Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amii dziekuje - Ty to zawsze czlowieka pocieszysz 🙂

... ale i tak jestem wkur ... bo oczywiscie idiota nie odbiera teraz tele - poza tym juz od usg jestem konkretnie na niego wsciekla bo ostatnio jak sie pochwalilam, ze czuje juz moje Malenstwo, spojrzal na mnie z politowaniem i powiedzial, ze to tylko rozbudzony instynkt macierzynski sie odzywa bo kobiety dopiero tak naprawde czuja dzieci od 20 tyg - a wczesniej to tylko fantazjuja ... a tak naprawde to jelita !!!

jestem w szoku bo od poczatku ocenialam go pozytywnie, ale ostatnio to po prostu szczeka mi opadla, ze mowi do mnie takie rzeczy ...

zaczynam rozwazac zmiane lekarza ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Mamusie 🙂
Długo mnie nie było - byłam w szpitalu, bo zaczęłam krwawić i miałam zagrożenie poronieniem 😞 ale na szczęście z moim Skarbem wszystko ok 🙂

Ps. Dziewczyny nie panikujcie tak z tymi wagami dzieci 🙂 każde dziecko rozwija się inaczej, może akurat w tym tygodniu przytyło więcej a w następnym już się przystopuje wzrost wagi 😉 no i tak jak Ania pisze, usg czasem podaje złą wagę 🙂
Ja jestem w 19 tygodniu i moja kruszynka waży 223g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta - moja Ginka też raz miała gorszy dzień, aż się popłakałam w domu. Widać każdemu się zdarza. Ja też bym narazie wstrzymała się ze zmianą. Moja lekarka od początku wzbudziła moje zaufanie, jest dobrym lekarzem, a to że raz miała gorszy dzień każdemu się zdarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczywiście domyślam się reakcji, też byłabym wściekła.
No ale niestety nie ma ludzi idealnych i każdemu zdarza się zrobić coś źle. Rozejrzyj się i po następnej wizycie ewentualnie zmień lekarza 🙂 i nie przejmuj się, bo pamiętaj, że Twoje maleństwo wtedy to wszystko odczuwa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂
co tam mamuski :P
paulina ciesze sie ze wszystko ok z twoja kruszyka :*
agata ja bym na twoim miejscu zostala przy nim skoro wczesniej nie mialas zastrzezen moja gin tez mi tak powiedziala ze "raczej to nie byly ruchy a jelita" ale ja sie tym nie przejmuje wiem swoje hihi :P zreszta mam do niej zaufanie a ten jeden maly wybryk...no coz zdarza sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez, i jakos tak lat latwo doprowadzic mnie do placzu i nie moge ogladac programow o np chorych dzieciaczkach bo odrazu wyje

a co do wspanialych ginow to kolezanka ostatnio zapytala czy porod boli a on jej na to: niech pani sobie wsadzi parasolke w tylek i rozlozy to bedzie pani wiedziec... mily prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie oddzwonil - nie byl zbyt zadowolony, ze zawracam mu glowe, ale powiedzial, ze wg niego WSZYSTKO jest OK i nie ma powodu do stresu ! :laugh:

... wiem, ze panikara ze mnie, ale teraz przynajmniej bede spokojna ...

sylwia - bardzo "sympatyczny" ten lekarz -
chyba sama wsadzilabym mu te parasolke w tylek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...