Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ilonab widziałam w castoramie piecyki elektryczne które wygladaly jak kominki. Chyba kupię taki do pokoiku dla dziecka. Póki będzie malutkie to będzie mógł tam stać.
Kominki nie są drogie, można kupić już od 300zł. Widziałam jeden o którym teraz ciąglę myśle (850zł ale sama myślałam, że to prawdziwy kominek 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja spie poki co normalnie tzn ograniczylam ulubiona pozycje na brzuchu, troche ja przerobilam i spie na prawym boku tak ze jedna noge bardzo wysoka podciagam tak ze tworze jakby przestrzen w powietrzu na brzuszek i spie na pol brzuchu hahah dziwnie to opisac ale jak dla mnie bardzo wygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny!

ale się nagadałyście 🙂
Ciężarówka, ja mam taką długą podusię dla ciężarnych i jest świetna. chociaż dzisiaj nic nie pomogło 😞 całą noc było mi duszno i nie mogłam spać. poza tym przewiało mnie gdzieś i boli mnie pół twarzy. dosłownie wszystko! oko, ucho, zęby, dziąsła, skóra 😠 a dzisiaj przyjeżdżają znajomi i muszę być na chodzie!

jedyne, co mi poprawiło humor i pobudziło lepiej od kawy to LIST 😁 w końcu mam umówioną wizytę na USG, na poniedziałek i ginekologa, który mnie operował, na wtorek 😁 och, nareszcie coś się tu ruszyło 😁

Ami nie mogę się doczekać Twojego ślubu...ależ to będzie piękny dzień 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirrke ja nie ma gdzie wstawić taki kominek.
Za to u moich rodziców mam prawdziwy piec w kuchni, wogóle kuchnia jest zrobiona w takim starym ciepłym stylu i zawsze wszyscy tam siedzimy bo jest miło a obiadki z pieca jak smakują hmmm....masakra nie to co z kuchenki gazowej. I do tego pachnie teraz suszonymi grzybkami.

Oglądacie dzien dobry TVN?? Zaraz będzie o kąpieli niemowlaków 🙂 przyda nam się niedługo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze śpimy nie składaj łóżka 🙂 mali lokatorzy 🙂 [img size=160]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC04668-f80e95aa70df188130c809aeb14f1a6c.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jeżeli chodzi o krwawienie dziasel to w ksiazce CIEZAROWKA PRZEZ 9 MIESIECY byly wymienione jakies ziola aby temu zapobiedz. Nie pamietam jakie:/ To było gdzieś na 9-10 tygodniu. Teraz siedze w pracy i nie dam rady sprawdzic. Moze ktoras z was ma ksiazke i przejrzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...