Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Iskierka - trzymam kciuki za Remika

Ilonab - coś w tym jest, ja stwierdziła że już jestem nałogowcem a to forum wciągnęło mnie jak telenowela - muszę przeczytać każdy dzień :P
Niestety w pracy nie bardzo mogę i chcę siedzieć na brzuszku a w domu najczęściej juz padam 😞 No i potem muszę nadrabiać :laugh:

Miłego dnia 🙂 ; wracam do pracy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuchatki 🙂

Ja sobie dzisiaj pospałam 🙂 Jedyne, co mnie jeszcze dobija to ten wstrętny katar 😠

U nas za oknem śnieżek, spadł wczoraj wieczorkiem, takie grube płaty leciały, teraz nie pada i pewnie się nie utrzyma, bo za ciepło jest 😠 Zabiłam ostatnio komara 🤔 Kto to widział komary w grudniu 🤔 😠

Ilonab dobry pomysł z tą książką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki kupcie sobie tabletki z żurawiną mój nowy doktorek powiedział że one nie szkodzą a pomagają i wyniki moczu są o wiele lepsze a nawet bez zarzutów.Ja łykam Żurawit raz dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,

Agatta i Morphinum gratuluję dziewczynek.
Coś w kwietniu to sam babiniec będzie 🙂
Ja wczoraj odebrałam wyniki i niestety poprawy z bakteriami w moczu nie ma, widocznie taki mój urok. Ciekawe co pan doktor na to powie.
No i jutro rano idziemy oglądnąć naszą kruszynkę może wkońcu dołączę do grona szczęśliwych mamusiek znających płeć swojej dzidzi 🙂
I jutro nareszzie będe miała internet w domciu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, ja wstalam poszlam po chleb zjadlam sniadanie i zasiadlam do zaleglosci , same dziewczyny beda to dobrze 🙂
wazne ze zdrowe i ze rosna tak jak u moniadad 🙂
dodaje nasza tabelke bo nie wiem czy jestem na bierzoca ze wszystkim [file name=nasz_brzuszek-b923dd4cdcc961bed17ce05d822b7f9f.doc size=62464]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/nasz_brzuszek-b923dd4cdcc961bed17ce05d822b7f9f.doc[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka26 - Gratuluję księżniczki 🙂

Babiniec nam się tu robi 🙂 I dobrze 😉

Ja ostatnio cierpię na bezsenność. Długo nie mogę zasnąć, budzę się o 6... I już tak ponad dwa tygodnie. A na początku ciąży to mogłam spać 15 godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałam się że mój wybrany jak narazie szpital zrezygnował z opłat za poród rodzinny. Za to wprowadzili tą opłatę za pokój z podwyższonym standardem - cokolwiek to znaczy.
Ciekawe czy to jest prawda. Na stronie Fundacji Rodzić po ludzku znalazłam takową informację.
Sprawdzałyście tam swoje szpitale???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ho!

Iskierko trzymamy kciuki za siuraska i żebyś się okazało, że te bakterie to nic strasznego 🙂

Ilona, JoZo dzięki 😘 wiecie, to jednak cholernie miłe, jak ludzie chwalą nasze dziecko 😁

Julka no to gratulujemy królewny! rośnijcie zdrowo 🙂

starlight będziemy kciukować Twoją jutrzejsza wizytę 🙂

Amii współczuję. odkąd zaczęłam brać duphaston mam problemy z zasypianiem, a ten sen który nadchodzi jakoś nie daje wypoczynku..no nic, jeszcze tylko 3 tablety i mam nadzieję, że wszystko wróci do normy 🙂

właśnie wpierniczam post śniadaniowe mandaryny, mniami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuszki 🙂

Dziewczynki, dziekuje bardzo za wszystkie "Gratulejszon" 😉

Ja juz mega aktywna od samego ranka 🤪
... po badaniach ( niestety reka z siniakiem 🤢 )
wyniki dopiero w poniedzialek ...
dowiem sie jak tam moja anemia sie czuje i czy nie nabylam w miedzyczasie Toxo 🥴 oby nie ...

monia ja dopiero doczytalam jaki Twoj Maluszek BIG BOBO :laugh: ... dobrze zbudowany facet bedzie - nasze Ksiezniczki beda walczyc o jego wzgledy jak lwice 😉
... tym bardziej, ze deficyt Rycerzy 😉

iskierka trzymam kciuki za Remika u lekarza !

Lece w rejony kuchenne bo dzisiaj kaczuszke pieke z jabluszkami + buraczki 😎 pycha ...

Milego dnia Babki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...