę się nagimnastykowałam dziś i pomyślałam, ze to z wysiłku jakaś żyłka pierdząca w brzuchu pulsuje, ale aż tak ?!!!
jak się uspokoiło wzięłam detektor i znalazłam serduszko 153 uderzenia, ufff... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja teraz też poczułam się spokojniejsza, przynajmniej tak jak Ty wiem, że z Maleństwem jest ok 🙂

Anka73 - no najwidoczniej możliwe skoro tak się stało :P

Ja jak narazie jestem zadowolona z tego jednego kopniaka choć nie mogę się doczekać następnych 🙂 ale wiem, że nie wszystko odrazu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
Wczorajszy dzień spędziłam prawie cały czas w łózku. Ale wieczorkiem już mi się polepszyło. Obejrzałam zaległe odcinki Brzyduli razem z tatuśkiem. Ostatnio polubił i sam się prosi o oglądanie 😉
Co do tycia to chyba zacznę bardziej uważać na moje obżarstwo, żeby mi za dużo oponki nie zostało. Jakoś się muszę z tym pogodzić. Ech... Jakoś dam radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciała tylko dwa a tu aż 7. Teraz to chwilami żałuję że nie wymiotowałam. Może bym wtedy schudła i teraz byłabym spokojniejsza. No nic trudno. Muszę to przetrwać choć dla mnie każdy kg na plusie to tragedia. Długo się męczyłam że by schudnąć a tu teraz taki psikus 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha ta pogoda jest taka nastrajajaca do zycia ze hej
bogusia to nie kg swiadcza o naszym wygladzie, kazda z nas jest inna, inaczej tyjemy, damy rade, bedziemy sie martwic w lato a poki co trzeba sie zaakceptowac, ja osoboscie musze odstawic slodycze bo to chyba mnie gubi najabrdziej:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie już połowa. Jak to wszystko zleciało. A niedawno robiłam test ciążowy. Zostawiłam go sobie na pamiątkę nawet. Ciekawe czy jeszcze kreczki widać. A tu już dzisiaj dzidzia szalała. W pipke mnie łobuziak pokopał. Kiedy w końcu bedzie to USG... Muszę coś w końcu kupić dla bobaska to się może uspokoję hehe
Emi mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Trzymamy kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...