Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agatta, ty zboczyco jedna.
z wrażenia szybciej mi bije.
a tak naprawdę to ja długo nie pociągnę bo mam ponad setkę na minutę z natury 😞
chyba, ze po ciąży coś się zmieni.
w ciązy chyba też matce szybciej bije serce i zwiększa sie jego wielkość bo ma więcej litrów do przepompowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki ja właśnie wyszłam z łóżeczka i się przeraziłam bo zamiast kataru z nosa leci krew. 😲 Dzisiaj ide do gina to muszę mu powiedzieć.
Ja karuzele już mama teraz puszczam ją Maluszkowi żeby słyszał melodyjkę podobno się przyzwyczaja a potem jest szczęśliwy jak położy się w łóżeczku i ją słyszy .:laugh:
Moje kochanie stwierdziło że od przyszłego miesiąca bierze same nocki bo mam mnie już dość z duszeniem ale czy do tego potrzeba nocy 😉
Dobra uciekam na pole walki bo zaraz się pozabijają 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
I na początek ostrzeżenie - nie polecam nowych longerów z KFC. Wczoraj się skusiłam i w nocy brzuch tak mnie bolał że ledwo zasnęłam. Kolejna rzecz której nie mogę jeść 😠 Zresztą nie są wcale takie smaczne jak się spodziewałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy znów o tym duszeniu świntuchy.
Ja mogę zapomnieć o tym na kilka tygodni. Może wtedy będę miała chcice jak w czasach początku znajomości hihi Jak Tatuśko przyjedzie to go w drzwiach zgwałce o ile wcześniej brzuchem go nie zabije hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Co do podgrzewacza czy innych tego typu rzeczy nie kupuje zbyteczny wydatek.

Wanna...pływam codziennie 🙂 a dzisiaj mi wyłączyli ciepłą wode 😞 i nie mam w czym się umyć.

Ania Wasze serca czują czacze 🙂

Jeśli chodzi o prezenty to ja nie liczę na zabawki bo znając wszystkich będą ubranka kupować oprócz mojej mamy bo jej już zapowiedziałam że fajnie by było jakby kupiła jakąś zabawkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😉

widzę, że temat "duszenia" cały cza na czasie 🙂

ja mam dzisiaj wizytę u dżina to się spytam czemu mi się męża "dusić" nie chce..może dziczeje 🤔

w moim mieszkaniu chyba jakies chochliki mieszkają. od wczoraj nie mogę znaleźć ani obrączki, ani zaręczynowego, a zdjęłam rano bo palce zaczynają mi puchnąć. no i dziś chyba przegrzebię worek na śmieci i worek od odkurzacza może przez przypadek tam wpadły ☺️

relacje po dżinie zdam wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej sadełka 🙂
emilka!przez ciebie prawie całą noc nie spałam,bo mi się pączka z czekoladą chciało i mleka ciepłego haha mój tata szedł dziś po gazete rano i kupił mi to co chciałam,ale zjadłam tak łapczywie ,że jakby to ktoś widział,to by pomyślał,że się głodzę 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
i znowu masakryczna podróż do pracy; znowu nie zmieściłam się do dwóch kolejnych pociągów... PKP leci sobie w kulki!
Pomożecie mi nasłać na nich myszy?

Kahna - obrączka na pewno się znajdzie 😉 kciuki za pozytywne wieści od dżina

Anka - serducha Wam biją, ze aż miło posłuchać

Faktycznie z karuzelą warto poczekać na zestawy prezentowe 🙂
dzięki za sugestię, nie będę się spieszyć z tego typu zakupami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć maciorki 🙂

zwlekłam się z rana z ciepłego łóżeczka, odśnieżyłam wóz, weszłam do samochodu tylnymi drzwiami bo przednie zamarzły 🙂 i udałam się na odanie krewku i siku,

śniadanie, big parówa i pomidor a kupiłam jeszcze kalarepe, to zaraz wciągnę :laugh: :laugh: :laugh:

anka ależ motorek pracuje 🙂 no i Ty też na wysokich obrotach pracujesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...