Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No teraz misie wkleilafotka mojego kodszyczka 🙂

ISKIERKA dla mnie te wozeczki sa przepiekne 🙂 Szczegolnie te CLASICA,kojarza mi sie z dziecinstwem
Choc sama bym takiego nie kupila bo uwazam ze sa niepraktyczne i dla ludzi,ktorzy nie maja co z kasa robic 🙂

A co do luzeczek to super pomysla jak jest z KOLYSKA!!!
Ja takie mami sprawdzilo sie!!!
Jak mala plakala w nocy a nie byla glodna to na polspiaco wyciagalam reke i ja kolysalam 🙂
Tylko takie w ktorym kolyske mozna zablokowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ten kosz jest śliczny, ale niestety jak bym miała kupić kosz za 400zl i łóżeczko za 250 to bym zbankrutowała 🙂 Ale jeśli ty masz Madzia łóżeczko to jak najbardziej 🙂 Coś pięknego 🙂

iskierka - ja jednak decyduje się na drewniane i też jakieś z allegro. Kojec ma siostra w razie czego mi pożyczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ISKIERKA ja lubie luzeczka turystyczne 🙂
Mam takie w polsce,jest super wygodne i plus jest tez taki,ze w razie wyjazdu pakujesz je i nie martwisz sie gdzie dzidzius bedzie spal 🙂
Ja wlasnie takie mam w Polsce 🙂
I jestem bardzo zadowolona.
Niektore mamusie wola takie luzeczka tez dlatego ze jak dziecko jest starsze to w nocy sie turla i czasem uderza roczkami i nozkami o szczebelki,a w turystycznym nie ma tego problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi lekarsto może Cię boleć do dwóch godzin.Mi też lekarka jak dała to powiedziała że jak nie wytrzymam to mam wydłubać ale ja pośladki spięłam i wytrzymałam 😉 teraz nerw nie żywy ząb nie boli a ja do dentysty nie pójdę bo się boje 🙂

Co do łóżeczek to ja też mam upatrzone ale znjąc mnie jeszcze zmienię decyzje 🙂 Jacek uparł się na coś takiego

http://c.meble.pl/gfx/uzytkownicy/13828/wizytowki/7772/produkty/1_8772_paso_doble_biale.jpg
ale mu powiedziałam że chyba sobie je wystruga bo tyle kosztuje 🙂

ja uparta na te
http://www.wozkifoteliki.pl/images/trama_giraffe.jpg


a wózek....rozmowy się toczą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ami a widziałaś to paso doble 🙂

Diamentka gratulujemy Pisi 🙂

Emi ja też nie mam takiego parcia na oglądanie wszystkiego bo musze widzieć na żywo a na allegro to wiadomo można kota w worku kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab - na paso doble opada pyszczek jest tak śliczne ! ja to wogóle kocham białe meble! Kiedyś jak będę mieć swój dom to sobie urządzę na biało któryś pokój 🙂 Zapewne cena jest "świetna". A ile wynosi? 🙂 No i jeszcze trzeba mieć miejsce na taki śliczny mebelek, a my będziemy mieć pokoik z dzdziusiem póki co, bo jeszcze nie jesteśmy na swoim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ami kosztuje 1190 🤔 ale nie jest wcale takie wielkie:

Wymiar całkowity (dł. x szer. x wys.):
164 x 72 x 100,5 [cm]

Wymiar łóżeczka (szer. x dł.):
60 x 120 [cm]

Teraz jak policzyłam tak koszt zakupu łóżeczka i komódki do niego to w sumie wychodzi na to samo.Kwestia do zastanowienia i poszukania sponsora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to łóżeczko tak mnie kusi 🙂

Koleżanka sobie ubzdurała że kupuje dla dziecka koszyk do 3 miesiąca a potem będzie spało na swoim łóżku...mi to zaraz wyobraźnia się włączyła że może spaść przecież z tego łóżka bo potem się bardziej wierci brrrr....jak o tym pomyślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...