Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć Mamuśki 🙂

ja mam dzisiaj gina, da skierowanie na badania krwi i moczu, wreszcie coś się dowiem 🙂 umówi na wizytę 4d i w ogóle kasy wyciągnie ile się da 😉 pocieszam się tylko, że to już ostatnie wizyty bo do Polski przed porodem już nie przylecę 🙂

Agatta jak znajdę u mamy centymetr to też chętnie się zmierzę 🙂

Elkka kciuki zaciśnięte, tym bardziej, że wiem, jak tu jest 🙂

jedzeniowo to u mnie na topie, od tygodni już, tkwi cebula i mandarynki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
strzałka laski
ja też mam dziś wizytę o 17-ej.
trzymam kciuki - elkka i Ania78 🙂
dziś zapowiada się kolejny po wczorajszym wkurzający dzień - szefostwo mojej firmy strasznie mści się na mnie i utrudnia wszystko.
wczoraj doprowadzili mnie do szału!!! prędzej czy później wylądujemy w sądzie.
myszy i szczury nasłane !!!- mam nadzieję, że skutecznie 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂


Która z was była lub wybiera się na USG 3/4d? Bo ja idę w ten piątek 🙂 Jeśli któraś była to opiszcie jak to wygląda 🙂 Ile trwa i czy warto 🙂

ilonab
- ja usg wczoraj nie miałam, samą konsultację słowną. Dostałam taki lek po którym czuć się jak po pijaku :p Ale Pani mnie przed tym ostrzegała. Po paru dniach powinnam przywyknąć. Przynajmniej teraz mniej się denerwuję, bo ten lek chroni przed przedwczesnymi skurczami i oby tak działał.

Qrcze sporo już miałam tych USG jak nie krwiak w pierwszych tygodniach, to później plamienie, to znowu łożysko i twardnienie brzucha przerąbane 😉 Mam nadzieję, że tak częste USG co ok. 3 tyg. nie szkodzi dziecku i mamusi.

Trzymamy kciuki za wszystkie wizyty dzisiejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka dziewczynki! zycze miłego dnia,do swiat coraz bliżej juz grudzień...nie mogę sie doczekać kiedy zaczna puszczac w radio piosenki swiateczne!!
dzis jade na usg,pod kątem konfliktu serolog.i jestem pełna nadziei ze wszystko bedzie ok,i dowiem sie, tak przy okazji co tam we mnie jest! 😉 on,czy ona.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pomału was doczytuję.
Amii fajową miałaś kiecke i fajowy mąż.
Bogusia wózek super.Tam jest chyba duża gondola, nie?


Ja już zmwiłam wózek u producenta bedzie pod koniec stycznia.okazało się że moja koleżanka ma taki sam i jej maluch do 10 miesiaca sobie jezdziw gondoli tyko trzeba podnieść podporkę na plecki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii – piękne zdjęcia, ślicznie wyglądaliście. A tort tak smakowity że ślina do pasa :P
Kirke – leż i wypoczywaj 🙃
Z moja szyjką macicy na szczęście wszystko w porządku i mogę śmigać :laugh:
Ania78 – zainspirowałaś mnie tą rybą po grecku i muszę dzisiaj koniecznie zrobić!
Bogusia23 – gratuluję pierwszego zakupu (z serii dużych) na forum
No i brzuszka; sexi mamuśka z Ciebie
Basik, Notis, Emi, Klapoucha – fajnie że miłe informacje z brzuszków 🙂
Emii
– trzymam kciuki za bezbolesnego dentyste. Ja byłam wczoraj, dostałam znieczulenie i było całkiem przyjemnie
Kahna – całkiem elegancki brzucholek; bez wątpienia ktoś tam mieszka
Klapoucha – gratulacje 6 okienka! Gonię Cię szybciutko! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diamentka mleczko niestety znalazło już właściciela 🥴 Mąż zabrał do pracy dla kolegi co ma bliźniaki.

Dziewuszki podaje swój numer telefonu 792868525 to tak jakbym gdzieś się zapodziała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzucholiki 🙂

Jaki u nas dzisiaj ponury dzień nic się nie chce a juz najbardziej wyjść z łóżka ale co zrobić.
Jak ja wam zazdroszę że wiecie co nosicie pod serduszkiem. Już też chciałabym móc zwracać się do mojej kruszynki po imieniu a nie tak bezosobowo, ale nie pozostaje nic innego jak czekać do 12 na wizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc i czolem 🙂

Wstalam, wzielam zelazo, odczekalam pol godz i ...
rzucilam sie na lodowke 🤪

To ja tez nasylam myszy, szczury i inne takie rozne jakies 😉

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty 🙂

klapouszek gratuluje podobienstwa 😉

a teraz - Twix - 2 paluszki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.bobowozki.com.pl/images/paps/87kolor_160.jpg a to moj wybrany wózek- wiem że kolor jest kontrowersyjny ale cóż 🙂

http://www.wozki-foteliki.pl/go/_info/?id=2977&sess_id=e318d174fbb92f8e5c2980928538273e a tu innego koloru ale w pełnej krasie 🙂

zapłaciłam wraz z adaperem do fotelika samochodowego maxi cosi bo taki mam fotelik - 1200 zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...