Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wiesz ile ja sie z nIko nalezałam,nanosilam,naspiewalam.A teraz ubieramy pizamke po bajce to jest jakos 8 ide z nim do jego pokoju daje buzi,przytulam i spi 😉Dziecko jak jest małe to tylko ciebie chce.Ja go karmiłam 1,5 roku.Tez płakał,ale to z czasem sie nauczy,ze to nic mu nie dziala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja osobiście niezwykle marze o koncie swoim internetowym bo często kupuję na allegro i to by mi ułatwiło sprawę:P a takto muszę zawsze iść do siostry aby mi przelała, albo na pocztę albo do banku 😜
Izunia, a ile ma ten Niko?? no ja wiem jak pachnie dzidzią w domku, mmm 😉 tzn. wiem jak u znajomych jestem, albo u rodziny co mają dzidzie:P
Mamamaliszka, dobrze wiedzieć o tym syropie 😁 ejj.. a jak np. by mnie brało przeziębienie to to muszę iść do gin czy mogę iść do mojej lekarki rodzinnej i zaznaczyć, że jestem w ciąży? bo mama upiera się, że do gin muszę iść, ale zanim mnie ktoryś przyjmie, i w ogole też nie przyjmują codziennie itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak tam wasze brzuszki,bo mój to już taki fajny jest 🙂Teraz szybko sie pojawil. Moze jeszcze troche i pojawia sie ruchy.Niko w 5 m-c dawal znaki.Teraz może być wczesnie tak mi lekarz mówił.Ide chyba z malym do sasiadki na malinki.

Z tą kasą to jest straszne.W tym miesiącu zapłacłam przedszkole 350zl 😮Te wszytkie opłaty,książki.A co to bedzie za rok,az sie boje tej szkoły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O malinki, ale bym sobie je pojadła;D
To odchowanego masz synka 🙂 w sensie, już takiego samodzielnego jako tako 😜 ja też się boję co to będzie z przedszkolem, szkołą to już w ogole się martwie. Bo to czas zleciii na serio szybko 🙂
Co do mojego brzuszka, to hm... na pewno jest większy i widać po mnie ciążę, aczkolwiek Ci co mnie nie znają myślą, że mam wielki bebech i że jestem obżarta:P ale mam większy , w spodniach ciążowych mam już piłeczkę, gdyż tam jest ten pas ciążowy i on tak kształtuje 😁 bo w inne się nie dopinam:P
a Ty Izunia nosisz już ciuszki ciążowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak narazie to przytyłam 4 kg.Ale brzusio mam dużo wiekszy niż jak z Niko w tych tygodniach.W pierwszej ciązy ważyłam 92 kg pod koniec 🤪Ale 3 dni po porodzie(dopiero byłam w stanie wstać-winna mocna anemia)to ważyłam już 82kg.Nie było wcale tak zle.Pozniej bylam chuda jak patyk,bo małego karmiłam piersią.Teraz też bym chciała karmic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...