Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iskierka – gratulacje pipeczki co to siusiakiem być miała 🙂 będzie śliczna dziewczynka, a starszy braciszek będzie wniebowzięty że będzie miał kim się opiekować :P

Ilona – bukiet wart okazji! Sto lat! 😆

Ewi – pięknego życia po ślubie! 😆

Ja niestety nie mogę używać oliwek, bo mocno mnie uczulają, 😞 coś jak Ilona pisze: skóra jak poparzona; a J&J zwłaszcza. Ale używam PerfectaMama i póki co jest ok. Tylko cycki strasznie swędzą, nie można się opanować... 🤢 Rosną na potęgę 🙃

Asienka1 – ja też rozważałam Sachol, bo mnie bolą dziąsła, jakieś stany zapalne i ciągłe krwawienie, ale widzę że piszesz że niezbyt się dla nas nadaje. Byłam u dentystki, ale zapomniałam zapytać o Sachol (zrobiła czyszczenie i pomogło na dziąsła), sama poleciła na przyszłość Eludril, a teraz dostałam płukankę do zrobienia w aptece na bazie wody utlenionej; w piątek mam gina to zapytam, może będzie wiedział. Ionab – ten Septosan brzmi zachęcająco

Ramka – fajnie, że wyniki badań w porządku i maluszek czuje się dobrze 🙂

Emi – wszystko na USG będzie dobrze, trzymam kciuki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wrocilam od gin. sorki ze tak pozno ale sama jestem w szoku nasiiedzialam sie w kolejce dobre 5 godzin i to zeby Cie przepuscili nie da rady,ale zrozumialabym jakby ta wizyta byla na kase chorych a tu na legalu chodze prywatnie,nie wiem czemu ale nie dala serduszka posluchac mi pokazala tylko na USG zed bije troszke zla jestem bo moglaby mi jakos to czekanie zrekompensonowac a tutaj nic i tez ani siusiaka nie pokazal ani pipuszki nie pokazala jestem zawiedziona;/;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania - lachon z Ciebie bez dwóch zdań! :P

ja żałuję, że nie zmierzyłam się zanim zaczęłam rosnąć, teraz nie mam dobrego porównania 😞
Za to się zważyłam (jakoś tak mniej więcej 🙂 ). No i o tej pory przytyłam 3-4 kilo.

Lovele zamawiałam na listopad i na razie nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
perelka rzeczywiscie lipa 😞
kazda z nas bylaby pewnie zawiedziona!na szczescie moja gin daje mi posluchac serduszka nawet dwa razy na wizycie 🙂
laseczki jak dostaniecie cos z lovele to zaraz dajcie znac 🙂 ja zamowilam dopiero na styczen he niewiem sama czemu tak wpisalam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...