Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie ja oczywiscie na swojej wizycie trafilam znow na tego murzyna....w ogole wszystkie polki jakie byly wywalili do niego bylam w gabinecie 4 minuty!!!! najwazniejsze,ze lozysko w koncu poszlo do gory,dzidzia juz nisko-ulozona prawidlowo i wszystko jest ok. mam znow infekcje nerek i mam czekac na telefon od lekarza Gp aby zadzwonil mi bym przyszla po jakies tabletki...nastepna wizyta 23 marca i pewnie znow na niego trafie...juz nawet nie pytalam go o plec bo na pytanie wagi dziecka mial problem odpowiedziec 😞 😞 😞
ja chce swojegoo GINA Z POLSKI!!!!!!
doibrze ze juz tak malutko zostalo
kocyk slicznutki
zycze milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najwazniejsze dla mnie,ze czuje sie dobrze i mam nadzieje,ze jest w porzadku a co lepsze juz tak niewiele zostalo,ze niedlugo bede miec soja kruszynke przy sobie.... oby juz ten czas zlecial.... 😞 😞
mam nadzieje,ze porod i opieka po nim bedzie chociaz lepsza niz w Polsce 🙂 🙂
jeso dziewczyny zostalo nam tak niewiele do porodow mnie na sama muysl ogarnia przeogromny strach o wszystko....
powiem wam ,ze 3 dziecko,ale wcale nie boje sie mniej ani porodu ani czy sobie poradze...masakra...
zastanawiam sie co ja bede robic... czy dam sobie rade...jak podziele swoj czas na 3 dzieci...dom itd...
jak ja to wszystko ogarne...chyba mam dzis dzien NIEPEWNOSCI
niech one mina.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej piłeczki

co by tu na sniadanie zjeść hmmm...

a tu widzę, że asieńka ćwierćwiecze kończy 🙂 więc sto lat kochana i szybkiego rozwiązania, zdrowia, szczęścia pomyslności i cały czas namiętnej miłości 🙂:laugh: 🙂
kocyk przesliczny

autko ani "czym" się

elkka ah ci lekarze 😞 ale powiedział że wszystko dobrze, czyli jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Buleczki 😉

... ja juz na nogach ... a wlasciwie to na tylku ☺️
bo siedze jeszcze w lozku zawinieta w koldre :P

Tak sie nazarlam wczoraj, ze juz tylko lezec moglam i oczywiscie zasnelam ... w ubraniu ☺️

Dzisiaj na 12 jade do klienta a pozniej od godz.14 -
8 godzinek w pracy z modeleczka spedze 🤢 🤢 🤢
bo okazuje sie, ze Panna nie potrafi dobrac dodatkow i trzeba jechac pomagac coby na fotkach wyszla na bostwo 😉
Mam nadzieje, ze sie jakos wczesniej ogarnie Dziewcze i bede mogla wrocic do domu o przyzwoitej porze ...

asienka kocyk sliczny zyrafiasty 😉

ellka na pewno dasz rade !
z 2 dalas to czemu teraz mialoby byc inaczej !
bedzie dobrze ! 🙂

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i badania !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kachna raz mi powiedziala lekarka,ze nie jest pewna,ale chyba dziewczynka-ja mysle,ze majac 2 corki wiekszze jest prawdopodobienstwo 3 dziewczynki...ale jakos tak w przeczuciu mysle,ze moze to bedzie syn...zalezy chyba od nastroju 🙂 🙂
nie mam jakiegos takiego przeczucia 100%
najwazniejsze,aby byl;o zdrowe 🙂 🙂
a co bedzie bede kochac jak SWOJE 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia dziekuje 🙂
elka moja kolezanka niedawno urodzila 3 dziecko a 2 chlopcow ma juz odchowanych 10 i 5 lat a tu 3 kruszynka meska sie pojawila i tez nie mogla sie nadziwic jak to mozliwe jak ona teraz znow w pieluchach bedzie siedziec a teraz sobie nie wyobraza innego obrotu akcji, dasz rade bo skoro Ty nie dasz to jak poradzimy sobie my pierworodki 🤔
agatta fiu fiu dzien modelingu, pokaz huderlakowi co i jak, mysli ze jest modelka to juz gustu nie musi miec, postaw ja do pionu i dyryguj dyryguj:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... juz po sniadaniu a pranie rozlozone po szawkach ...
a jeszcze wchodze do lazienki, patrze a moj Maz w wannie czyta artykul w M jak Mama: "Jak wspierac kobiete w pologu" ☺️
... no i sie oczywiscie poryczalam - tak mi sie milo zrobilo ☺️

asienka no ja juz tam dam jej popalic :laugh:
... za wszystkie moje niedogodnosci ciazowe :P 😉

Sztunia ciekawe co bedzie ? dobrze bedzie 🙂

... ja Gina mam we wtorek, ale znowu bez usg 🤢
a juz tak bardzo chce zobaczyc moja Kruszynke ☺️
i dowiedziec sie czegos wiecej ... np ile wazy itp itd ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kwiatki.'

Asieńka. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. W tym roku życze Ci łątwego porodu i ślicznego Bobaska.

Kiedy idziesz do Kwiatka ja 02.03- tak jak Kahna chyba?

Ankowy samochodzie brykaj!

Agata miłego dnia mimo wszystko.

a ja dziaj najgorsza noc ever. Plecy mnie bolą, do tego bark. wiec niby zostaje jeszcze jeden bok do sapania ale akurat Hania ma tam nogi wiec kopie.
Poryczłam sie.
Potem z tego bólu i stersu zwymiotowłam.
Załamka totalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski juz po sniadanku
sztunia trzymam kciuki za wizyte napewno wszystko bedzie ok
ania78 za autko tez trzymam kciuki
asienka sto lat, szybkiego bezbolesnego rozwiazania a przede wszystkim mnostwo szczescia i milosci
agatta no to pokaz tej modelce od siedmiu bolesci jak to robi profesjonalistka 🙂
elkka napewno wszystko bedzie ok z niunia a lekarza takiego to tylko w dupe szkoda pocałowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elkka nie martw się będzie dobrze chociaż ja też coraz częściej zastanawiam się jak sobie dam ze wszystkim radę 3 dzieci, wielki pies duże dziecko w postaci męża:laugh: i jeszcze praca bo będę musiała swoje w domu zrobić. W maju jeszcze mam wyjazd Weroniki na 3 tygodnie i też to bardzo przeżywam bo to jej pierwsza samodzielna podróż i to jeszcze po chorobie nerwówka będzie okropna. 🙂
Asieńkawszystkiego naj naj
Ankowy samochód ma byc wszystko ok
Agatta gina odwiedzamy razem ja też idę we wtorek zobaczę co tam słychać u mojego Skarbeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi bidulko Ty ...
wsparcie przesylam i pozytywne fluidy !!!

emi heh jakbym im tam brzucha wywalila to chyba nie byloby chetnych zeby mnie fotografowac 🤪

... ja tam dzisiaj jako "stylistka" jade 😎
ostatnio robilam za sprzataczke bo trzeba bylo biuro ogarnac - to dzisiaj moge za stylistke :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane grubasy 🙂
Pokłóciłam się wczoraj przed snem ze swoim ślubnym oczywiście o teściową, oczy mam jak po walce bokserskiej 😠

Ch*j obiadu dzisiaj nie będzie niech się stołuje u kochanej mamusi 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
O dziwo dobrze spałam, więc mimo wszystko humor dopisuje jedynie Piotrek musi mi z drogi schodzić, bo inaczej go rozniosę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...