Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ej śpicie już?
Ja kiedyś chodziłam spac o 22-23 teraz chodzę pożniej i udaje sie przespać noc.

Bogusia- podoba mi sie tył tej sukienki i ładnie w niej wyglądasz.
Ania- kaszalot ja sie musiałm przyjzec zeby brzucho zobaczyc.
Iskierka a ty to tdla mnie tak kobieco wygladasz w ciazy. Bo ja jakoś tak... no nie task jak ty.

A ćwiczenia w SR mam dopiero jutro, wiec zdam relacje.

Czy w imieniu Anki mam gasić światło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Kuleczki 2 dni nie obecności i 77 stron zaległości muszę przez to przebrnąć powoli żeby dowiedzieć się co u Was słychać. Ja jestem ostatnio strasznie zmęczona każdy spacer to dla mnie wyczyn nie do pokonania, leżeć nie mogę bo nie wygodnie w żadnej pozycji poproszę już marzec i mojego skarbeczka na świecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć i czołem..

znowu mnie kaszel dusi 😞

Bogusia i Iskierka bardzo seksownie wyglądacie 🤪

Dzisiaj mnie nie będzie bo zaraz na pogrzeb jedziemy..żebym się nie dorobiła tylko..

Zajrzę z wieczorka..nie szalejcie za bardzo z tym skrobaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemaneczko wszytskim dziewczyneczkom 😆
piekna pani mloda z Ciebie Bogusia,
ja z pepkiem nie mam zadnych problemow, moja zmora sa koszmary nocne i bil pachwinki glownie prawej.

wczoraj przyszla posciel, kupilismy wozek i lozeczko, tak sie cieszylismy i bawilismy do pozna, ze dzis boli mnie glowa z tego przejecia, normalnie jestem taka przeszczesliwa. jeszcze tylko ubranka kosmetyki i moge rodzic. marzy mi sie porod juz w marcu 🙂

udanego dzionka dla kazdej zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochaniutkie 🙂 jak fajnie zaczyna sie kazdy dzien wiedzac,ze nie trzeba gnac do pracy....ale heszcze mi dziwnie,ze nie pracuje 😞 🙂
wczoraj popralam pierwsza partie ubranek-za mna wisza juz suche wiec dzis dzien prasowania i kolejne pranko...nie moge doczekac sie wtorkowej wizyty w szpitalu-mam nadzieje,ze tym razem sie czegos dwoeim-wczoraj znajoma wyladowala na porodowce- 17 dni wczesniej 🙂 🙂
ale nic nie wiem-nie chce dzwonic zaraz z rana 🙂
zycze spokojnego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewuszki 🙂

Mam do Was pytanie? Czy po macierzyńskim wracacie do pracy czy zostajecie na wychowawczym? Jak to jest z tym wychowawczym bo ja doczytałam że płacą 400zł jeśli dochód na jedną osobę w rodzinie nie przekracza 507zł 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski.
Dawno mnie tu nie bylo.

Przed wczoraj wrocilam ze szpitala po 6 dniach.. dostalam skorczy przedporodowych. ale juz jest lepiej przepisali mi tabletki. Pozostalo mi tylko lezenie w lozeczku.

A jaka Wy sie czujecie? Oszczedzajcie sie kobitki bo to naprawde nie ma zartów! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Ho!
Paulinka ściskaj nóżki i oby do wiosny!
Ilonka ja nie wracam. Z Brzydkim nie jesteśmy małżeństwem więc będę dostawać te 400 zł.Oszaleje z taką kasą 🙂
Kahna zakładaj grube gacie!I zdrowiej!
Asieńka no własnie ja też rozwiesiłam 2 pranie i będę prasować. Wyprałam tez koszule do szpitala. Bo chyba niedługo dojrzeję do decyzji pakowania.
Elka zobaczysz jak będzie dziwnie jak będziesz musiała wrócić do pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz pomęczę Was dalej a jeśli ja z Jackiem jesteśmy małżeństwem ale on jest zameldowany u swoich rodziców a ja u swoich to jak to będzie z tą kasą? Należy mi się? Jacek na rękę zarabia 3000zł. Kurcze ale to jest ciężkie do skapowania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Babki 🙂

... nawet zakwasow nie mam po tych wczorajszych katorgach 🤪 ... a dziwne 🤔 bo tyle mam teraz doczynienia ze sportem co w tv zobacze wiec sadzilam, ze dzisiaj wstac nie bede mogla ...

... o 4 rano poszlam siku i chyba z 2 godz meczylam sie pozniej zeby zasnac ... dzis srednio wyspana jestem wiec powoli tocze sie w kierunku kuchni coby zjesc cos dobrego ...

... a tak to - bede sie tu krecic i zagladac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab nie ma znaczenia gdzie jest zameldowany Twoj maz jesli prowadzicie wspolne gospodarstwo domowe-jestescie malzenstwem badz w konkubinacie-bo to tez jest uznawane-poprostu wam przekracza i nie dostaniesz tych pieniedzy-smutne to-ja tak mialam w Polsce
BEDZIE WAS 3 WIEC tWOJ MAZ MUSIALBY ZARABIAC PONIEZEJ 1500ZL abys cos dostala wiec o zwyklym rodzinnym tez mozesz zapomniec -takie przepisy
na pocieszenie napisze Ci,ze tu w irlandii nie ma czegos takiego jak wychowawcze-po 26 tyg o ile uzbieralas skladki czyli po platnym macierzynskim mozesz wziasc ewentualnie dodatkowo 16 tygodni macierzysnkiego-BEZPLATNEGO
takze,ja tez bede miec niezbyt ciekawei...gdyz kiedy bede musiala wrocic do pracy niunia bedzie miec 4,5 mca...nie zostawie jej nikomu i mi juz z tego tytulu nie nalezy sie zadna kasa....
takie przepisy niestety wszedzie uwala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab zalezy jeszcze ile ma napisane na umowie,ze zarabia
jesli na umowie ma mniej zniz 1,5 tys a bierze ile tam placa to dostaniesz kase ale jesli na umowie ma powyzej 1500zl to nie i oni biora chyba do tego brutto wynagrodzenie o ile sie nie myle nie pamietam juz dokladnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodzwoniłam się w końcu do ZUS-u i też się dowiedziałam że nie dostanę wychowawczego ponieważ nie pozostaje dalej pracownikiem gdyż moja umowa kończy się z dniem porodu. No i właśnie te zarobki Jacka przekraczają tą stawkę jaką oni sobie stawiają.Ach co za życie...Boję się że jak zostanę z małą po macierzyńskim to wtedy nie będę miała już żadnych aspektów na życie a ja chciałbym się uczyć jeszcze do czegoś dojść bo kto mnie potem zatrudni??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kulunie

ależ mi się nie chciało ruszyć tyłka z łóżeczka 🙂

co do powrotu do pracy, po macierzyńskim mam zamiar dobrać urlop, będzie to kolejny miesiąc, a potem do roboty 🙂 my już jesteśmy nawet po rozmowie z nianią, więc malutka zostanie z Panią Grażynka. A dla mnie powrót do pracy właśnie tak koło października to wymarzony czas

dobra kawka zbozowa i dalej wybieram zdjęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kuleczki
Temacik na dzien dobry trochę przygnębiający. Mi się nic nie należy bo ja tylko po stażu jestem. Ani macierzyński ani wychowawczy. Będziemy na utrzymaniu Tatuśka co mi nie odpowiada bo się czuc bede wtedy jak kula u nogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...