Skocz do zawartości

wysypka u niemowlaka!!! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej! mam pytanie moja córka 17 skonczy miesiac. Na twarzy, główce, karku i troszke na brzuszku pojawiły sie krostki w dodatku na główce duze czerwone wyglada jak by miala czerwone łatki na głowce... Potówki wykluczam...
Może ktoraś z was jest w stanie mi coś doradzić...
Z góry dziekuje..
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Jak mój pierwszy synek był malutki to dostał tak ogromnej wysypki prawie na całym ciele i to po tym jak wypiłam niegazowaną wodę truskawkową. A od nabiału to mojej siostry córeczka miała to samo-skazę białkową,nawet jak siostra zjadła trochę zupy zaprawianej śmietaną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój synek do tej pory nie może jeść nabiału 😞a tak uwielbia serki....ma już prawie półtora roku.też mi się wydaje że to od jedzenia.a od czego nie wiem...dużo jest produktów uczuleniowych.na pewno czekolada,cytrusy ,nabiał również,truskawki.uczulac też może proszek do prania lub płyn ...lub oliwka do ciała.hm...dużo tego.najlepiej skontaktuj sie z pediatrą i przypomnij sobie co w tym czasie jadłaś. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj rabaczewska
Moja corcia ma juz 1m i 16 dni, od urodzenia ciagle cos miala, a to pryszcze na buzi, a to potowki, a to ciemieniuche, az w koncu apogeum-cala buzke miala w czerwonych plamach( plackach) Pediatra powiedzial natluszczac, tak robilam. Kapalam w Oilatum( w aptece) a buzke przemywalam kilka razy dziennie woda fizjologiczna. Dzis Otylka nie ma nic.Nie wiem co podzialalo. Zaznaczam ze karmie sztucznie.Buzka czysta.Powinno samo zejsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...