Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

a ja zapowiedziałam od jutra same zdrowe jedzonko...jak mi ktoś jeszcze powie że jestem gruba albo dupa mi urosła to w pysk dostanie obiecuje.

Powiem Wam szczerze że sama źle się czuje w moim ciele...ciężko wszystko mi się robi muszę jeszcze zadbać o ruch będę codziennie pastować podłogi jak ktoś chętny to niech poda adres to wpdne i do Was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kochane nie martwcie sie ja w 1 cizy szybko przytyłam i rownie szybko schudłam,naprawde!!!!
czasem lepiej i łatwiej zzucic te 25kg niz 16......
nie masie co katowac i zadreczac. [img size=171]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Nasze_zdj__cia1801.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona z tymi podłogami uważaj,bo na porodówce wylądujesz,spokojnie.
Mi też cieżko ale ważniejsze dla mnie dziecko,soba bede martwiła sie pozniej. [img size=141]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Nasze_zdj__cia1792.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzusie.

Iskierko śliczne foty.

Dziewczyny nie przejmujcie się tak wagą, ja rzuciałam tak tymi swoimi kilkogramami w ramach żartu.
Mi się zawsze podobały dziewczyny "kluseczki" a że sama jestem z tych o "atletycznej budowie" ze "sportowym biustem", to teraz korystam.


Wczoraj byliśmy na sptkaniu świątecznym u znajmych. Było sporo ludzi. Dziewczyny zainteresowane ciążą wodziły za mna wzrokiem i zadawały setki pytań.Miłe uczucie.

Nie na jadłam się bo były głownie śledzie, których nie jem bo podobo nie można i śłodkoci za którymi nie przepadam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kluseczki 🙂

Ja też za bardzo nie przejadłam się w święta, największe branie miał u mnie barszczyk czerwony z uszkami i ciacho 🤪 Tym to mogłabym się obżerać bez końca 🙂

Zapomniałam napisać o glukozie- miałam 126, jak pisałam, a norma jest do 140 🙂

A ja w 5 dni mam 2 cm więcej w pasie 🤪 Całe 92 cm i nie jest to zasługa świąt 🙂
Położna mnie ważyła i miałam dodatkowo 1kg na plus, czyli 55 kg, ale ona za dużo odejmuje na ubrania, bo weszłam potem w aptece na wagę elektroniczną i miałam w ubraniach 59 kg - 2kg na ubrania (więcej nie będzie) = 57kg czyli o 2 więcej niż położna wpisała w karcie ciąży. Czyli mam 7 kg na plusie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki. Witam po świetach.
2,5 godziny w jedną stronę PKS-em i mam dość...nigdy więcej. Dobrze, ze kierowca był w porządku i robił nieplanowane przerwy na siusiu.

Kahna - gratuluję zdrowej dzidzi 🙂
Iskierko - cieszymy się razem z kwietnióweczką z gazety, zdjęcia śliczne.

Idę odespać. Do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuchaszki po świętach

przed śiwętami się z Wami nie spisałam więc teraz zyczenia poświateczne złoże: radości z małych pociech w brzuchach, szybkiego porodu, gorącej namiętności z mężami, chłopakami, narzeczonymi, Spokoju z teściami, śniegu, pieniędzy, usmiechu, szczęścia, mądrości i czego dusza zapragnie aby Wam się spełniło 🙂

Ja byłam u lekarza przed świętami, jest dobrze 11kg+, trochę mam niedoboru magnezu, więc mam łykać asmag 2x dziennie, no i ten cholerny cukier 😞 mam za niski i przez to mój organizm spala moja tkankę tłuszczową, co zostało wykryte w moczu jako azotyny, mam poprostu częściej jeść hihi, 21 stycznia przy następnym badaniu będzie USG 🙂

a Święta przebegły spokojnie ale dość aktywnie, 2 wigilie, pierwszy dzien u nas, drugi u szwagierki, a dzisiaj wielkie lenistwo, wreszcie

kirrke to chyba Ty pisałaś o L4 na 3 miesiące, pytałam się mojej gin, L4 można wystawić maxymalnie na miesiąc

iskierla foty super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...