Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no dokładnie zamiast muzyki to jakies durne programy, okropne.

Mi też się wydaje że bliźniaki bedą pierwsze 🙂 one zazwyczaj wcześniej chca wyjśc 🙂

w sumie ten termin potwierdzę na wtorkowej wizycie u mojej gin. ale mysle że skora na połówkowym mam to na papierze to to bedzie brane pod uwage

ze szpitalem mam juz pewne, a moja kuzynka która tam rodzila jakies dwa tygodnie temu powiedziała ze jest super, wiec mam potwierdzenie, no a poza tym tam moja gin jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiecie co mi się śniło dzisiaj USG i że lekarz nie chciał mi powiedzieć jaka płeć 😞 myślałam że lekarza ukatrupię

A MTV nie oglądam już ładne parę lat bo właśnie takie programy są wkurzające...nie wiem po co je pokazują by innym gól skakał by dołować biedniejsze dzieci?? A potem właśnie takie galerianki zaczynają chodzić po ulicach.Masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się ostatnio spodobało imię Kalinka 🙂

Madziaa Ty możesz zaszaleć i dać jednej na imię Kalina a drugiej Karina 😉 (nie nie krzywdź dziewczynek 🙂 nie dość że będą jak dwie kropelki wody to jeszcze takie imiona)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie leci ciągle radio eska,zetki nieznosze 🙂
Maja strasznie popularne imię przynajmniej w szczecinie,w samej grupie przedszkolnej u Remika są 4 maje i 3 julki 🙂
My chcemu Emilke u nas nie ma takiego szału na całe szczęście na to imię,myśleliśmy też nad Olimpią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... najpierw mnie wywalilo z brzuszka a pozniej wylaczyli mi internet 🤢

sztunia pozwolilam sobie zajrzec do Ciebie na n-k
... ale mialas fantastyczna kiecke na Slubie 🤪

... jesli chodzi o imiona to wydaje mi sie, ze i tak dla dziewczynki jakos latwiej ... ja dla chlopca nie mam zadnego pomyslu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...