Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Brzuchale.
Podejrzewam że wróciła moja zmora z początku ciąży-bezsenność.
Przeczytałam wasze wczorajsze 30 stron.
Zeżarłam małe conieco 🙂

Cieszę się i gratuluję dobrych wyników i rosnących Fasolków.


Była u mnie wczoraj mama i babcia.
Kupiłam w lumku Nowitki ręczniczek dla Haniutka za 8 zł, szelki do gondoli za 10 zł i oryginalne simsy za 5 zł.
Placki zeimniaczane babci- bezcenne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzuszki jeśli mój Aniołek będzie spał tak ja teraz to już sobie współczuję bo godzina 3.15 a ja wyspana i zastanawiam się czy ta noc będzie jeszcze długo trwała. Masakra za to rano jestem nie przytomna 😞 a tu tyle do zrobienia. Załamka od wczoraj drukuję Pit-y dla pracowników bo chciałabym oddać to do końca stycznia zamknąć rok 2009 porobić sprawozdania a na domiar w sobotę i niedzielę masakra na uczelni brakuje mnie na wszystko. 😞 😞 😞 Dzisiaj pojedziemy z Piotrkiem zamówić wózeczek to chyba najprzyjemniejszy moment dzisiejszego dnia. Ale się rozpisałam od rana i to na domiar cały czas narzekam.
Miłego dnia dziewuszki bo nie wiem jak będę stała dzisiaj czasowo. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,
Widze że nie jestem sama - nie śpie od 02.30 !! Słyszałam o bezsenności w ciąży ale nie spodziewałam się że mnie to dopadnie. Już widzę jak młoda da mi po d...e jak się urodzi - całą noc tańczyła , czkała , kopała.
Miłego dnia laseczki kuleczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć foczki 😉
Widzę że bezsenność na tapecie. Mi naszczęście nie doskwiera. Śpię jak zwykle dobrze. Szkoda że na zapas sie nie można wysypiać. Wtedy by nam było łatwiej.

U mnie w pokoiku remoncik dobiega powoli końca. Ciągle czekam na łóżko, za to wczoraj mi brat Tatuśka złożył łóżeczko i mi się tak jakoś cieplej na serduchu zrobiło 😁
Może dzisiaj trochę swoich lumpów tam przeniosę. Chociaż najpierw to jakieś ścieranie kurzy zrobię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsenność skąd ja to znam 🙂

Moniadad jak ja Ciebie podziwiam.

A teraz news dnia 🙂 teściowa wyjechała do anglii do poniedziałku 🙂 Hura 🤪 🤪

Chciałam zrobić Mężusiowi wystawne śniadanko by uczcić ten wyjazd otwieram lodówkę a tam pingwin ostatni słoiczek dżemu nam wcina 🤨 Teściowa pół mięsnego wykupiła i zabrała ze sobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia dobre to było 🙂 umarłabym ze śmiechu na lotnisku jakbym to widziała 🙂

U nas teraz na topie jest pewna piosenka 🙂
STARYCH NIE MA,CHATA WOLNA
OJ,BĘDZIE BAL!OJ,BĘDZIE BAL!OJ,BĘDZIE BAL!
FEST MUZYKA,TAŃCE DZIKIE
I PIĘĆ LAL
I PIĘĆ LAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja przyszła teściowa to całkiem się ostatnio stara jak Tatuśka nie ma. Wczoraj jak wróciłam to w naszym nowym pokoiku okno wymyła i firankę dała, o ciuszki pytała. Wczuwe ma jakąś czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Emilko odpoczywaj, wyciągaj wygodnie nóżki żeby maleństwo miało swobodę fikania koziołków (póki jeszcze może fikać :P )
[i kto to mówi - ja, która cały dzień siedzę przy kompie w pracy i paskudnie ściskam młodego 😞 )

Klapoucha - gratuluję finiszu tak ciężkiej misji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj olałam robotę i wszystko .Coś prycham jakby na przeziębienie - oj niedobrze. Skorzystałam z okazji bycia w domu i mnie walnęło na gotowanie
Menu:
- pomidorowa z zieloną pietruszeczką
- wątkróka drobiowa w sosie z cebulką + ogór kiszony - normalnie bez ciąży nie do przyjęcia
- deser- odmrażam truskawki - będzie musssssssss.....
Wszystko wersja Light- bez dodatków kalorycznych - trochę szkoda bo smak inny ale coś za coś .
Będzie wpierdzielanko domowe - hehe już się nie mogę doczekać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć "kruszynki" 🙂
ja, jak zwykle nocny marek, poszłam spać o 3-ej i dopiero niedawno odemknęłam powieki bo Pipka stepowała pazurami po panelach, jak koń po bruku :laugh:
nudzio się bidulce bo siku to była przed 3-ą.
nocki przesypiam ale tak na czuwaniu, wstaję siknąć ze 2 razy, młody czasem w nocy budzi się razem ze mną i potem troche wojuje zanim zasnie 🙂
nie zmiania to faktu, ze i tak najsmaczniej i najmocniej śpi mi sie nad ranem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂

Cieszycie się ?? :P
Ja też się cieszę :P, tzn napewno się nie smucę z faktu zabierania mi oklasków, bo tym razem mi giną :P szczerze mam to gdzieś więc miłej zabawy życzę i nie to żebym to pisał żeby kogoś zdenerwować, podjudzać czy znęcać sie psychicznie, ale tak tylko że mnie to ani ziębi ani parzy i nie muszę wygrywać zestawień, czy innych rankingów oklasków 🙂

Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe mamy 🙂
i dalej czekam w pracy na marne widowisko sportowe w wykonaniu naszych kopaczy narodowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...