Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Was
u mnie niestety typowa irlandzka pogoda leje deszcz ,wieje wiatr 🥴 🥴
TRZYMAM KCIUKI ZA WASZE DZISIEJSZE WIZYTY
powiedzcie mi czy wam lekarze polecaja szczepionke przeciwko swinskiej grypie??? bo ja tutaj dostalam pierwszenstwo zaszczepienia sie,ale mam obawy... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Torcik pyszniutki 🙂

Trzymamy kciuki za nasze3 3 koleżanki na dzisiejszym USG 🙂 Dajcie znać co i jak 🙂

ilonab - 5 miesiąc według niektórych źródeł zaczyna się w 17 tygodniu, a według innych w 18 :P Ja osobiście biorę pod uwagę to drugie źródło. Pomyśleć, że już prawie półmetek :P

A kiedy się zaczyna trzeci trymestr ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
ilonab- 5 miesiąc zaczyna się z 17 tyg. i trwa do 20 tyg. a 21 tyg. to juz początek 6 miesiąca.

Dzisiaj w nocy miałam jakiś dziwny atak bólu brzuch. Brzuch nawet aż tak bardzo mnie nie bolał ale odczuwałam przy tym ból kręgosłupa i momentalnie zrobiło mi sie gorąco i aż sie spociłam... kurcze przestraszyła się bo pierwszą moją ciązę poroniłam. Chciałam nawet jechać dziś do szpitala bo z tym nie ma żartów ale przeszło. Czuje się teraz dobrz i nic mnie nie boli. Kurcze dziewczyny co to mogło być??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie boli kręgosłup w nocy w szczególności wtedy jak mi brzuszek wyskakuje. Zauważyłam że nie mogę spać na plecach bo mi wtedy tak bobas na pęcherz naciska że aż boli i siku mi się chce bardzo. Choć jak idę do kibelka to prawie nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elkka u nas w Polsce to rząd jest przeciwny tej szczepionce tak BTW... na całym swiecie ją stosują bez zastrzeżeń a nasi oczywiście muszą mieć swoje "ale"...

A ja znowu męczę się ze zgagą...

Trzymamy kciuki za dziewczyny, przynieście same dobre wieści z USG, i oczywiście za emi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...