Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie poki co nie bylo szczegolowej romzowy na ten temat na samym poczatku ciazy powiedzial ze raczej nie, ale po osttaniej wspolnej wizycie u gineksa bardzo sie nastawienie meza do ciazy i mnie samej zmienilo, ja sama napewno chcialabym aby maz byl przy mnie jak bede miec bole jak bede chciala isc do lazienki no i wogole zeby ktos ze mna byl ale przy samym juz rozwiazaniu to nie wiem, z reszta to jak slysze jaka jest u mnie sytuacja w szpitalu to w ogole wole o tym wszystkim nie myslec, jest tylko jedna sala porodowa ponoc podzielona na boksy, wiec naraz rodzi kilka bbaek i prawdopodobnie na wzajem sie slysza!!! nie wiem ile w tym prawdy bo nie bylam nie widzialam, wszystko przede mna:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem w Holandii i własna sala to jest tutaj standard 🙂 do tego własna toaleta. A sale sa tak wyposażone, że niejedna porodówka w PL może sie wstydzić 🙂 Kumpela jak rodziła to my siedziałyśmy ze znajoma obok niej, jej chłopak tez, non stop oferowali nam cos do picia, obiad, co tam chciałysmy. Poza tym przy jednej dziewczynie skakało 5 kobiet. Sala poporodowa tez tylko dla niej z pełnym wyposażeniem dla matki i maluszka. Żyć nie umierac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wystraszylas madziaa ale bylam do polowy porodu u mojej siostry i pamietam jak sie darla jak ja szyli i mam uraz ale w tej klinice gdzie ja rodze to jest fotel do masazu szyjki macicy i nie trzeba nacinac krocza chyba ze w wyjatkowych sytuacjach.. 🙂

bogusia ja kupilam jedna paczke w ktorej jest 10 sztuk lekarz powiedzial ze wystarczy jak co to d dokupi a poza tym dostalam liste co mam zabrac d szpitala od lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"W norweskim szpitalu w czasie porodu każda kobieta:
- Ma sale porodowa wyłącznie dla siebie ze wszystkimi niezbędnymi dla siebie rzeczami;

- Dostęp do bufeciku z jedzeniem i piciem, kiedy tylko ma na to ochotę;

- Możliwość spacerowania po mieście, jeżeli poród w pełni się nie zaczął;

- 24 h opiekę położnych i lekarzy, kiedy tylko jej potrzebuje;

- Możliwość jedzenie i picia w czasie porodu."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia ale fajnie, wlasnie kazda kobieta powinna rodzic sama a potem byc sama na sali a nie uzerac sie ze wszystkimi dookola, jak dobrze ze jak tylko rodzi sie samemu to na 2-3 dzien jest sie jzu w domu.
a wlasnie kazda z Was chce rodzic naturalnie czy ktoras na sile bedzie sobie zalatwiac cesarke??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...