Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ło matko ja też chcę na spacer:P ale poki mamy gości, wodeczka się leje i wszyscy palą i ja się nudzę strasznie przy tym stole :/ i tak co palą to ja wychodzę na kompa 😜 a takto i tak jestem biernym palaczem i to bardzo bo u mnie w domu każdy pali oprocz dzieci no i teraz oprocz mnie także nie raz nawet mi się nie chce wstawać aby wyjść, bym się musiała odizolować od rodziny aby nie wdychać dymu:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przejdzie przejdzie 🙂) hehe 🙂 ja też lapię czasami takie dnie. 🙂) No i miłego spaceru... ja dzisiaj przez ponad 2 godziny kombajny oglądałam 🙃
ja traz czeam aż kuzynka skończy piec tartę cekoladową z jabłkami 🙂) później zrobie fotkę i wam pokażę to cudeńko 🙂))) hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
i jeszcze wam cos powiem. wiecie ze sprawdza sie dieta a płec dziecka. ja przy zuzi jadłam duzo nabiału (nienaidziłam go pzred ciaza), nie mogłam zyc bez serków, jogurtów. nio i dzemy czyli słodkie i słodycze, kolega latał do sklepu po czekolady dla mnie a ja jadłam je całe naraz. i wyszłą dziewczynka teraz sie smieje bo mam to samo, wiec pewnie bedzie druga dziewczynka, a kolezanki, które np nie mogły patrzc na ciasto, na słodycze porodziły chłopaków. mojego meza siostra za kazdym razem miała te same zachciewajki i ma 3 chłopców. a kolezanka taka ze studiów, co sie wyprowadziła do siedlec za mezem, miałysmy ten sam dzien porodu wyznaczony tylko ogórki i sledzie i tez chłopiec. takze patrzecie czego wam sie chce. nie wiem jak to by było u LOVE jak np byłaby parka, nie wiem jak to sie rozkłąda. tzreba by było popytac mamusie blizniaków. a mzoe jest takie forum na brzuszku albo na mamusie.net.



hmm pozwolę się wtrącić ...ja w ciąży piłam mleko hektolitrami i jadłam czekolady jak kanapki i do tego masę czekoladową z mleka w proszku margaryny i kakaa i co???urodziłam chłopca 🙂
naprawdę dieta to żadna przepowiednia 😜 😉
ale za to baaardzo odradzam noszenie łańcuszków i koralików w ciąży 😞 😞 😞
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

hmm pozwolę się wtrącić ...ja w ciąży piłam mleko hektolitrami i jadłam czekolady jak kanapki i do tego masę czekoladową z mleka w proszku margaryny i kakaa i co???urodziłam chłopca 🙂
naprawdę dieta to żadna przepowiednia 😜 😉
ale za to baaardzo odradzam noszenie łańcuszków i koralików w ciąży 😞 😞 😞
pozdrawiam


no to nie wiem, u nas sie sprawdza.
a co z tymi lancuszkami i koralikami bo nigdy nic takiego nie slyszalam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love czemu nam smaka robisz:P
Też słyszałam , że ponoć nie wolno łańcuszkow i koralikow, nie wiem dlaczego, ale pewnie to zabobon jak każdy inny:P

K******* nie wytrzymam;( u mnie wszyscy nawaleni i gadają głośno i przekomarzają się tak, że szok, i to tuż za moimi drzwiami a ja się spać kładę:/ 😞 nienawidzę pijanych rozmow:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona ja nie wiem cemu.. poprostu to takie dobre bylo.... a teraz jem sobie jablka takie dla dzieci ze sloiczka tylko ze domowej roboty... 😉 aaa ii ja bym zeszla na dół i wsię wydarła " kurwa zamknijcie się" (sory za słowo ale tak już to u mnie jest- casami/a nawet częściej trzeba) heheh

o korlaikach i lańcuszkach też nie słyszałam ale i tak noszę bo to tylko dla mnie ozdoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha no takto jest w Polskiej wsi, nie rozumieją słowa cisza nocna:P u mnie cisza nocna zaczęła się o 5 rano, a skończyła się o 9:30:P ochlejmordy :p
Ja dzisiaj jadę z rodzicami do lasuu 😁 na grzyby;D bo moja mama zawsze jeździ a ja trochę rzadziej:P
Te koraliki to taka ściema..wszystkie moje koleżanki wystrojone w ciąży w biżuterię i mają normalne zdrowe dzieci urodzone o czasie 😜 ale mam bałagan w pokoju 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he 😁 Ja na razie się szykuję i biore kuzynki trójkę dzieciaków też do lasu... ale to tak na pół godzinki, bo mi się nie chce ich pilnować... jedna ma 10 lat to coś tam pomoże ale później to 6 letnie bliźniaki więc nie bardzo coś mi się z nimi widzi bo to mega nicponie. 😉
Heh ja dzisiaj pół domu ciotce posprzątałam, kuzynke do spzitala zawiozłam, obiad pomogłam gotować i już po spacerze. Także nie można powiedzieć, że nic nie robię 🙂 Jest aktywnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja już po wycieczce.... EXPRESOWO!!! hehe 🙂 Nie mam jakoś siły dzisiaj na te maluchy...
mulant- ja tez mam dzisiaj dobry humor... jakoś wydaje mi się że to przez to świeże powietrze i spacerki. No a brzuszek widzę że już po woli rośnie 🙂)) hehe Super wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...