Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bedzie chlopak, lekarz mowi ze ma jaja jak berety 🙂

data jest 9 grudzien ale skurcze mam od okolo 2 tyg, szjka srkocona o polowe ale skurcze mam nieregularne wiec nie panikuje jeszcze... wizyta u lekarza w pn.. zobaczymy..

asienka czyli tez wiedzialas ze grudniowki sa najlepsze, no ja mysle, bo ja bym sobie to zapamietala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kuleczki 🙂

... dopiero co zrobilam sobie glitera, ale jak mus to mus ...
i juz nie ma ...

Zeby umylam jakas pasta cytrynowa, no nie powiem zebym poczula sie swiezo ... do dupy z tymi nowosciami ...

Agnieszka84 gratuluje Chlopczyka i zycze szybkiego i bezbolesnego rozwiazania 😉

... ide zjesc jakies sniadanko ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik zboczuchu podglądaczu jeden!

Tak mi własnie przyszło do głowy.Jak już będziemy w szpitalu i będziemy rodzic, to robią z naszymi rzeczami ktore ze soba przywiezliśmy?
Telefon, portfel, dokumenty? Przecież Brzydki to bedzie taki nie rozgarnięty że wszystko mi zgubi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczyny :*

ja dzisiaj od rana wsciekla jestem bo na dole pod mieszkaniem jest lokal uzytkowy ktory wlasnie sie wynajal i robia remont i strasznie wierca wiertarka mi od rana i nie dosc ze obudzili to jeszcze nie mozna ani tv ogladac ani nawet swobodnie rozmawiac 😞

wczoraj moja corcia caly dzien robila mi fikolki w brzuszku i za kazdym razem kiedy Piotrek kladl reke zeby tez poczuc to mala jak na zlosc przestawala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to plauje zabrac wielka torbe turystyczna w ktorej beda moje rzeczy i rzeczy dzidzisuia w oddzielnej kieszonce wrzuce wyniki badan dokumenty i telefon wyciszony.
jak rozmawialam z doswiadczona mamusia to doradzila mi zeby na sam porod zabrac mezowi jakas stara podkoszulke a po wszystkim przebrac sie w pizamke a ta "szmate" wyrzucic do kosza bo juz pozytku z niej nie bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie myśle jeszcze co i jak do szpitala zabiore bo to dla mnie odlegly temat 🙂
Dzidzia ułożyła mi się na żyłce pierdzacej i zatruwam powietrze 🙂 dobrze ze psy na balkonie bo by zzieleniały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj damian za to n pczatku byl odwazny, sam mnie namawial ze bedzie 3mac mnie za reke i oddychac ze mna ale kiedy zaczely sie skurcze to wymiekl i powiedzial ze chyba kogos by ta pobil jakbym rodzila ze mnie tak boli..

a ja mu mowie ze lekarz powinien Ci oddac bo to Twoje dziecko a nie jego i Ty mi to zrobiles.. hihi..

ogolnie uwaam ze to bardzo indywidualna sprawa i nie m co kogo namawia do tego.. 🙂

ja mam wielka torbe jakbym jechala na wakacje na 2 miechy, ale duzo miejsca zajmuja podklady i pieluchy dla nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój nie chciał ze mną rodzić,ale przyjechał i był i płakał prawie,że nie darowałby sobie trgo gdyby ze mną nie był,ale wkoncu zabrali mnie na cc,a on stał za drzwiami,jak juz mógł to wlazł i wziął małego,przeciął pępowinę i długo go przytulał,az mi nie chciał oddać 😁 😁
teraz też będzie przy nas odrazu 🙂)

Strasznie mi pomógł,wycierał mi krew miedzy nogami(przepraszam te ktore wrazliwe lub jedzą) podawałi wymienia podkłady,on pierwszy zmienił kupe małego(smółkę) pierwszy go kąpał w domu,podawał do karmienia,cudo nie facet 🙂

On nie miał takiego ojca wiec daje z siebie wszytsko 🙂

Ale faceta nie ma co zmuszac do porodu ,sam musi chciec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...