Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anka73 - dobrą masz radę Kochana ... 🙂

czasem nie jest grzechem ściemnić, bo po co stresować dodatkowo siebie i dziecko, jak jakaś przemęczona dyżurem kobieta możliwe, że bąknie : "nie.... trzeba skierowanie.... itp itd. ". Normalnie by człowieka trafiło. I tak już z lekka stresuje się, no bo już ... chcę urodzić 🙃 🙃 🙃 🙃 aż już moja psychika głupieje od tego czekania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje ze sie nie utopilam ale za to spac mi sie chce a nie moge ☺️
No nie nie mozna odejsc od kompa bo tu szalenstwo widze 🤪
Agattka pamietasz jak wczoraj mowilas ze post Ci znika 😁 to sie znalazl u czerwcowek teraz patrze co tam zglaszaja apropo nowego brzuszka i dziewczyna napisala ze sa posty kwietnioweczek http://www.brzuszek.net/forum,czerwiec_2010_czy_ktos_dolaczy,17,117651.html,str=18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cholera, zawzięłam sie, nie mogę dziś, teraz bo chcę zeby był bartek jednak 🙂
poczekam, uspokoiłam się.
a czop mi odszedł raczej cały wczoraj przed południem i był mocno zabarwiony czerwono-brunatnie.
dziś juz tylko lekkie zarózowienie na wkładce i tylko plamka.
o, właśnie minęła doba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka1986 - no to gratuluję, poród napewno niedługo. Jak juz trochę krwi odchodzi z szyjki i barwi śluz. Juz u Ciebie 39 tydzień, a więc można rodzić ! 🙂

Anka73 - również gratki, z powodu odejścia korka, czyli czopu 🙂. No i że się uspokoiło w mieszkaniu od hałasów 🙂 Nie ma to jak w relaksie na pewno oczekiwać rozwiązania . Najgorzej jakby podbrzusze mega pobolewało + jeszcze te stukania i pukania, to by skłaniało pewnie do wzięcia nawet i NOSPY 😲

Ja już zapomniałam, jak to mieć ten ból miesiączkowy, czy związany z miesiączką - czyli bóle pleców, bioder, wewnątrz ud. Jak mnie ostatnio w poniedziałek trochę pobolewało trochę podbrzusze (po seksie, bo zaczelismy z mezem przyspieszanie 😉), to właśnie wzięłam NOSPĘ w nocy. I przeszło... Bo myslałam, ze zwariuję. To nie były skurcze, to była taka ciągłość umiarkowanego bólu. Koleżanka mi powiedziała, ze macica się rozszerzała i rozwarcie robiło. Ja juz od ponad 3 tygodni z 1,5 cm rozwarciem chodze 😜. MAŁY POPROSTU UPARTY i TYLE> Po rodzicach! 😁

Ja zatem czekam na jakieś rewelacje u mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73 - moze te objawy porodu to skutek stresu zza sciany...
i jak się wyjasniło to sie uspokoiło 😜
Trzymam kciuki zeby Bartek zdążył wrócić 😉

Mygirl - jak odeszły mi wody to moja psiapsióła położna przyjechała własnie z trąbką i słuchała czy z małym oki, zeby nie leciec na łeb i szyję do szpitala (zwłaszcxza ze nie miałam jeszcze skurczy).
A w szpitalu już ktg mi podpięli, ale na krótko, żebym mogła swobodnie chodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo - no na o wygląda.
tylko zebym tak była wyczulona, ze aż taka reakcja ?!!
no ale w sumie to pierwszy raz jestem w ciązy i co ja moge wiedzieć o "zabijaniu" ? 😁 😁

Agatta, ja czekam aż wrócisz.

Jozo, ty widzę tydzień temu urodziłaś i dalej 40 tygodniu jesteś - to jest dopiero anomalia 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za doping 😉 i dodanie otuchy.

No niech najlepiej się ruszy już dziś. też trzeba sprawdzic torbę - bo też juz zapomniałam co tam jest a czego może brakowac. No na pewno brakuje tych rzeczy, których na codzien uzywam, czyli szczoteczka do zebow, szczotka do czesania, zel p prysz,baalsam i inne duperelelele.... jezyk juz mi sie placze (a raczej palce na klawiaturze)

OKIIII - DOBRA IDE NA SPACER - taki dłuzszy. ok 12 przyjdę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...