Skocz do zawartości

brak przeybierania na wadze, 21 tydzien | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam!
Ostatnio zaczelam sie niepokoic, bo jestem w 21 tygodniu ciazy, a wcale nie przytylam. Przez pierwsze trzy miesiace strasznie wymiotowalam, schudlam przez ten czas 4 kg, i mimo ze juz czuje sie dobrze, wcale na wadze nie przybieram, musze tez powiedziec ze nie jestem na zadnej diecie, jem dosc sporo, brzuszek tez mam juz dosc duzy. W kolejnym tygodniu mam wizyte u mojego lekarza, ale mieszkam w Portugalii i nie mam zaufania do tutejszych lekarzy... Czy jest to powod do niepokoju???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! 😉
myślę że powinnaś sie zacząć martwic jak w najbliższych tygodniach nie zaczniesz przybierać na wadze a teraz po takim początku to i tak dobrze że tylko 4 schudłaś...
znam przypadki gdzie dziewczyny gubiły po 10kg do tego czasu a dzidzie zdrowe 😉 nie martw sie bo to też źle wpływa na maleństwo i korzystaj z ciąży 🙂
pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem mniej więcej w tej samej sytłacji straciłam 2 kilo na poczatku i je odzyskałam
a juz 23 tydzień wiem że maleństwo dobrze sie rozwija ale mnie martwi że nie przybieram na wadze
do tego winiki teraz wskazuja na anemie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge tylko pocieszyc ze ja do 28 tygodnia przytyłam tylko 1 kg.... potem juz szybciej przybierałam ale i tak w porównaniu do innych to przytyłam mało... a urodziłam dwa tygodnie przed terminem zdrowa i normalnej wagi -3340 dziewczynke.a pewnie gdybym donoisla do 40tygodnia to mała wazyłaby około 4kg. Wiec mój przykład swiadczy o tym ze brak przyrostu wagi nieswiadczy o czyms niedobrym 🙂 pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze cala ciaze bylam pod opieka lekarzy i mialam b.dobre wyniki badan. ale jezeli sie niepokoisz to moze warto zrobic badania i udac sie do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wizyte u lekarza mam w czwartek, ale jak juz mowilam nie mam zaufania do tutejszych lekarzy, a naszych tu niestety nie ma... Jest to moja pierwsza ciaza i pewnie troche panikuje, ale mam kolezanke w pracy ktora tez jest w 21 tyg i przybrala juz 7 kg, wyglada ladnie, a ja, chuda jak patyk. Do najgrubszych nigdy nie nalezalam, ale tez nigdy nie bylam tak strasznie chuda jak jestem teraz (mam na mysli nogi, pupe, ramiona). Gydby nie brzuch i piersi, pewnie nie byloby mnie widac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc! Wlasnie zajzalam na strone aby popatrzec co nowego sie dzieje!
W pierwszej chwili pomyslalam,ze chodzi tu o twoje dziecko ale teraz widze,ze zamartwiasz sie zupelnie nie potrzebnie...Kobieto nie jedna przyszla mama pragnelaby wygladac jak Ty,nie muszac zamartwiac sie o kazdy przybrany kilogram na wadze!! Uwierz mi,to nie jest atrakcja wygladac jak opuchniety i w dodatku (z dziewczynkami) z plamamai lub opryszczka na twarzy lub ciele BALON !!!
Pewnie bedziesz miala chlopca wiec nie przejmuj sie i glowa do gory!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
#884117
megimi
31 tydzień, 1 dzień ciąży
(Użytkownik)
megimi
21 postów

Z nami od: 2011-02-01
Miasto: Hamburg

od 21:49 jestem on-line

Odp.:brak przeybierania na wadze, 21 tydzien
2011-07-03 22:07:26, 9 minut temu
Oklaski: 2 jestem w ciąży - dodaj oklask ciążowa - zabierz oklask
Czesc! Wlasnie zajzalam na strone aby popatrzec co nowego sie dzieje!
W pierwszej chwili pomyslalam,ze chodzi tu o twoje dziecko ale teraz widze,ze zamartwiasz sie zupelnie nie potrzebnie...Kobieto nie jedna przyszla mama pragnelaby wygladac jak Ty,nie muszac zamartwiac sie o kazdy przybrany kilogram na wadze!! Uwierz mi,to nie jest atrakcja wygladac jak opuchniety i w dodatku (z dziewczynkami) z plamamai lub opryszczka na twarzy lub ciele BALON !!! 😞
Pewnie bedziesz miala chlopca wiec nie przejmuj sie i glowa do gory!!!
forum dla ciężarnychforum o ciążyforum ciążoweciężarne - edytuj post
wrzesniowe przyszle mamusie 2011!!!
Czy jest was wiecej,jesli tak to zapraszam!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cmvcmv nie ma co się stresować!!!!! Jeżeli wyniki badań krwi moczu i USG są dobre to spokojnie sobie rośnij. Ja jestem w 32 tygodniu, a tyć zaczęłam dopiero z 5 tygodni temu. Najpierw schudłam z 5 kilo mimo że nie wymiotowałam, potem dłuuuugo wracałam do wagi z przed ciąży a teraz mam 2,5 kilo na plusie 😉 Moja córeczka jest duża i zdrowa i prawdopodobnie urodzi się przed terminem. Może poprostu te nasze skarby to takie małe tasiemce które porządnie nas podjadają 😁 😁 😁 😁 😁
Dodam że to moja trzecia ciąża i w drugiej miałam tak samo! Natomiast w pierwszej przytyłam 18 kilo! Obie moje córki po urodzeniu miały wagę 3100 więc trzecia też pewnie wyssie ze mnie tyle żeby mniejszą od siostrzyczek się nie urodzić 😉!!!!!!!!!!!!!!
Spokój spokój spokój to dla ciężaróweczek najważniejsze!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • Mamusia
Dobrze poczytać, że nie tylko ja mam problem z przybieraniem na wadzę, bo już zaczyna mnie to dołować. Gdybym mogła normalnie jeść to bym się tak nie martwiła, ale jak tu jeść z takimi dolegliwościami żołądkowymi jakie mnie męczą? 😞
Chciałabym chociaż już poczuć ruchy dziecka, żeby się w końcu przestać martwić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady m4ryja... ja do 20 tygodnia nic nie przytyłam... dopiero później zaczęła waga iść w górę i to szybciej niż bym chciała 🙂... natomiast teraz jestem w 28 tygodniu i 4 dniu 🙂 i waga stoi od 3 tygodni, więc mam nadzieję ze nie bedzie źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja do ok 6 miesiąca schudłam 10 kg zamiast przytyć...wymiotowałam po 30 razy dziennie do 7 miesiąca ( najgorsze 7 miesięcy w moim życiu) 🤢 🤢 🤢...później przytyłam chyba z 5 kg i tak utrzymało się do końca ciązy. Dziś mijają dokładnie 2 miesiące od porodu, a ja ważę mniej niż przed ciazą o 6 kg.
Wię nie ma się czym martwić, też się martwiłam, ale mój gin mówił, że tak bywa...jedni tyją inni chudną 🙂
Dodam, że Gabrysia urodziła się zdrowa z wagą 3400 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...