Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No, Love to był mały Lucyfer haha ;p boże, żeby tylko mojemu dziecku nie przyszło na myśl, żeby zwiać z domu:/ już się boję co to będzie jak będzie miało tak z 14-16 lat 😜
Oj nie mam siły was nadrabiać.
Ale mam lenia, że nawet jak czytam te posty to nie wiem czy czytam, czy z nudow literki oglądam 😜
Mamie dziś powiem, że chuj, mam dziś lenia i że tylko poodkurzałam, umyłam naczynia i ostrugałam ziemniaki bo na więcej dziś brak sił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
siły mi odebrało a obiecałam sobie posprzatać w szafie z butami bo letnie trzeba wyeksmitować i zimowe zapodać

love powem ci że bym cie chyba zajebała, ale taka prawda jak dziecku na nic nie pozwalasz to tak czasem się kończy. ale dalej jestem w szoku pzrecież bilet do dubaiu nie kosztuje 5 zł iwogóle cąła akcja z tym związana

No nie kosztuje, ale ja od 15 roku zycia zarabialam jakieś tam grosze, potem z kumpela sie wszytskie 'skarbonki' rozbiło i się uzbierało. Pamiętam że syf za to nie zły mieliśmy, nawet rozprawa o demoralizacje była i kuratora mieliśmy ale tylko rodziców na szczescie i musieli do sądowego co 3 miesiace sprawozdania o zachowaniu pisac. Mi umozono po roku bo mialam b. dobre wyniki w szkole i wzorowe zachowanie, a kumpela do 18 roku zycia miala miala 🙂

ide dalej nadrabiać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taaa... wsyztskie stare jak nie wiem 🙂)
obdarzona mało jeszcze o mnie wiesz 🙂)) hehe
To nie była jedna ucieczka 🙂 W sumie ta do Dubiu była pierwsza, a pozniej to takie ze na impreze i po imprezie wracalam.... Kurde jaja jak nie wiem byly 🙂 Ostatnio z mama sie z tego smialam hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na takie mniejsze to też czasem zwiewałam z domu jak mi mama nie pozwalała i wracałam za 2 dni itp ale gdzieś za granicę typu Dubai bym się nie odważyła;
Ale to jest racja. Jak starzy dają szlaban na wszystko i nic nie wolno to dzieci tak będą robiły. Ja zawsze miałam problem w wieku 13-17 lat aby wyjść czasem częściej albo żeby do mnie ktoś przyszedł, chyba , że były wakacje. To zawsze w nocy ryzykowałam, kolegow, zakochankow, koleżanki przez okno jak starzy spali zapraszałam albo sama wychodziłam. Nie wiem jak to się stało, ale rodzice nigdy się nie kapli.. potem to już na lajcie, bez zaproszenia. Ale moja siostra robiła to samo 😜 ale ja byłam raczej grzeczną dziewczynką, ale jak już się bawiłam to na maxa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Sztunia napisał(a):
czyli rozumiem że izunia też jeszcze 29 🙂
ewcia ja tez miałam plan taki i umnie realizacja wykonana 🙂



nie ja kochane mma JESZCZE 24 🙂ale tylko do listopada,bo bede miec 25


już wiem czemu mi się tak pierdoli bo mam chyba 30 stopni w domu tak w kominku najachczyłam czyli mulant w naszym wieku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Sztunia napisał(a):
czyli rozumiem że izunia też jeszcze 29 🙂
ewcia ja tez miałam plan taki i umnie realizacja wykonana 🙂



nie ja kochane mma JESZCZE 24 🙂ale tylko do listopada,bo bede miec 25


już wiem czemu mi się tak pierdoli bo mam chyba 30 stopni w domu tak w kominku najachczyłam czyli mulant w naszym wieku 🙂


mozesz sobie w stroju pobiegac 🙂Ja tez mam cieplutko,od rana w piecu pale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona ahhahahah 🙂)) Mogłaś uciec dalej... ja mimo że tak sie skonczyło to samego wyjazdu nie zaluje bo zawsze jest czym sie pochwalić 🙂)
U mnie to tez jakos tak z oknami... mialam w sumie pokoj na pietrze ale to mi w niczym nie przeszkadzalo 🙂 hihi.... Mielismy na pol domu taka dreniana biala drabinke co na niej te pnące krzaki rosną i po niej zawsze smigalam.... na dole byl dach od garazu to na niego a dalej to juz z gorki... gorzej to z powrotami bylo 🙂bo nie mialam jak sie wspiac, a jak np po smitniku raz chcialam to tate obudzilam 🙂 Ale siara byla bo sie na mnie wydarl i sasiadow pobudzil :/
No ale pozniej kontynuowalam moje przygodny i juz nie bylo tak zle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...