Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć wam.

Ja już mam dosyć,jestem zmęczona 😞 Ciągłe kopanie,stawianie się brzucha,opuchnięte nogi bleee.Ja chce już urodzic!Dobrze że mam córeczke która dba o mnie i jest grzeczna.Ahh musiałam się wyżalić jak mi zle ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mojemu Bartkowi też czerwony najbardziej się podobał, a ja się wahałam.
ale jak zobaczyłam na zywo tą oliwkę i tą białą wkładke w czerwonym to wygrał zielony chociażby ze względów praktycznych mimo, ze nie pasuje do moich superczerwonych kozaków 😉 :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem troche zła. Przysłali mi tę Lovele. Ale niestety poczta polska jak zwykle dupy dała i chyba jakiś gruby listonosz na niej usiadł bo cały płyn był rozlany w kopercie, a że było zimno to zamarzł i jeszcze poplamiła się czapeczka od tej ulotki. Od razu przeprałam w tej mrożonce i na szczęście zeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny piszcie bo MadzikM nie ma akurat 😉 😉 😉 :laugh:

emilka, najwyżej będziesz miała tłusty piątek 😆

bogusia - pechowcu. o jakim płynie ty mówisz od loveli?
ja dostałam proszek, ulotkę i czapkę z niedrapkami.
żadnego płynu nie było 😞

rzeczywiście chyba pączki poszkodziły bo cisz tu, jak makiem zasiał 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja też nie miałam żadnego płynu tylko proszek 🤨 A może to nie był pyn tylko cosik innego 😮

Anka73 ale masz fajnie , pewnie podjarana jestes wózkiem . Fotki bardzo oki.. teraz to juz całkiem mam pierdolca kiedy bede mogła byc w pionie dłuzszy czs i sie puścić na sklepy.

Laski mi apetyt całkiem spadł od kilku dni nie kumam o co chodzi , nawet dzis 1 pączka zjadłam i obiadu w ogóle......uuu lipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to chyba płyn lepszy bo ja zapachu proszku to tak prawie nie czuje w ogóle 😞
a chciałam w rossmanie wczoraj kupić płyn loveli albo dzidziusia ale nic w sumie dla maluszków do prania nie mieli - tylko proszek loveli.
bez sensu.
NY kuruj się.
jakbys miała jakies pytania odnośnie wózka to pisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prałam ciuszki w dzidziusiu. Zaleta jego jest taka że wogóle nie pachną ubranka. Więc nic nie drażni. Po praniu recznym w mrożonej lovelce ciuszki pachną delikatnie. Chyba jednak przeważa płyn w takim razie bo po proszku to się któraś skarzyła że drażni zapachem. Chyba po nowym roku jak Monia pisze płyny wysyłają żeby rozreklamować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...