Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, dziewczynki, coś widzę, że mało nas tu ostatnio zagląda 😉 albo zaglada, tylko nic nie pisze 😉

Ja dziś czuje sie w miarę dobrze, jeszcze nie wymiotowałam, a to sukces!!!

A co u Was, jak samopoczucie??

Widze że dołączają do nas nowe Brzusie 🙂 🙂 🙂 Super!!!

Pozdrawiam serdecznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

Ja ostatnio czuję się już lepiej, mdłości ograniczyły się do porannych i nocnych. Dziewczyny czy wasze ubranka - chodzi mi np. o jeansy są już w pasie na was za ciasne? A może zauważacie już przyrost brzuszka? 🙂

Miłego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii mój brzuszek troszkę sie zaokrąglił, ale w spodnie sie mieszcze 🙂 pewnie dlatego, ze od początku ciazy schudłam około 2 kg i na razie nic nie przybieram na wadze. Ale to przez to, że codziennie mam takie mdłości że szok no i że wymiotuje okropnie 😞 😞 😞 kiedy to się wreszcie skończy???
Pozdrawiam wszystkie Brzusie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj cichutko tutaj jednak też rzadko zaglądam najlepiej w weekend bo wtedy mam wolne. Dzisiaj czuję się fatalnie od rana wymiotuję jak kot a do tego boli mnie brzuch, jestem słaba i nie ma na nic siły. Dziewczynki pojechały do babci więc mogę leżeć do woli jednak martwię się.
Mój brzusiu troszkę jest okrąglejszy ale mam problem ze spodniami starych nie zakładam bo po prostu czuję ucisk i nie chcę żeby fasolinkę coś ugniatało.Najlepiej mi w spodniach od dresu cóż trzeba będzie udać się na zakupy nowej garderoby takiej żeby fasolnce było wygonie i nic jej nie uciskało. We wtorek wizyta u lekarza zobaczymy co powie mam nadzieję że przejdzie mi ten bolący brzuch i jest to objaw że macica zaczyna się rozciągać bynajmniej taki ból w poprzedniej ciąży to oznaczały. Trzymajcie się cieplutko jutro idziemy na chrzciny więc może zajrzę po powrocie wieczorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny.
Zagladam na forum już od jakiegoś czasu, ale dzisiaj dopiero znalazłam "nasz" wątek. Ja mam termin na 05.04.10.
Jestem z Warszawy, więc jak któraś z Was też jest to może pogadamy o szpitalach 🙂
Dowiedziałam się o ciąży dosyć w cześnie bo w 4 tygodniu. Miałam palmienie pod koniec 5 tc i bóle brzucha jak na okres i wtedy zrobine pierwsze usg (fasola miała ok 2 mm 🙂) Stwierdzono poronienie zagrażające dali prochy i kazali siedzieć w domu. Od początku jestem na zwolnienu learskim. Potem miałam lekkie plamienie w 7 tygodniu (podobno zagnieżdzanie się jajeczka). W 7 tygodniu miałam kolejne usg i okazało się że wzystko już jest dobrze (Fasol 11 mm). Kolejne usg 23 września na przeźierność.
Mam konflikt serologiczny, ale to pierwsza ciąża więc mam nadzieje, że będzie ok.
Nudności od 7 tygodnia ale już przeszło. Mam świetny sposób no to. Do szklanki z herbatą dodawałam plasterek imbiru. Mi pomagało.
Brzuszek trochę większy, wygadam trochę jakbym się przejadła.

A rany ale mi dlugi ten post wyszedł.
Teraz już będę na bieżąco 🙂

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

klapoucha - ja wczoraj miałam kolejne usg i z dzidziusiem wszystko ok, ma 3cm, serduszko pięknie bije. Ale Pani doktor zauważyła też malutkiego krwiaczka, dostałam luteinę i prowadzę teraz leżący tryb życia. Mam nadzieję, że to paskudztwo szybko się wchłonie!

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej dziewczynki 🙂
ja czuje sie strasznie mdlosci 24na dobe wiec ciekawie 🙂 wymioty tez codziennie dzisiaj nawet w nocy wstawalam poprostu masakra. Do lekarza na usg ide w czwartek juz nie moge sie doczekac zeby zobzczyc nasza kruszynke trzymajcie kciuki i pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Amii
- zdrowiej, wszystko bedzie ok.A miałaś przeźierność? Chyba jeszcze za wsześnie, nie?

Kama
- mdłości są okropne. Ja wczoraj poszłam na koncert i po 20 minutach zrobiło mi sie słabo i niedobrze. Tylko dlaego ze było trochę duszno, no i musiałam iśc do domu.Kiedyś mogłam spędzic w takim pomieszczeniu cała noc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny.Mam problem i już nie wiem jak mam sobie z tym radzić ;(;(.
Od ponad tygodnia nie moge jeść nawet jak spojrze na lodówke to już mam odruch wymiotny.próbowałam bananów,krakersów imbiru i nic.Kurcze przecież musze coś jeść dla dobra dziecka.Prosze pomóżcie może macie jakieś swoje sposoby;(???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,

jestem załamana 😞 w środę byłam na badaniu USG i mój lekarz stwiedził patologie ciąży, fałd karkowy znacznie ponad normę!!!
A to może oznaczać chorobę genetyczna, nie daj boze Zespół Downa 😞 😞 😞
Dzisiaj ide na konsultacje do innego lekarza, mam nadzieje że tamten sie pomylił i że moje Maleństwo jest zdrowe.

A w ponieziałek jadę też do Łodzi do Centrum Położnictwa do dr Piotra Sieroszewskiego wybitnego specjalisty w tej dziedzinie. słyszałyscie może o nim??

A jak u Was badania?

Pozdrawiam i iodezwe sie wieczorem po wizycie

Trzymajcie za mnie kciuki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agula0183, napisz od razu, jak wrócisz. trzymam kciuki, żeby wszystko było jednak w porządku!!! całym sercem jestem z Wami!

Zyzia84, doskonale Cię rozumiem...przez ponad tydzień wisiałam nad muszlą prawie bez przerwy, potem zaczęło przechodzić i teraz jest znośnie. spróbuj jeść częściej, ale bardzo małe porcje. sok z kiszonej kapusty świetnie łagodzi nadmiar kwasów żołądkowych i trochę pomaga na nudności. życzę Ci z całego serca, żeby to szybko minęło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc jestem po kolejnej wizycie u lekarza. niestety potwierdził nieprawidłowość 😞 ale powiedział, że bardziej mu to wygląda na obrzęk płodu niz na fałd karkowy.


W poniedziałek jade do Poznania jednak, by wykonac badania pod kątem zarazenia wirusowego, a nastepnie w 14-15 tyg. będę miec robiona amniopunkcję 😞 miałam mieć robiony test Pappa, ale on przeciez nie daje pewności co do wad wrodzonych a amnipunkcja tak, boje się bardzo ale musze cos robić.

Módlcie sie jesli możecie za mnie i mojego dzidziusia ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...