Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej bbrzuszki okrągluszki ja na dzisiaj wyczerpałam cały zapas energii właśnie przywieźli mnie do domku 😠 jedyna pociecha to dostałam paczuszkę z pościelą dla Arusia 🙂 a tu jeszcze tyle do zrobienia przed świętami a ja padam na pyszczek. Na wigilię idziemy do rodziców i nic nie gotuje idę na łatwiznę w pierwszy dzień świąt siedzę sama z dziewczynkami bo Piotrek idzie do pracy i jakoś cała atmosfera świąteczna prysła jedynie scoobi ma radość bo bombki się kręcą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny jechałam do lekarza i zatrzymałam się aby przepuścić inne auta a jakiś palant za mną trąbi,raz,drugi!!
wkurw....się na maxsa,zaciągam ręczny ,wysiadam!
" 😜anie drogi,nie trąb Pan na mnie tylko wymijaj i jedż jak chcesz,o swoim życiu możesz decydować a nie o moim i mojego dziecka w brzuchu"
Facet się nic nie odezwał NIC!!! miał może 45-50 lat!wieśniak jeden,ludzie jeżdzą dziś 20/h,naprawde jest ślisko,nie da się szybciej,a teh palant będzie mnie poganiał!
Jak miałam niby pojechać jak z jednej i drugiej strony auta jechały?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny,
wiecie co ostatnio tzn. z 2 dni temu zauwazyłam ze cos tak mi bardzo lekko coś wycieka z piersi i w pierwszej chwili spanikowalam ale tak czytalam ze to moze byc tzw siara.
To jest moja pierwsza ciąża wiec nie mam o tym pojecia moze któraś z was cos wie na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...