Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kciuki za wszystkie wizyty 🙂
czekamy na same dobre wieści 🙂
ja też zaczęłam miec już nieregularny kształt brzucha.
no cóż, dzieciaczki w nas rosną i potrafią wypiąć dupkę, jakim coś nie pasi :laugh: :laugh:
w moim bębenku to jakaś prawdziwa rewolucja bo nawet już ponad pępkiem poczułam dziś pierwszy raz.
pępek wywalony cały czas jak narazie. tylko, jak leze na plecach to czsem sie chowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamy typ i próbujemy ruszyć kredyt. wszystko zależy od tego czy sprzedający da nam 2 miesiące na załatwienie spraw bo bartek najpierw musiał pospłacac wszystkie kredyciki i jeszcze po tych spłatach miesiąc wiszą na kontach i obniżają zdolność.
wszystko zalezy od sprzedającego. jak nie to będziemy szukać dalej. moze cos innego fajnego sie trafi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane,

Dopiero nadrobiłam weekendowe zaległości a sporo tego naskrobałyście 🙂
U nas weekend rewelacyjnie udany.
Mężuś w piątek zjechał do domu więc mega radość 🙂 W sobotę w końcu wybrałam się do fryzjera no i humor od razu poprawiony 🙂
Póżniej super udane spotkanie ze znajomymi a niedziela lenistwo z mężem 🙂

Z tego co zapamiętałam:

Bogusia gratuluję wyznaczenia daty ślubu.

Kłapoucha rewelacyjne rymy. Normalnie artystka z ciebie.

Choruszkom życzę zdrowia trzymajcie się cieplusio.

A za dzisiejsze wizyty trzymam kciuki i czekam na pozytywne wiadomości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wczoraj wydałam 350 zeta na allegro na akcesoria Tommee Tippee.
nabyłam: ręczny laktator w zestawie, zestaw start butelek, termoopakowanie, smoczki, nożyczki, cążki, grzebyczki, gryzaczek i kilka sztu odzieży, której mi brakowało. a to wszystko u jednego sprzedawcy więc dlatego się tak rozhulałam.
może na gryzak dla Aarona to dużo za wcześnie ale pewnie mi się przyda ten gryzak, jak będę cierpieć z bólu np. z powodu nawału pokarmu albo poranionych sutków :laugh: :laugh:
teraz z niecierpliwością czekam az przyjdą moje cudeńka i będę mogła się pobawić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuśki
Dopiero udało mi się chwilkę znaleźć i coś napisać. Zarzucili mnie robotą. Ciekawe co oni beze mnie zrobią jak mi się staż skończy. W sumie to myślę że pójde na zwolnienie na ostatnie dwa tygodnie, bo Michał jak zapoda w żebra to już nie jest przyjemne. A jak leże na plecach to czasami tak mnie plecy w dole kłują że nie mogę oddychać.
Dzisiaj jak tak pomyślałm to w sumie ledwo 2 miesiące zostały do porodu. Zaczynam panikować, a tu jeszcze tyle do zrobienia i kupienia 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam dziisaj super dzionek 🙂 Mała buźkę pokazała i nawet nam machała co chwile 🙂

Pojechaliśmy do hurtowni i zamówiliśmy łóżeczko 🙂 okazało się że będziemy mieli za taką samą cenę jak jest w internecie i za przesyłkę nie trzeba będzie płacić 🙂 zaglądnęliśmy na wózki i od razu zamówiliśmy wózio (ABC Rodeo devil) 🙂 za 1699zł ze wszystkim nie trzeba będzie dopłacać do fotelika, gwarancja na 2 lata i w razie czego dostajemy wózek zastępczy (dzięki Klapoucha że powiedziałaś o czymś takim :* ) no dostaniemy rabat za zakupy u nich bo będziemy wszystko tam kupować nawet laktator i butelki bo wychodzi taniej niż w necie 🙂 no i pościel znalazłam taką jak chciałam 🙂 [img size=392]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/lenka.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nawet te znikające oklaski mnie nie ruszają 🙂 a niech sobie ktoś je pobiera na szczęście 🙂

Dzisiaj już nie jestem taki Kozak co do porodu 🙂 widzieliśmy tatusia szczęśliwego co mu się dzidzia urodziła dopiero i przez tel. rozmawiała a mi łzy w oczach stanęły 🙂

BOJE SIĘ PORODU 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka, ja już zgłupiałam z tymi pojemnikami i nie zamówiłam, a teraz żałuję.
piszą, ze niby do mleka w proszku są ale później doczytałam, ze nadają się i do pokarmu i ze się podkeca do laktatora i smoczki pasują .
no cóż mam ochotę zamówić je ale wstrzymam sie bo teraz same pojemniki to mi się nie opłaci zamawiać. moze dojdzie mi coś do kupienia i w jednej paczce sie uda, albo zwyzajnie w sklepie kupię i na to samo wyjdzie co płacić za dostawę 🙂
bogusia, a ty miałaś już od stycznia dupkę wylegiwać 😉 pracusiu jeden.
odpocznij i spokojnie zastanów się jak i co masz jeszcze do załatwienia bo potem będzie sranko przed samym finałem 😁
a po fianle to już na pewno zapomnij o odpoczynku. 🥴 🙃 😮 🤢 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania a niech sobie zabiera te oklaski 🙂 mi one wcale nie są potrzebne 🙂 tak jak piszesz chyba się jemu nudzi zamiast w domku żonce pomagać tak jak to nasi Panowie robią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z TT mam jak na razie butelki ale planuję wiekszy zakup tej firmy.
Jakoś wyglądem do mnie najbardziej przemówił i opinie też ma super.
Widziałąm że rozmaialiście o pępkach więc mój nadal istnieje ale z dnia na dzień jest coraz płytszy.
A Filipo cały weekend wariowałjak salony i szczególnie upodobał sobie do tego porę nocną.
A wizytę mamy za tydzień.
Za to w czwartek szykuję się glukoza. Ciekawe jak to u nas będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...