Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Poduszka zajebiaszcza. Ja swojemu przyszłemu slubnemu kupiłam pluszowe cycki. Trochę już są zmasakrowane 😉 Aż szew puścił hehe
Ja sie skarzyłam że sie młody nie rusza ostatnio a po prostu przesypiałam jego wariacje. Dzisiaj w nocy źle spałam i sie działo hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klapi, trzoda czasem choruje ale dobrze bedzie 🙂
poduszka sprawiła, ze mi wkurw na łózeczko przeszedł :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Sztunia, a wiesz jaki jest plus późnego wstawania?
drugie sniadanie mozna zjesc szybciej :laugh: :laugh: :laugh:

w sumie to moze jutro dopytam, jak jest w moim szpitalu z tą publiką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do doświadczonych Mamuś.
Przymierzam się do kupna staników do karmienia. Dużo wam sie jeszcze powiększył biust po porodzie? Nie wiem czy kupować sobie większe czy tak jak na teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wam 🙂

Bogusia 23 ja z doświadczenia wiem że o rozmiar większy bedzie lepszy,ponieważ pokarm napłynie i do tego musi się zmieścić wkładka laktacyjna.W moim przypadku to już sama niewiem jaki powinnam kupić bo teraz juz niemieszcze się do DD,jutro jade po E.A do karmienia to już niewiem jaki jest rozmiar większy aż starch pomyśleć.

Ania niepłacz bo Ci jeszcze zaszkodzi,brzuch będzie bolał.Przesyłam fluidki dobrego nastroju*^%^%^%$% 😘

Ja wczoraj byłam u położnej,dzidzia ułożona głową do wyjścia.Wyniki w normie,serduszko pięknie biło.Jutro jade po pieluchy poporodowe i wkładki laktacyjne.Może jak się spakuje do szpitala to dzidzia jeszcze poczeka cierpliwie.Skurcze przepowiadające się pojawiły,więc kto wie co to może być.

Miłego dnia mamuśki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Bulki 🤪

... wstalam i juz biegne na Brzuszka a tu ponad 100 maili od klientow na skrzynce i dopiero przed chwila skonczylam ogarniac to cholerstwo 🤢 ...

ellka zryczalam sie na Twoim filmiku z porodu ...
chociaz staram sie nie ogladac takich rzeczy coby sie nie stresowac na zapas 😉 ... u mnie filmowania na pewno nie bedzie - ewentualnie fotki, ale to juz po porodzie z Dzidziusiem w ramionach 😆

doti tak sobie czytam i pelna podziwu dla Ciebie jestem ... bardzo duzo przeszlas, az gesia skora mi wyskoczyla ... to pieknie, super i extra, ze jestes zdrowa a teraz czekacie na Bobaska 😆 taki happy end 😆

Sztunia fajne te Twoje wspomnienia z nad wody 😆
na mnie dzialaja takie opowiesci na maxa bo ja tez z moim Panem mam mnostwo takich wspomnien ...
... co prawda bez slubu 😉 ale bardzo duzo jezdzilismy, Mazury te klimaty ... pomosty, nieprzespane, bzykalskie noce 😉 gwiazdy, ksiezyc, ognisko, drinkowanie mrr mrr 😆 zajebiste czasy ... az sobie westchnelam 😆 😆

iskierka pluszowa pipa wymiata :laugh:

asienka i Ania73 odganiam smutasy !
Anka wyciagaj bigos i golabki na stol :laugh:
robimy uczte ! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... ja caly czas smigam w starych stanikach ( bo mimo szczerych checi nie zmianilam sie w Pamele 😉) ... jakos sie mieszcze w starych ... ale tez sie zastanawiam nad tymi do karmienia 🤔
... chociaz znajoma mi mowila, ze te do karmienia jej sie nie sprawdzily bo wolala wywalic tzytzka i tak karmic ...
ile ludzi - tyle opinii ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, juz mi przeszło 🙂
czasami nachodzi mnie takie chuj wi co i rycze bez powodu przez godzine.
działa to jednak jak oczyszczenie wiec w sumie dobrze robi 🙂
bartek spi po nocce, suka śpi z przyzwyczajenia, nie ma do kogo gęby otworzyć a i trzeba na paluszkach śmigać a to nie jest łatwie przy mojej wadze :laugh:
w sumie nudy na pudy i chyba tez sie kimnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja chyba zostanę przy tych stanikach co zakupiłam na początku ciąży i rosną razem ze mna.
takie niby fitness bez balkonów odpinanych, ale z powodzeniem wystawiam cyca ponad i spokojnie mogę karmić.
do tego są rozciągliwe, nie maja drutów i stelaży a i cyce mi nie zwisają w nich do kolan.
mam 2 i ewentualnie kupię o rozmiar większy jeszcze jeden choć nie wiem czy z tej firmy produkują :laugh: :laugh:
cena była niewysoka bo jakieś 25 zeta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u rodzinki, jak u rodzinki 🙂
nakarmili mnie tak, ze ledwo się ruszałam.
fajnie tak zobaczyć rodziców.
wałówka oczywiście przywieziona i przez 2 dni nie musze nawet chleba kupować :laugh: :laugh:
zaraz jakiś obiad będę musiała zrobić bo w zamrażalniku się wszystko nie zmieściło i trzeba zużyć zanim się popsuje 😆
załatwiłam tez odpis swojego aktu urodzenia i moge rejestrować brzuszek w usc co prawdopodobnie uczynię w poniedziałek, jak wyjdę z glukozy bo przecież usc jest obok szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahna no to Ty Pamela jestes ...
chociaz raz miec w zyciu taki biust ☺️ zazdroszcze !

... wkleje Wam Dziewczyny efekt mojej wczorajszej pracy w "modelingu" 😎 😉 😉 hehe ... walen w skarpetach :laugh: :P
nie pozwolili mi na tlo fotograficzne w butach wejsc 🤢
cobym nie zniszczyla ... a modelki wchodza w szpilach !
( chamstwo ) i gdzie tu sprawiedliwosc, ech [img size=166]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/aaaaaaaaaaaaaa.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...