Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry mamusie, widze ze umorek dopisuje 🙂 i dobrze 🙂

u mnie tez sloneczko swieci az okno sobie otworzylam i rolete zasunelam bo nic nie widzialam co pisze 🙂

ja wlasnie sobie sciagnelam zmierzch2 ale nie umie sciagnac napisow i musze czekac az maz wroci z prac.. juz sie nie moge doczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe, Mariusz mówił, że wysluchał, że jutro ma być nawet 20 stopni 🤪

Za nic nie mogę się zabrać 🙂 I mam ochotę na ciastka, ale sama nie wiem, na jakie 🙂

A dziewczyny, chyba Sztunia i Ania, pisały wczoraj, żeby zmniejszyć ilośc suwaczkó 🙂 Powiem Wam szczerze, że moim zdaniem to nie jest zły pomysł, ale z drugiej strony analizowałam to i stwierdziłam, że nie potrafiłabym chyba zrezygnować z żadnego 🙂 chcę, żeby odliczało mi czas do porodu i pisało, co tam u dzidziusia słychać 🙂 i tak jakoś nie wiem ... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wam 🙂

Widze że mamy zrobić cięcia suwaczków 😲 Będzie mi brakowało jednego ale jeśli jest to konieczne to usunę.Czy to już jest zatwierdzone w większości głosów?czekam na odpowiedz i dostosuje sie do każdej decyzji.

A ze spraw przyziemnych i przyjemnych powiem że dzidzia pięknie sobie brykała z rana 🙂 To moje drugie dziecko a ciesze się jakby było pierwsze.:laugh:

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...