Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂
Dzisiaj śliczna pogoda - trzeba ją jakoś dobrze wykorzystać 🙂

Ania78 - na pewno wszystko jest ok 😉 3mamy kciuki 🙂

Anka73 - to dobrze, że ból ustał, ja niestety też mam problem z takimi migrenami, którym towarzyszy wstręt do wszystkiego... Oby nie za często napadał nas ten ból 🙂

Miłego dnia idę robić obiadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Brzuszki!

Wczoraj byłam w kinie i maleństwo takie cuda wywijało że film mnie nie obchodził 🙂

Bylismy dzisiaj zaglądnąć jeszcze raz na meble i poszliśmy pokazać teściowej zdjęcia pytam się Pani w recepcji gdzie Emila a ona mówi że w zabiegowym i żeby tam wejść to my myk pod zabiegowy a Emila wybiega łapie nas za szmaty i każe się dezynfekować...Wyciągnęła nas na dwór i mówi że mają pacjenta z objawami świńskiej grypy i że karetka już po niego jedzie.Mam teraz stracha nie na żarty 😞 Martwię się o tą moją Wiercipietkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj pisałam, że mam ochotę na ciastko, ale nie wiem jakie 🙂 i do wieczora ta ochota mi nie minęła, wymyśliłam tylko, że to musi być ciastko z kremem :P Sklepy już były u nas pozamykane, a Mariusz wypił z moim tatą, nie było jak się stąd wydostać 🙂 A dzisiaj rano mariusz dzwoni do mnie i mówi, zebym na chwilę zeszła na podwórko, ja schodzę a tam on ma dla mnie ... [img size=338]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Fotka045.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka wiesz co jak byliśmy teraz w kinie na odlocie to haha moje też wywijało 🙂 smiałam się,że ogląda i smieje się z nami 😁

co do świńskiej to współczuje ale może nie zamartwiaj się tak mocno,napewno bedzie dobrze,chociaż rozumiem cię,bo też sie boje 😞

a teraz moje zwierzenia.
posłuchajcie od jakiś 3 tygodni czuję młode jak się
rusza,kopie,wierci,no i jak wkoncu nabrałam ochote na sex to dziwnie
się z tym czuje jak to robimy a ona sie rusza no!! jakie to
dziwaczne wtedy uczucie!!

a jak u was?
Z Remikiem niestety niepamietam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka moje się wierci ale mam teraz takie odlotowe uczucie podczas seksu że nie zwracam uwagi 🙂

Basik nie kusz bo Cię nawiedzę 🙂 a brzuszek wymiata 🙂

Emi jedz jedz słodkie bo to pomaga przy nauce i dostarcza do mózgu glukozę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kulki 🙂

Wczoraj, przed snem moja Dzidzia wiercila sie i krecila a na koniec dala mi takiego kopa, ze pierwszy raz dotykajac brzucha - czulam przez skore 🤪 ... to chyba sygnal zeby sie tak wiecej plackami ziemniaczanymi na noc nie obzerac ...

klapoucha wiem co czujesz bo ja tez nigdy nie chorowalam na toksoplazmoze i kolejne - drugie badanie mnie czeka ... slyszalam jednak, ze nawet jak sie TO zlapie w miedzyczasie, w ciazy to i tak tragedii nie ma bo leczy sie nieinwazyjnie dla Maluszka.

Moj "Maz" ma dzis imieniny wiec bedziemy swietowac
... bezalkoholowo, ale zawsze 🙂

Nie umiem piec/robic ciast wiec zaszalalam i kupilam mu 4 rozne: truskawkowe, migdalowe, toffi i straciatella 🤪
( nie ukrywam, ze rowniez z mysla o sobie wiec goscie dostana jedno - gora dwa ☺️ )

Lece imprezke szykowac ...

Milego dnia Babeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...