Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jak znów marudziłam że jestem gruba to Sławek nie wytrzymał i mówi w końcu to ile ty przytyłaś, 3 kg? Ja mu odpowiadam dzióbek już 8 kg na plusie mam. I znów wielkie oczy.
Widać jak na mnie uwagę zwraca :/ Dodał mi na pocieszenie że w końcu i tak grubsza będę :/ Tu mnie poprostu zastrzelił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agata tygodnie szybciej sie zmieniaja niz miesiace jak chlop sobie zakoduje ze 5 miesiac to przez miesiac ma spokoj a z tygodniami to wyzsza matematyka pogubiliby sie:P
oj tak my z mezem tez nie mamy zamiaru sie zmykac w domu tylko dlatego ze mamy dziecko to wlasnie jest szczescie i duma i nalezy dziecku swiat pokazac tak jak nam rodzice to umozliwili 🙂 najgorsze to moze byc jak ludzie narzekaja nie no wiesz mamy dziecko tego nie tamtego nie takie wytlumaczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka1 tak ... albo najgorsze to straszenie, ze jak dziecko sie urodzi to juz w ogole wszystko sie skonczy ... ja tam mam zamiar dalej zyc aktywnie, na ile sie da - razem z Dzidziaszkiem 🙂

no dobra koniec postu, pol godz minelo - nareszcie moge jesc ! 🤪
... kupilam tak koszmarne mandarynki, ze smakuja jak ogorek kiszony 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂

Nadrobiłam zaległości 🙂

Ja jednak się zaszczepiłam, ale przyjmuje tylko jedną dawkę. Przekonała mnie rozmowa z lekarzami, którzy uświadomili, że w Holandii jest naprawde bardzo duże zagrożenie wirusem...U mnie wiosce stwierdzono 3 przypadki A(H1N1)... Dzis już nie wiem, czy był to taki dobry pomysł. Albo sobie wkręcam albo dziś nie czuje żadnych ruchów Bąbelków... a normalnie czułam codziennie... Ale pewnie sobie wmawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już planujemy weekendowe wypady z maluszkiem 🙂 Nad morze też ale raczej nie na te wakacje, bo mamy całą Polskę do przejechania, więc to za rok 🙂 ale siedzieć w domu nie mamy zamiaru 🙂

My mamy kiepski okres do chodzenia w ciąży, nie dziewczyny? Ale za to fajny do rodzenia, tak na wiosnę, z wózeczkami śmigać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 🙂

Ale się rozpisałyście 🙂

Kirrke ja też się boje tej grypy 😞 ale pocieszam się tym że niektóre osoby są chore na A/H1N1 i o tym nie wiedzą a mozna ją wyleczyć tak jak zwykła grypę.Wczoraj byłam u lekarza i kazał brać mi rutinoskorbi i witaminę C powiedział jeszcze że miód i cytryna też nie zaszkodzą. Najważniejsze jest o by nie dopuścić do powikłań bo to one zabijają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka dokladnie wiekszosc osob uwaza ze jak ma sie dziecko to nic nie pozostalo poza siedzeniem w domu. Faktycznie dziecko zmienia dotychczasowe zycie ale kwestia dobrej organizacji i wszystko idzie sobie zaplanować 🙂

Bogusia powinnaś sie cieszyć ze tak cie facet postrzega.
Ja przytyłam zaledwie 3 kg do tej pory a ciągle słyszę ze tyłek mi urósł brzuch wyskoczył i piersi zrobiły sie gigantyczne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szczęście w pracy niewidze drastycznie znikających osób. Tu jeszcze grypa nie dotarła i niech się trzyma od nas wszystkich z daleka. W domu też wszyscy zdrowi i my też będziemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na wakacje mamy jak w banku wypad nad jeziorko bo tam ma Jacek domek letniskowy no i morze też zaliczymy ale dopiero w sierpniu bo zawsze dużo podróżowaliśmy po Polsce więc dlaczego mamy się ograniczać z Dzidziusiem niech poznaje to co piękne od małego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie szczepic nie bede..., moja kolezanka jest farmaceutka, i do nich dotarla wiadomosc ze jeden z producentów szczepionek na grype skaził jedna partie szczepionek jakims patogenem czy jak to sie fachowo nazywa zeby zbic kase i to własnie stad moze byc ta cała swinska grypa a poza tym szczepionki zawieraja rtec ktora moze miec niekorzystny wplyw na plód, dlaczego o tym nikt nie mowi, a poza tym szczepionka na A/H1N1 była przebadana tylko na grupie osób w srednim wieku, nie była badana na kobietach w ciązy na dzieciach i na osobach starszych. PRZECZYTAJCIE TO SOBIE DZIEWUSZKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moi "zyczliwi doradzacze" tez wkrecaja nam temat a zobaczycie pierwsze 3 miesiace sa straszne nie mozna sie wyspac itp, korzystajcie z zycia poki jeszcze mozecie bo potem to sie skonczy, zal mi takich ludzi 🥴
no ale nie zamierzam brac sobie do serca ich uwag, poprostu trzeba samemu przez to przejsc i dopiero bede sama miec na ten temat zdanie.w koncu na tym polega rodzicielstwo na poswieceniu zacisnieciu zebow i usmiechu na twarzy wtedy kiedy krew zalewa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...