Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kuleczki ja dzisiaj przespałam cały dzień normalnie jak niedźwiadek który zapada w sen zimowy:laugh:
Nadrobiłam zaległości w czytaniu wiadomości od Was Klapoucha pokoik śliczny łazienkę też bym taka chciała.
W środę idę na badania w tym glukozę :X ale trzeba to przeżyć.
Pieluszki tetrowe mam zamiar kupić ale tylko z 10 sztuk czasami maluszkowi trzeba szeroko nóżki rozkładać na bioderka i wtedy są nie zastąpione a później robią zwyczajnie za śliniaczek czy super okna się myje:laugh:
Podgrzewacz czy sterylizator uważam z własnego doświadczenia jako zbytek ja zawsze miałam w czajniku zagotowaną wodę którą później podgrzewałam do odpowiedniej temperatury a butelki gotowałam w garnku z wodą jak babcia.
Laktator za to dużo mi pomógł i teraz juz czeka w szufladzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 Byłam na badaniu i też nie narzekam. Ani nie było mi nie dobrze ani nic. Najgorszy było to że przez 2 godziny trzeba było nic nie jeść. A zuzia się domagała. BUZIAKI MIŁEGO WIECZORKA. ŚMIGAM NA BASENIK 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Ja tez ostatnio dostalam skierowanie na badanie z glukoza.. i cos sie zmobilizowac nie moge zeby sie wybrac..

Nie wiedzialam ze mozna sobie wspomoc cytrynka.. 🙂 Ja kupilam glukoze w takim wiekszym pojemniczku ile tego trzeba rozrobic z woda? Bo ja nie mam pojecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
glukoza ja do tej pory miałam ja tylko raz i to 50 🙂 smakowała jak przesłodzona herbata i była smaczna 🙂 co do proporcji to lekarka rozpuscila ja w kubku wody ciepłej 🙂 a do wizyty mam jeszcze 10 dni i juz sie nie moge doczekac. co do ciuszków to niekupuje bo bede miała po szwagierce i do tego wiekszosc nie używana bo jej Krystian urodził sie z wzrostem 59 cm i te małe na wzrost 56 sie ostaną. Kupiłam kilka sztuk ciuszków 🙂w kolorze różowym i malinowym 🙂 jutro wam pokaze jaka sliczna bluzunie wyczaiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotis – brzuszek rewelacyjnie śliczny! Piękna piłeczka 🙂
NEWYORK – urocza córa, całkiem duża już z niej panna

Klapoucha – tuning łazienki pierwsza klasa, kolory w pokoju Hani też do mnie przemawiają! No a góra ciuszków imponująca, zazdroszczę przekopywania się przez te maleńkie ubranka, gęba sama się uśmiecha na ich widok... 🤪

Morphinum – trzymam kciuki żeby się polepszyło i odganiam wizję szpitala! 😉

Nalwos – gratuluję siostrzeńca! :P

Kahna – mam nadzieję że poszłaś na ostry do lekarza; daj znać co powiedział

Pas pociążowy – brzmi zachęcająco..., natomiast moja opinia o podgrzewaczu i sterylizatorze (zwłaszcza) jest podobna jak większości z was – zbędny wydatek

Sztunia – straszny niefart z tymi paskami 🥴 wiem co czujesz... sama jestem maksymalnie niecierpliwa i każdy projekt musi być natychmiast wprowadzony w życie

Ta glukoza wcale nie jest taka straszna, dacie radę na pewno 🙂 Mi kazano rozpuścić 50g w połowie szklanki wody; udało się wypić prawie jednym tchem i nawet bez cytryny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Basik współczuje..bądź dzielna :*

Jeśli chodzi o to moje splunięcie krwią rano to okazało się, że dziąsła mi krwawią (kaszel i krew pojawiła się w trakcie mycia zębów). Konował na ostrym wysłuchał mnie, ale powiedział, że żadnych zmian nie słyszy i nic mi nie dał..wogóle był bardzo niesympatyczny.

Jutro mam wizytę u innej lekarki, u której moja babcia jest pielęgniarką i w drodze wyjątku przebada mnie dokładnie po znajomości.

Nie martwcie się już o mnie, dzięki za zmobilizowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik wyrazy współczucia 🙂

Kahna dobrze że dobrze 🙂

a z glukozą dacie radę 🙂 ja piłam 75g, wypic jakoś się dało, ale strasznie mi się po niej odbijało cukrem pudrem bleeeeeeee.

jutro rano jadę z moją mamą oglądać wózki- mam nadzieję że coś wyłowię.

Opowiem Wam dowcip....
Wchodzimy z moim Michałem do sklepu z wózkami, ubrankami, łóżeczkami itd. w centrum handlowym- sklep ogromny, oczywiście on swoją drogą ja swoją. Spotykamy się na końcu sklepu, Michał podjarany
-widziałaś ten wózek Concorda? ten kremowo-czarny
-no widziałam i co?
-widziałaś ile on kosztuje:
-no 1240zł i co z tego?
wtedy Michał ciągnie mnie za rękę, prowadząc do wózka postawionego na podeście i otoczonego pleksi (to juz powinno dać mi do myslenia):
-spójrz jeszce raz-nakazał
i wtedy przed oczami pojawiła się cena : 12 400zł
MASAKRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...