Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
love napisał(a):
Astra napisał(a):
.

ja mam 19, a mój 33 w grudniu skończy.

Jest to spora różnica, ale kochana, ja mam koleżankę 25-letnią, która w sierpniu wyszła za 54-letniego faceta. I to jest dopiero różnica wieku. Gość wygląda na jakieś 35, jest duszą towarzystwa, nawet między jej rówieśnikami. Jest po prostu zajebisty w każdym calu i mnie nie dziwi to,ze postanowiła się z nim na stałe związać. Grunt to dopasowanie między dwoma osobami, a to co mowi reszta świata...niech se mówi 😉


No w sumie racja ale tu tez chodzi o to ze on od razu po rozwodzie (bo moj mial juz zone) ozelil sie z 18 latka.... no w sumie normalne to nie jest jesli ktos nie wiem jak jest.... ale jeszcze gorsze jest to jak tak jak pisalam ktos nie chce sie nawet przekonac jak jest w rzeczywistosci

ale przecież to jest twoje życie i co inni mają do tego jak je ułożysz sobie i z kim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

love...bo to czas jest potrzebny.Jak się szybko wyfruwa z gniazda, to takie reakcje są normalne. Wszystko się ułoży, tylko trzeba umieć walczyć o swoje i żyć tak,jak się samemu chce. Akceptacja innych przyjdzie z czasem, a jesliby miała nie przyjść - nie musi przecież.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
astra wiadomo- mam swoje zycie i ja sie tego trzymam 🙂 a w pl te max 2 miechy chyba wytrzymam z nimi 🙂 moze nawet sie cos poprawi...
ewci@ ja nawet nie wiem co bylo z tym rozwodem i nie interesuje mnie to szczerze mowiac... po prostu nie chce wiedziec! ze swoja eks wiem ze zyje w zgodzie i nawet byla na naszym slubie wiec pewnie nic zlego nie dzialo sie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
mulant ale to jednak rodzice.... jak widac nie posluchalam ich, i ogolnie zawsze sie buntowalam i teraz mam tego efekt 🙂)

bo rodzice myślą że ich dzieci to stale są maleńkie istoty i można za nich jeszcze decydować a nie widzą tego że tym robią krzywdę swoim dzieciakom z drugiej strony ciekawe jakimi my będziemy rodzicami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
love napisał(a):
mulant ale to jednak rodzice.... jak widac nie posluchalam ich, i ogolnie zawsze sie buntowalam i teraz mam tego efekt 🙂)

bo rodzice myślą że ich dzieci to stale są maleńkie istoty i można za nich jeszcze decydować a nie widzą tego że tym robią krzywdę swoim dzieciakom z drugiej strony ciekawe jakimi my będziemy rodzicami 🙂

hehe pewnie bede podobna 🙂)) chyba nikt nie chce zeby ich dziecko ich zostawilo 🙂
no ale kazdy chyba ma swoj rozum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
mulant napisał(a):
love napisał(a):
mulant ale to jednak rodzice.... jak widac nie posluchalam ich, i ogolnie zawsze sie buntowalam i teraz mam tego efekt 🙂)

bo rodzice myślą że ich dzieci to stale są maleńkie istoty i można za nich jeszcze decydować a nie widzą tego że tym robią krzywdę swoim dzieciakom z drugiej strony ciekawe jakimi my będziemy rodzicami 🙂

hehe pewnie bede podobna 🙂)) chyba nikt nie chce zeby ich dziecko ich zostawilo 🙂
no ale kazdy chyba ma swoj rozum

no ja już wiem że swojego dziecka z domu nie wypuszczę na żadną imprezę tylko nauka i nauka będzie dla niego najważniejsza boże co ja piszę he he zapomniał wół jak cielęciem był ha ha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
love napisał(a):
mulant napisał(a):
love napisał(a):
mulant ale to jednak rodzice.... jak widac nie posluchalam ich, i ogolnie zawsze sie buntowalam i teraz mam tego efekt 🙂)

bo rodzice myślą że ich dzieci to stale są maleńkie istoty i można za nich jeszcze decydować a nie widzą tego że tym robią krzywdę swoim dzieciakom z drugiej strony ciekawe jakimi my będziemy rodzicami 🙂

hehe pewnie bede podobna 🙂)) chyba nikt nie chce zeby ich dziecko ich zostawilo 🙂
no ale kazdy chyba ma swoj rozum

no ja już wiem że swojego dziecka z domu nie wypuszczę na żadną imprezę tylko nauka i nauka będzie dla niego najważniejsza boże co ja piszę he he zapomniał wół jak cielęciem był ha ha :P


hehe no widzisz a ja odwrotnie- i to i to.... bo ja np musialam sie non stop uczyc a na imprezy zgody nie bylo nigdy no i wyszlo ze kilka razy sie z domu ucieklo... bl bla bla... 😁 uwazam ze czas muszi byc i na przyjemnosci i na obowiazki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
mulant napisał(a):
love napisał(a):
mulant napisał(a):
love napisał(a):
mulant ale to jednak rodzice.... jak widac nie posluchalam ich, i ogolnie zawsze sie buntowalam i teraz mam tego efekt 🙂)

bo rodzice myślą że ich dzieci to stale są maleńkie istoty i można za nich jeszcze decydować a nie widzą tego że tym robią krzywdę swoim dzieciakom z drugiej strony ciekawe jakimi my będziemy rodzicami 🙂

hehe pewnie bede podobna 🙂)) chyba nikt nie chce zeby ich dziecko ich zostawilo 🙂
no ale kazdy chyba ma swoj rozum

no ja już wiem że swojego dziecka z domu nie wypuszczę na żadną imprezę tylko nauka i nauka będzie dla niego najważniejsza boże co ja piszę he he zapomniał wół jak cielęciem był ha ha :P


hehe no widzisz a ja odwrotnie- i to i to.... bo ja np musialam sie non stop uczyc a na imprezy zgody nie bylo nigdy no i wyszlo ze kilka razy sie z domu ucieklo... bl bla bla... 😁 uwazam ze czas muszi byc i na przyjemnosci i na obowiazki

ja się boje że jak będzie córa to mi wpadnie jak będzie mieć 15 lat jest obawa straszna :P
ja miałam 13 lat jak pojechałam na pierwszą imprezę ze starszymi siostrami nie miałam cycków to mi skarpetkami wypchały ale były jaja ha ha ha teraz jak sobie przypomnę to normalnie pełno śmiechu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jagodka22 napisał(a):
Data fajna tylko boje sie zeby nie urodzic 29 lutego,bo to bedzie rok przestepny to co 4 lata malenstwo by mialo urodzinki hehe. no ja mam jutro usg, mam nadzieje ze dowiem sie co bedzie. to wasze pierwsze dziecko czy juz macie?



Czesc 🙂No,z ta data to tez juz myslalam.Ja mam na 10 marca,ale moja mama ciagle kracze 29.02 zostane babcia.To juz moje drugie dziecko i znowu siusiak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
kala84 jest z trzecim 🙂

ej mulant ja pierwszy raz to piwo pilam jak mialam 13 lat i mialam pizde po polowie... a impreza to chyba pierwsza jak ucieklam z domu i do Dubaiu z kumpela polecialysmy 😁 hehe ale to 16 lat mialam


co?do dubaiu............dziecko drogie i sie dziwimy,ze rodzice tacy 😠Kurde jak Twoje takie beda to bedziesz wykonczona.....hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...