Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja juz nie bede pisac na temat dzisiejszego zachowania jednej z forumowych pan, anitek ona jest od was chyba curell czy jakos tak sie nazywa
i wczesniej tez od was mamuska zrobila afere ze jakas tam mama z sierpnia 2009 tez brala udzial w tym konkursie i wklejala linka by glosowac, nie pamietam jak sie nazywa ale urodzila jako ostatnia z lutowek, ale fakt nie napisala wtedy do admina tylko wypowiedziala sie dosc ostro na waszym forum lutowek i wyslala wiadomosc prywatna do tej dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadzikM napisał(a):
Dla mnie cala ta nagonka to smieszne i zalosne 😮

KLAPI KLIKAM I KLIKAC BEDE!!!!!!!!!!!!!!


no wlasnie dla mnie to zalosne i smieszne jest teraz zabieranie oklaskow i obgadywanie kogos niepotrzebnie...
z tego co pamietam Klapoucha napisala w poscie ze jesli to komus przeszkadza to zeby jej prywatana wiadomosc wyslac i wierzcie ze gdyby to przeszkadzalo to otrzymalaby takiego emaila od Mamusi z lutego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asienka1 napisał(a):
o rany co tu sie dzieje?!
normalnie podstawowka 😜
admina chyba boli fakt ze poprzez wklejanie linkow wchodzi sie na konkurencyjne fora, strony itp.
klapi jestesmy z Toba 😘
tak, bardzo mnie to boli, jestem zazdrosny, że są inne fora i inne strony o ciąży 🤨 Zastanawia mnie tylko czemu wspaniałomyślnie pozwalam zamieszczać suwaczki, a Ciebie to nie zastanawia ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
MadzikM napisał(a):
PANIE ADMINISTRATORZE!!!!
TA DYSKUSJA BYLA DELKATNIE MOWIAC BARDZO NIEELEGANCKA!!
UWAZAM,ZE KLAPOUCHA POWINNA ZOSTAC UPOMNIANA I OSTRZEZONA PRYWATNIE MAILEM A NIE PUBLICZNIE KAJANA JAK SREDNIOWIECZNY OPRYCH.
DZIEKUJE!!!!!
Skoro prywatne upomnienie mailowe nic nie daje, zastosowałem publiczne, choć po tym pierwszym miałem powód do zablokowania konta. Niedługo będzie regulamin forum i z nikim nie będę wdawał się w niepotrzebne dyskusje, tylko bez ostrzeżenia będę banował. Wtedy dopiero będę nieelegancki. Dzisiaj jeszcze jestem grzeczny.





hahahahaahhh 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilka1986 napisał(a):
ja juz nie bede pisac na temat dzisiejszego zachowania jednej z forumowych pan, anitek ona jest od was chyba curell czy jakos tak sie nazywa
i wczesniej tez od was mamuska zrobila afere ze jakas tam mama z sierpnia 2009 tez brala udzial w tym konkursie i wklejala linka by glosowac, nie pamietam jak sie nazywa ale urodzila jako ostatnia z lutowek, ale fakt nie napisala wtedy do admina tylko wypowiedziala sie dosc ostro na waszym forum lutowek i wyslala wiadomosc prywatna do tej dziewczyny


Cruella byla zawsze z marcowkami i dopiero w lutym zagladala do Nas i zaglada sporadycznie urodzila w lutym.Jest mile widziana jak kazda inna Mamusia czy Mamusia z brzuszkiem bez wzgledu na to z ktorego miesiaca jest. Ale tu nawet nie chodzi o Cruella ale np. ja nic nie zrobilam wiec nie rozumiem czemu w tym sporze ktos mnie wrzuca do tego samego wora???
A afere z sierpniowka fakt to byla wlasnie z Malelena tyle ze ona pisala prywatne maile do Marty i ona na nie nie reagowala pomimo tego ze prosila wczesniej o to ze jak komus przeszkadza to zeby napisac stad pewnie wynikla ta cala sprzeczka pozniej...
to jest forum i kazdy ma prawo sie wypowiedziec i nie powinno sie byc za to karanym bo i za co? nie ma jednakowych ludzi i zdan...
w kazdym badz razie ja nic nie zrobilam i nie wiem czemu mam za to odpowiadac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek jeszcze dzisiaj cruella od Was donosila na klapi do Admina ( niestety nie da sie tego inaczej nazwac jak donosicielstwo ) ... nawet juz mi sie nie chce komentowac tej zenady ... tyle w Was niecheci, braku wyrozumialosci i frustracji lutowki ... nie masz zadnych dowodow na to, ze to my zabieramy Ci oklaski a robisz afere ... widzac jakie jestescie - nie zdziwilabym sie jakbyscie sobie same te oklaski zabieraly ...
dla mnie koniec tematu a klapi oczywiscie bede klikac dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko co to się tu dzieje...dobrze że ostatnio dałam sobie luz i nie zaglądałam na brzuszek bo nie lubię takich sytuacji odrazu nie chce się pisać i zaglądać. A kłótnia widzę o jeden link.Brak słów.

aha coś do Pana Admina...powinna byc taka opcja usuń konto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka nie ma za co przepraszac... urazona? raczej nie to jest forum i wiadomo rozni ludzie rozne charaktery ale wlasnie nie rozumiem o co ta nagonka na Lutowki???
ale juz niewazne...
Prosze tylko o nieklocenie sie bo nie ma o co 🙂
Pomyslcie ze pomimo tego wszystkiego laczy Nas jedno : dzieciaczki ktore nosimy pod serduszkiem albo to ze juz jestesmy Mamusiami 🙂 i trzeba sie wspierac a nie klocic o linka jakiegos.

Pozdrawiam Was serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... zdrzemnelam sie na czas jakis a tu widze emocje nadal siegaja zenitu 🙂
dzisiaj jakies male skurcze caly dzien mnie atakuja ...
ciekawe kiedy Mala podejmie decyzje o wyjsciu 😉

nalwos ale lekarz Ci powiedzial, ze Mala krzywo lezy czy sama tak czujesz ? 🤔
Madzik no to pieknie 🤪
cos czuje, ze na dniach fala porodow nas ogarnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...