Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U mnie takie milutkie są właśnie te co już mamuśkami są. Tylko moja przyjaciółka najlepsza, z którą znamy się od 6 roku życia nigdy nie powiedziała mi nic przykrego. Chociaż jest singielką, lubi poimprezować, jest bardzo zgrabna i szczupła i ogólnie jej życie jest skrajnie inne od mojego, mniej więcej od momentu gdy zaczęłyśmy studia to nigy nic przykrego nie walnie. Żyjemy w dwóch różnych światach i się nie krytykujemy na wzajem. Ale to się rzadko bardzo u kobiet zdarza taki charakter.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ggulek haha to dobrze, że ma ochote 😁 na pewno zawsze będzie miał na Ciebie 😎

Lady, noo u mnie też ciemne meble a kot biały;/ też już posprzątałam i warzywa pokroiłam;D

te koleżanki to są takie tylko żeby udowodnić jak Ci będzie źle;/ a większośc z nich tak na prawdę zazdrości. Wiele kobiet zazdrości ciąży, ja też kiedyś zazdrościłam ciąży 😜


obdarzona,bo teraz to mozna baraszkowac bez stresu o ciaze......znowu powracamy do tego tematu,a ja nie moge 😞Raz meza nie mam przy sobie,dwa lekarz zabronil,bo pojawil sie bol brzucha po 😠Ale jeszcze troche i jak tylko bedzi ejuz blizej terminu to niech sosbie brzusio boli,a co 🙂

A co do seksu, to jak nie ma przeciwwskazań to trzeba korzystać jak najwięcej i jak najczęściej;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Mój też się boi, że krzywdę może zrobić malutkiej, artykuły też nie pomagają, ale jak już najdzie mnie ochota i się do Niego dobieram to wtedy się nie przeciwstawia ;-))


U mnie dokładnie to samo. A libido mam jak nigdy w drugim trymestrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, ja też mam przyjaciołkę najlepszą tylko że ma dziecko już ale jest w moim wieku. I też dwa inne światy: ona za chłopakami, chociaż ma narzeczonego ale ogląda się i podnieca, na studiach korzysta ze wszystkich dobr,ciuchow to ma 10000000000000000000000000000000000, a za najlepszy wygląd odda wszystko prawie i też mnie nie krytykuje;D dała mi wczoraj wkładki laktacyjne, bo ona nie używała, śliniaczek i coś tam jeszcze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym moim libido to właściwie bywa różnie, przed ciążą mogłam non stop ;-) jak zaszłam w ciążę to do końca I trymestru szlaban na seks :/ a teraz czasami mnie najdzie ochota, bo Michał twardo udaje, że ochoty nie ma, ale niestety po facecie widać kiedy mu się chce, a kiedy nie 🙂 robi jakieś śmieszne podchody i już wtedy wiem, że nie będę taka i mu ulegnę 😉

Tak jak dbam o dzidziulka tak i samo muszę dbać o tego większego dzidziulka (czyt. mąż) ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w pierwszym trymestrze też był szlaban przez mdłości i to, że mogłam spać całymi dniami (raz przespałam cięgiem 18 godzin, Łukasz mnie w między czasie budził sprawdzać czy wszystko ok). A przed ciążą: praca, praca, praca, praca, antykoncepcja hormonalna i libido bliskie zera. Teraz nadrabiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie szlaban był ze względu na zagrożoną ciążę, a później tj. po 13 tygodniu lekarz odwołał zakaz, ale niestety musieliśmy też pościć ze względu na mdłości i wymioty, wymiotowałam nawet po wypiciu szklanki wody ;/ to był jakiś koszmar 😞 mój organizm czasami przyjmował kapustę kiszoną i niczego więcej, a propos kapusty chyba zaraz skoczę do sklepu i kupię sobie z pól kilo i wpierniczę, może zaparcia przejdą hihihi. A jeżeli chodzi o moją pracę to już na początku 3 miesiąca dostałam L4, ponieważ pracowałam jako przedstawiciel handlowy i cały dzień za kółkiem i wymuszona pozycja siedząca, więc lekarz powiedział, że odpada. Tak więc leżę w domu już od dłuższego czasu i rozpieszczam podniebienie swoje i mojego prawie męża ;-) ale nie zawsze, bo czasami mi się nic nie chce robić i wtedy idziemy na pizze albo On coś robi na szybko ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Ja już po pracy, rwałam się dziś troszkę wcześniej, za to jutro znowu szykują się nadgodziny.

Wybraliśmy wózek, jeszcze tylko dyskutujemy na temat koloru. 3w1, w sklepie akurat mają promocję, więc wyjdzie taniej niż kupując przez internet 🙂
http://www.navington.com/produkty/wozek-cadet

Lecę sprzątać i szykować jakieś jadło, bo teściowie zapowiedzieli wizytację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej grubasy
ja sobie do szpitala skoczyam z tym krwawieniem i znowu mnie zostawili, zaczał mi brzuch twardniec
pizda i dupa
leze
wózek fajny, kolezanka ma i chwali ona ma bezewy
ja z tych co nie ma cellulitu i rozstepów, i mam nadzieje że teraz też tak będzie, fakt smarowanie jest pełną gębą 🙂 a kolezanki dobre rady rzucuić w kąt. dla mnie najlepsza jest szwagierka, bo ma teksty pocieszające kkobiete cieżarną w 100% i zawsze była przekonana że dziewczynka, dając mi do zrozumienia ze brzydko wyglądam, gdzie inni w koło mówili że napewno urodze chłopca, ale cóż kijek jej w oko. Teraz też była pewna ze bedzie dziewczynka hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde obudzili mnie 😠 już nawet pospać sobie nie można;/

Kasia, uuu to miałaś ostro objawową ciążę:/ dobrze, że wyszłaś z tych wymiotow;D a na zdjęciu już widać, że masz fajnyy brzuszek;D

Love, ooo widzę, że pogoda nie dopisuje;/ i siły też Ci nie dopisują, ale to akurat jest zrozumiałe 😉

Sztunia, ło matko Ty zaś w szpitalu 😞 Ty to masz pecha coś, ale wszystko przecież dobrze się skończy 😁 należysz się za wszystkie czasy;/

Izunia, dawaj ciacho 😜 wyślij pocztą specjalną, w 30 km dojdzie szybkooo;D

idę do mojego M na gorę, mały kopie bo dostał ostrą dawkę kotleta, ziemniakow, ogorka i czekolady;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona nie ma mi kto zdjęcia zrobić i wyszedł taki malutki ten mój brzucholek, ale w rzeczywistości jest troszeczkę większy, nareszcie zaczął rosnąć, bo już nie mogłam się go doczekać, a jeżeli chodzi o rozstępy to na razie póki co nie mam, może troszeczkę na cycach i pośladkach, ale to zawsze miałam odkąd pamiętam, smaruje i brzuchol i cycuchy ostro oliwką, rano i wieczorem i czasami jak gdzieś wychodzę, bo jak nie posmaruję i założę na siebie sweter albo podkoszulkę to mnie wszystko swędzi. Moja mała fika już od 5.30 rano, ale tak samo jak Twój synuś dostała kotleta, ziemniaczki i suróweczkę z buraczków i kapuchy kiszonej, a na deserek pączka i rogalika i chyba grzecznie poszła spać 🙂 najedzone dziecko - to szczęśliwe i spokojne dziecko hihihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia trzymaj się w tym szpitalu.

A ja miałam fuksa z odkurzaniem, bo mąż wpadł w czasie pracy na obiad, więc go zagoniłam 😁

Co do rozstępów to by im zapobiec ostatnio tak na ślepo w aptece wzięłam Pharmaceris: Fajna jest skóra po nim, ale widzę, że ma kiepskie oceny. No i solidnie smarując rano i wieczorem starcza na 2 tygodnie.:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14122

Teraz się zastanawiam czy nie zainwestować w Mustelę:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7305

Już słyszałam wiele razy i czytałam na różnych forach pozytywne opinie, choć na wizażu też ma średniawą ocenę.
Macie jakieś sprawdzone kosmetyki na rozstępy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izu nie wiem, bo sami nie wiedza skad krwawienie
a co do smarowideł, to ja smarowałam sie vichy-ale to w tamtej ciązy na zmianę z oliwką z eucerinu na rozstepy, teraz jade samą oliwką bo wychodzi o wiele taniej 🙂
mustele uzywałam po ciązy na powrót skóry po porodzie nawet nawet tylko drogie to było cholerstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...