Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
byliśmy na zakupach, a raczej chcieliśmy być. mój mąż ciągnął bo chciał do reserved bo jakas fajną koszulę widział i przy okazji miał być Avatar 3D(kłapoucha zdaj relację czy się kali) padło na największego molocha na Śląsku Silesie- a tam masakra kilomestrowy korek do parkingu, nie wiem co oni tam dają, ale czy warte jest to poniedziałkowego wieczoru- NIE!!! uciekliśmy stamtąd, no i brak koszuli 😞 i z tym Avatarem mi się upiekło 🙂- szkoda tylko popcornu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi jak fajnie że z małą wsio dobrze 🙂

Klapoucha czy wiesz że jesteś chomiczkiem 🙂

Dziewuszki też wymiotujecie jeszcze??Ja dzisiaj ledwo do łazienki dobiegłam 🤢 myślałam że żołądek wypluje :X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc wróciłam.

Emi super że na wizycie same dobre wieści.

Film superrrrr, efekty 3d niesamowite.Przełom w filmach i sposobie produkcji.

Bierzcie minimum 10 rząd niżej trzeba latać głową.

Na początki troche mdli przez efekty ale jaies 3 minuty może.

Minusy: 2,5 godziny
Momentami bardzo głośno Hania nieżle mnie skopała.Okrywałam brzuch rzeby się kruszyna nie stresowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia-film super. Fabuła prosta ale efekty...

Aha byłam dzisiaj w USC, tak więć, jeśli nie jesteście mężatami a chcecie żeby wasz chłop uznał dziecko przed narodzinami to:
- trzeba się umówić z kierownikiem USC
- mieć ze sobą dowód osobisty, zaświadczenie o wieku ciąży, odpis aktu urodzenia (nie wiem po grzyba), ojciec wystarczy że ma Dowód osobisty.

On podpisuję oświadczenie o uznaniu dziecka, wy o zgodę na uznanie.

Takie zaświadczenie o uznaiu przydaję się gdy:
- rejstrujecie juz dziecko po nardzinach wtedy moze juz isc tylko Tatuś
- tfu tfu tfu jakby sie coś złego działo to tatuś ma dokument że jest ojcem i może podjmować różne decyzję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,

dzisiaj to tu naprawde cisza jak makiem zasiał 🙂

Ja zauważyłam że jak w ciągu dnia się nie ruszam jakieś spacery itd. to w nocy łapią mnie skurcze łydek.
Zaraz muszę lecieć do urzędu odebrać dowód rejestracyjny i pewnie wstąpię do reserved zobaczyć ciuszki dla malucha może będzie jakaś przecena 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kuleczki 😉

noc do połowy nie przespana, "bobek" tak mi nerw kulszowy uciskał, że nie dało rady spać..noga zdrętwiała i koniec, ani się przekręcić w jedną stronę, ani w drugą. Jak w nocy próbowałam się podnieść do wc to tak zawyłam że chłopa obudziłam i potem musiał mnie masować. Dziś wstałam i jak ręką odjął,żadnego bólu nie czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...