Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dlatego wolalam isc prywatnie i zrobic je bardziej dokladniej.
Jak sie nie zaplaci to zrobia na odpiernicz.. ;/
Teraz prywatnie badala mnie ta sama dr co za pierwszym razem i jakos teraz wszystko mi wytlumaczyla i nawet maluszka pokazala a wczesniej tylko burkala na mnie jak sie zapytalam o Antosia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniadad, Ilonab, Amii, Iskierka – śliczne wczorajsze brzuszki!

MadzikM – chusta to super sprawa. Na pewno sobie taką sprawimy 😆

Klapoucha – rozważamy x-landera, śliczny wózeczek; może jednak znajdziemy coś podobnego a tańszego. Jeszcze nie macałam żadnego 🤢

Spanie na golaska – to jest to! Piżamy są okropne i zakładamy je jedynie jak śpimy u kogoś albo mamy gości 🙃

Iskierka – ależ ty masz już dużego przystojniaka! :laugh:

Asieńka – przeganiamy Twoje mdłości!

Ania78 – niepotrzebnie się martwiłaś... zdrowa dziewczynka – super! Śliczna Calineczka! :P

Ilona, Paulina – a Wam gratuluję oczywiście słodkich malutkich siusiaczków! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój ponadtygodniowy ból podbrzusza skończył się wizytą w szpitalu i niestety wieściami o miękkiej (ale na szczęście zamkniętej) szyjce. 😞
To może świadczyć o jej skracaniu się. 🤨
No i mam się wreszcie uspokoić i zwolnić tempo! W poniedziałek USG stwierdzające długość szyjki a co za tym idzie czy L4 i łóżeczko czy praca 🤔

Ania78 - nasz dzidziuś jeśli byłby dziewczynką miałby na imię Helena. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinka no oczywiście że daj Ilonka :P to takie niespotykane imię i fajne dziewczyny je noszą :laugh:

Ania ja dopiero teraz doczytałam że masz Pisię 🙂 ale fajnie 🙂

JoZo oczywiście że łóżeczko i wypoczynek ja tez od dzisiaj gniję w łóżku 🙂 koniec wycierania kurzy i mycia podłóg 🙂 koniec i basta leżę i dbam o Kubusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny gratuluje małych ksiezniczek i księciów. Mi od dwóch dni lawinowo każdy chłopca przepowiada a to po brzuchu bo wystający i szpiczasy a to po urodzie a na USG dziewczynka podobno mimo że wcześniej chłopczyk. Bądź babo madra-może rzucę monetą hehe:laugh:
Straszny mętlik a tak chciałabym wiedzieć w 100% kogo kołyszę i głaszczę co wieczór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...