Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ilonab to zalez.ZUS zaczyna ci wypłacać pieniądze na zwolnieniu jesli przekraczasz 33 dni. Jeśli w tym roku byłas już na zwolnieniu np 10 dni to zacznie ci wypłacać po 23 dniu zwolnienia już. Płaci ci śresnia z 3 miesięcy jaką masz na umwie o pracę. Nie jest to mniej. Niedługo dostane całą pensje z zusu to ci powiem.Bo teraz miałam tylko za kilka dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja w czwartek będę już 42 dni ale teraz dostałam normalnie pieniążki od pracodawcy.

Zastanawiałam się nad tym bo poczytałam jakieś forum gdzie Dziewczynom jakoś dziwnie liczyli pieniążki.

Ja dzisiaj zapowiedziałam już Mężusiowi że w następnym miesiącu od razu kupuję tą podusie bo piersi mnie dzisiaj strasznie bolały aż poszłam po drugą kołdrę i ją pozwijałam w rulonik i tak spałam na niej 🙂 aaaa....cała noc starałam się by spać na lewym boku i u mnie się nie da 😞 bo co chwilę budziłam się na plecach albo do Męża przytulona a to był prawy bok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 😉

ja też idę dzisiaj do lekarza po zwolnienie. Nie udało mi się uporać z przeziębieniem i jest coraz gorzej. Pracuję jako przedstawiciel handlowy i większość czasu spędzam na dworzu a jaki widać pogoda nie sprzyja spacerom ;( no i nic się nie poprawia. Wezmę zwolnienie i wygrzeję się w łóżeczku 😉

Pozdrawiam cieplutko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podusia fajna i biorac pod uwage jej "zbawienne" dzialanie to te 109zl to w sumie nie tak duzo. Mi w nocy tez jest ciezko znalezc odpowiednia pozycje, kiedys lubilam spac na brzuchu ale teraz piersi mnie bola i brzuszek tak jakos przeszkadza, za to nauczylam sie spac na plecach ale i tak czesto sie budze i przewracam z boku na bok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie ja też mysle zeby taka podusie kupic ale moj twierdzi ze taka poducha napewno w niczym nie pomaga i tylko naciagaja na pieniadze, ale ja i tak ja sobie niedługo kupie bo mnie wszystko boli i co chwile sie budze. Co do badania cisnienia to mam je mierzone na kazdej wizyzie i wpisywane do karty ciąży. Pogoda nie sprzyja ale jade dzisiaj do Koszalina kupic garnitur do slubu dla mojego lubego i moze cos dla siebie zobaczyc no i oczywiscie obraczki obgadac w sklepie. pozdrawiamy i zyczymy milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elkka, śliczności masz w brzuszku 🙂 dobrze czytać, że u kolejnej z nas wszystko z dzidzią w porządku 🙂

sylwcia, nie denerwuj się. jak zazdrosny to znaczy, że kocha 😉

Julka a kiedy będziesz miała wyniki? cieszę się, że dzidzia ok i się ładnie pożegnała z rodzicami 😉

O, Zyzia też wczoraj miała badanie 🙂 ale dużo dobrych nowinek dzisiaj!

klapoucha sama mam podobną poduszkę i gorąco polecam, co za wygoda! zresztą leży pośrodku łóżka i śpimy na niej na zmianę z mężem 😉 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę...ja akurat jestem w połowie góralką po babci i ciągnie mnie w góry jak diabli...zawsze jak jeździliśmy na wycieczki to pierwsza zdobywałam szczyty,rodzinka śmiała się że jak kozica górska biegam 🙂
W planach mieliśmy teraz wyjazd do Zakopanego ale no cóż po górach chodzić nie będę 😞 chyba że bardzo płaskich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii jak ma padać śnieg to załatw sobie sanki i w parku na śniegu będą piękne zdjęcia jak Mąż Cię na sankach ciągnie 🙂 ja zawsze o takich marzyłam ale nie miałam śniegu 🙂

Futerko Cię ogrzeje 🙂

ale to zleciało w sobotę Ami już nie będzie Panną a Panią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...