Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

obdarzona napisał(a):
Mulant, tak jest, nie pierd*** się z nudnościami 😁 to ten Twoj razem z Tobą w ciązy jak ma takie zachcianki:P
Love, no ja sobie nie wyobrażam przyzwyczaić się do ruchow:P no ale.. już nie mogę się doczekać:P
Ty masz 3 zdj a ja ledwo 1 dostałam 😞 ja mam wizytę 19 września:P w sumie za tydzień hehe, ale to będzie palec i fotel:P potem zamierzam jechać prywatnie na usg i inne bajery:P

ej? czy wy też podczytujecie często wrześniowki? ja nałogowo raz dziennie, albo już urodziły albo rodzą albo nie, to jest takie fajne 😁 a przed nami 😞 jeszcze kupa czasu 😞

😁 a jak to zleci szyyyyybciutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja już podbudka, o dziwo pospłam do 8.30 i majka z uśmiechem się obudziła, zaraz wpada do mnie kuzynka z Nataszką to dziewczynki się pobawią, zobaczymy jak mój chachar zabawkami będzie się dzielił 🙂

love to nieźle, no tak ale jak się nie spodziewasz to nie patrzyć na ewentualne symptomy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, ło matko to nieźle:P ale tak jest bardzo często 😉 sztunia ma rację, bo jak ktoś nie domyśla się a specjalnych objawow nie ma to się tak nie wsłuchuje 😁
Louise haaa wyszło , że Ty podczytujesz marcowki! hehe ale ja to nałogowo was podczytuję bo zazdroszczę, że wy dotrwałyście już i że zbliża się porod:P
Sztunia, oo ja już wstałam 😁 w nie najlepszym humorze:P
Kurde jaki ja mam dziś zły humor 😁 ale to nic:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mulant to widzę, że Ci się nie nudzi:P ja nie lubię skubac kurczaka choć rzadko mam okazję, ale nie mam wprawy ani siły, bo to trzeba miec paznokcie aby te małe pypcie wyciągnąć :P a ja czasem mam a czasem obetnę:P
To ja wczoraj umyłam z mamą moje okno, bo samej mi nie pozwoliła w ciąży. Wyszorowałam kurz na samej gorze mebli bo tam zawsze wszystko wyrzucałam, a kurzu tam nie ścierałam od ponad 2 lat, i ogolnie zawsze ścieram kurze tam gdzie ten kurz widoczny a tak na serio moj pokoj to kupa kurzu i sierści 😞 ale już poradziłam sobie.
Teraz niedługo będę miała malowany moj pokoj, z moim M musimy kupić komodę i jakieś połeczki. Krolika wyeksmitujemy z pokoju bo daje kurz, hmmm wszystko już dla dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdarzona napisał(a):
Love, ło matko to nieźle:P ale tak jest bardzo często 😉 sztunia ma rację, bo jak ktoś nie domyśla się a specjalnych objawow nie ma to się tak nie wsłuchuje 😁
Louise haaa wyszło , że Ty podczytujesz marcowki! hehe ale ja to nałogowo was podczytuję bo zazdroszczę, że wy dotrwałyście już i że zbliża się porod:P
Sztunia, oo ja już wstałam 😁 w nie najlepszym humorze:P
Kurde jaki ja mam dziś zły humor 😁 ale to nic:P


😁 😁 No skacze sobie tu i tam bo u nas juz spokoj i pustki, zaraz i na mnie przyjdzie czas, ze nie bedzie czasu na net 🤪
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki
ja też dziś w dobrym humorku
mdłości chyba pożegnałam na zawsze ... w końcu! w tej ciąży długo mnie trzymały

czy stosujecie już kremy przeciw rozstępom? ja stosuję od samego początku, tak jak z Zuzią. Poprzednio nie miałam żadnej zmiany na skórze ... teraz liczę na to samo 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mord był niesamowity ja już obdarzona po malowaniu ja muszę robić wszystko sama pomimo że mam teściową pod ręką a moj to jak się dotknie to albo zbije albo popsuje więc wole już sama 🙂
wiadomo czasami teraz się nie chce więc nie robię tego już od tygodnia nie prasowałam i jest spora kupka w kolejce he he 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Mulant, to tak jak ja 🙂 w sumie przed ciążą tylko sprzątałam, a teraz bardzo przykładam dużą wagę do gotowania, abym umiała ugotować podstawowe potrawy:P umiem już rosoł, pomidorowkę,ziemniaki to zawsze umiałam, makaron też umiałam, ryż też umiałam i kaszę, kotlety w panierce i wszystko w panierce też umiałam, umiem lepić pierogi, ale ciasta jeszcze nie, umiem ciasto na kluski śląskie i umiem je lepić i w ogole, bigos umiem, flaczki:P hehe i dużo jeszcze umiem, ale to wciąż za mało 😞 ale cały czas się uczę.
Mulant, mnie czeka malowanie za jakiś miesiąc. Mama nie pozwala mi już na ciemny kolor pomalować pokoju, bo dziecko. Bo aktualnie mam kolor jagodowe lato i to jest ciemny kolor a pokoj mam mały 😜
a robiłaś już wymiary albo patrzyłaś gdzie postawisz łożeczko, a gdzie coś tam? bo u mnie będzie psikus, mało miejsca mam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja patrzałam i musze rozdzielić meblościankę bo łóżeczko chcę miec i przy kaloryferze i przy naszym łóżku no i nie wiem czy nie będę musiała złożyć komputera albo dam go do kuchni bo kuchnie mam 2x większą niż pokój 🙂
ja mam pomalowane na wrzosowy kolor i to kolor jest zimny za to kuchnie mam na pomarańcz i w niej jest tak teraz przytulnie że aż się chce siedzieć 🙂
za tydzień przywiozą mi meble do kuchni dopiero się mebluje he he 🙂 i będzie już czysto i fajnie i tylko czekać aż się urodzi maleństwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To widzę, że kuchnie masz w dobrych warunkach;D kurde ja też koło kaloryfera chce łożeczko i koło mojego łożka. ale i tak sie raczej lipnie zmieści;/ nie wiem:/ bo będziemy u mnie w pokoju mieszkać na jakiś czas a potem idziemy mieszkać do gory a tam jest więcej miejsca trochę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ożesz kurdesz mord kurczaków, nie ma opcji nawet na to patrzeć nie mogę, aczkolwiek mam do tego dostep jeszcze? bo tylko u babci Michała kuraczki zostały
i widze że remonty, my musimy drugi pokoj uruchomić, tam przeprowadzimy Maję a dla dzidziusia pokoj Majki zostanie, mam nadzieje że będzie to dziewczynka bo nawet nie trzebaby było malować.
ide obiados robicz, krupnik i spagetti tylko serek żółty mąż musi kupić,
ooooho Majka usnęła bo cisza idę jej getry załozyć bo ściągnęła sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ożesz kurdesz mord kurczaków, nie ma opcji nawet na to patrzeć nie mogę, aczkolwiek mam do tego dostep jeszcze? bo tylko u babci Michała kuraczki zostały
i widze że remonty, my musimy drugi pokoj uruchomić, tam przeprowadzimy Maję a dla dzidziusia pokoj Majki zostanie, mam nadzieje że będzie to dziewczynka bo nawet nie trzebaby było malować.
ide obiados robicz, krupnik i spagetti tylko serek żółty mąż musi kupić,
ooooho Majka usnęła bo cisza idę jej getry załozyć bo ściągnęła sama 🙂

serek żółty takiego spagetti nie jadłam jeszcze dasz przepis ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co wy dziewczyny chcecie tak dziecka łózeczko przy grzejniku trzymac?? odechce sie wam szybko, jak dziecko bedzie miało tak pzresuszona skóre jak moja. mojej Zulce po zimie, jak miała niecały roczek, alergolog leczyła alergie, najpierw pokarmowa, a potem sie okazałoz e nie jest alergikiem, tylko suche powietrze z goracych grzejników, i mniejsza wilgotnosc i miała skórke wysuszoną. po zimie wszytsko pzreszło 🙂 a dodam ze jej łózeczko nigdy nie stało przy gzrejniku z, zastanówcie sie wiec, i radze kupic nawilżacze, albo zostanie rozwieszanie na łózeczku mokrych pieluch hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mulant ja na razie mam ograniczoną przestrzeń. I dziecko będzie mogło być tylko koło grzejnika 😞 tzn. łożeczko będzie tak, że koniec łożeczka będzie przy grzejniku czyli tam gdzie dzidzia będzie miała nożki, a w sumie tymi nożkami nie dosięgnie do końca na pewno przez jakiś czas 😜 ale to i tak urodzę w marcu, to w tedy się jeszcze pali w piecu, potem połowę kwietnia jeśli będzie zimno to wyjdzie, że miesiąc dziecko będzie się miało jak w ciepłych krajach:P nic nie zrobię:/ u mnie w pokoju zawsze jest bardzo ciepło bo jest mały, a okna nie uchylę bo takie małe to się przeziębii;/
No coż. Chyba, że coś innego wymyślimy, jest jeszcze czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...