Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pościel już zamówiona i czekam:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=816080270
kolor zielone paseczki - chyba piąte od góry
i do tego prześcieradełko zielone jabłuszko.
podoba mi się jeszcze kratka ecru.
do tego domówiłam:
http://allegro.pl/item824453736_mamo_tato_2_cz_posciel_120x90_serca_flanela.html
flanelowe serduszka w kremie na zmianę i nędą pasować do tamtej pościeli.
chciałam żeby baldachim był z materiału a nie z szyfonu jako moskitiera - bo też takie były
to tyle z pościeli, a teraz poszukam tego łóżeczka i zaraz wrzucę linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania - dzieki bardzo 🙂 piekne te rzeczy

... te sprzety dla Dzieciaczkow sa teraz po prostu cudne ... jak sobie przypomne swoje lozeczko to byla jakas tragedia 🤢
Ja jestem na etapie pomiarow czy mi ta szuflada bedzie sie otwierac ... ale stwierdzilam, ze jak nawet otworzy sie do polowy - to i tak przeciez dam rade cos tam wcisnac ... po prostu konkretnie uparlam sie na to lozeczko 🙂

Ten zestaw poscieli - rewelacja ...
... a do tego rozek gratis ☺️

Full wypas 😉

... no nic ... zwijam sie powolutku 🤢 🤢 🤢
narazka Babeczki i milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj jak tak czytam o Waszych zakupkach to tez chce tez chce tez chce 🙂 ale jak tak na spokojnie przysiadziemy z mezem do zakupow to stwierdzamy ze teraz te rzeczy i tak zalegna w szafeczkach wiec trzymamy sie opcji ze zakupy nie wczesniej jak luty 🙂 poki co tylko przegladamy i dodajemy do ulubionych potem tylko sie zakupi i bedziemy czekac na paczki 🙂
patrzylyscie moze na takiekoszule ciazowe dla karmiacych chyba wypadaloby sie w takowe zaopatrzyc, moze mamy doswiadczone by sie wypowiedzialy jaki laszek najlepszy do szpitala tak zeby nie sciagac calej koszulki do karmienia:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na pewno będzie nam potrzebna koszula do porodu bo te szpitalne to szkoda gadać - kiedyś u drzyzgi pokazywały kobitki, że jak zakrywa dupę to psiocha goła na wierzchu, jak psita zakryta to z tyłu caaaały rowek i szara gwiazdka na wierzchu - śmiech na sali.
ja sobie na pewno kupię jakąś tanią (bo po porodzie nadaje się tylko do wyrzucenia) taka tunikę przed kolana, luźną, z cienkiej bawełny i heja.
a co tej do karmienia, to pewnie sie przyda, no bo rozbierać się do karmienia do połowy to chyba niekomfortowo w szpitalu.
stanik z otwieranymi miskami i taka koszula chyba będą niezbędne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na sam porod to zabieram jakiegos lacha albo jakas koszulke meza albo moja stara jakas wyczaje bo dokladnie potem to ona kwalifikuje sie do kosza przegladalam kilka ofert na allegro i chyba sobie na swieta sperezentuje jakas do spania i jeszcze jedna z takimi klapami na cycochach do karmienia.
wlasnie w czym teraz sobie spicie w nocy bo ja jak zaloze pizame to mi sie strasznie wbija w brzuch i nosze spodnie jak skejt zaraz nad psioszka:P a znow zwykla koszulka jest zbyt krotka i dupskiem swiece cala noc:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Mamusie 🙂
Dawwwno mnie nie było, ale nie mam czasu zalatana jestem 😞
Dzisiaj idę zapisać się do szkoły rodzenia 🙂

Widzę temat zakupowy - faktycznie ślicznych ciuszków jest tak dużo, że nie wiadomo na co się zdecydować, a wszystkiego nie można kupić bo później i tak bobasy tego nie wynoszą 🙂
ja jak narazie czekam na odkrycie płci i wtedy biorę się za konkretne zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane wrociłam z pasowania!
nie macie pojęcie jak dzieci szybko rosną 😞
przecież dopiero co jego nosiłam w brzuchu,pamietam jak go w foteliku do domu nieśliśmy a teraz taki chłop 😞
ciesze sie ze rosnie ale kurde za szybko.
Oczywiście się poryczałam ,jemu mówiłam ,ze ma nie płakać a sama beczałam,na szczeście nie widział 🙂
Same te co nie macie dzieci zobaczycie jakie to cudowne uczucie słuchać jak wasze dziecko mówi wiersze,spiewa piosenki,jak występuje...eh
Foty dam pożniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam spać nago ☺️ ale niestety tutaj muszę nosić piżamę i zakupiłam sobie taką co ma wiązanie zamiast gumki i mogę ją regulować 🙂 albo czasem śpię w koszuli tylko że wtedy tez gatek nie zakładam i pupa świece a teściowa zawsze do pokoju wpaść może.A ja tak uwielbiam czuć ciało mojego Męża.


Brzuszek już mniej kuje.Będę dzisiaj na robić badania moczu w szpitalu teściowa mi załatwia skierowanie. Czasem to się cieszę że pracuje w służbie zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka ale fajnie że Remik to taki Zuch 🙂 ja uwielbiam wierszyk

Mam trzy latka, trzy i pół,
sięgam głową ponad stół,
mam fartuszek z muchomorkiem,
do przedszkola chodzę z workiem.
Umiem pantofelki zmieniać,
rączki myję do jedzenia,
ładnie żegnam się i witam,
tańczę kiedy gra muzyka.
Umiem wierszyk o koteczku,
o tchórzliwym koziołeczku
i o piesku, co był w polu
nauczyłam się w przedszkolu.

Znam go na pamięć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również zakupy planuje dopiero na luty bo tera to glowe zaprzata urzadzenie chałupki.
A spie w pizamce co ma spodenki na gumeczce która z lekka sie juz rozwlekła 🙂 wiec nic nie cisnie.
A jak pojdziemy na swoje to juz pelna swoboda i nie bede zaprzatac sobie glowy pizamkami 🙂
Iskierka no prawdziwy mężczyzna robi ci sie z synusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem Wam ze ja wczoraj jak siedzialam przy kompie i przegladalam wozki poznym wieczorem to mialam takie bombardowanie ze to mnie bardziej przerazilo jak brak kopania:P nie wiem czy to czkawka czy niunius tak naparzal 🙂 ale ostro bylo fajnie to bedzie juz w 7-8 miesiacu, tak mi sie wydaje ze twdy to nie beda kopniaczki tylko atak mamusi od srodka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...