Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Babeczki ponownie 🙂

... wlasnie zjechalam na chate, patrze sobie a tu konkretny bajzel ... okazuje sie, ze moj Maz kolegow sobie zaprosil 🙂
... wkurzylam sie ( a niech sobie u siebie taki burdel robia ) i kazalam im ladnie posprzatac ... i ku mojemu zaskoczeniu - sprzataja 🤪 heh

... ale mam fajnie - palcem nie rusze ! 😎
za to szybciutko Was doczytuje ...

ilonka sliczna buzia na fotce - a jak sliczna to na pewno cala Mama bo wiadomo, ze Faceci to plec brzydsza i gorsza :laugh: 😉

iskierka super, ze badania ok a z Twoja Dzidzia wszystko pieknie i zdrowo rosnie 😆
... a jesli chodzi o babcie to wredota jedna ! 😠
do wnuczka nie przyjsc ? no coz ... brak slow ...

... ja tez mam nadzieje, ze moja Mala nie odziedziczy charakteru i urody po tesciowej 🤢

a koldry to mamy dwie ...
bo moj Maz spi nago i wiecznie by tylkiem swiecil :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamcie!
ja dzis z samego rana wzielam sie wielkie sprzatanie w szafkach , szafeczkach i robilam miejsce na dzieciece ubranka i wszelkie rzeczy zwiazane z wyprawka dla niuniusia, ktora wypadaloby zaczac kompletowac. wczoraj dostalismy 2 torby ubranek na okolo 3-5 miesiecy, laktakor eleketryczny, jednakze wszystko uzywane ale bardzo zadbane. mimo wszystko jak sami porobimy sobie zakupy to chyba bedziemy bardziej szczesliwi i wczujemy sie w ta cala atmosfere.
mam pytanko do mam ktore kompletuja lozeczka jaki materac kupujecie? pianka gryka kokos? czy inne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się nie znam na materacykach, ale jakieś mixy są preferowane z ego co obiło mi się o uchole.
no włąśnie, zaraz się zagłębię w temacik i poczytam co i jak i jakie ceny.
Agatta, jak się chłopaki rozbujają z tym sprzątaniem, to ich zahipnotyzuj, do samochodu i szybko do mnie. tu ich rozhipnotyzujemy i niech dalej działają :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...