Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja smarowałam się tylko wieczorem, ogólnie najpierw uzywałam vichy, a potem dostałam resztke od koleżanki tej oliwki i mi się ona bardzo spodobała, bo super nawilżała plam na ubraniu nie zostawia i szybko się wchłania. Na sam koniec ciązy raz tym raz tym co było pod reka i przy końcu smarowałam się częściej bo mnie brzuchol swedział
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
izu nie wiem, bo sami nie wiedza skad krwawienie
a co do smarowideł, to ja smarowałam sie vichy-ale to w tamtej ciązy na zmianę z oliwką z eucerinu na rozstepy, teraz jade samą oliwką bo wychodzi o wiele taniej 🙂
mustele uzywałam po ciązy na powrót skóry po porodzie nawet nawet tylko drogie to było cholerstwo



hmmm...to ciekawe 🤨Ale wiesz oc ostatnio w lab spotkalam babke co cala ciaze miala krwawienia i skurcze.Urodzila sliczna zdrowa core 😉A wiec wszystko bedzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i eucerin gdzie 45zł kosztuje i spokojnie styknie na cała ciaze a vichy miałam 3 i koło 80 zł jak nie wiecej plaicłam

izu no bo moja gin mówi że to nie jest nic strasznego ttylko poki co musze leżec wiec się nie martwie, tylko wiecie zawszes ie strresa załapie jak nagle zaczyna leciec krew
mam nadzieje ze to sie niebawem unormuje bo cholery dostane z tymi podpachami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
no i eucerin gdzie 45zł kosztuje i spokojnie styknie na cała ciaze a vichy miałam 3 i koło 80 zł jak nie wiecej plaicłam

izu no bo moja gin mówi że to nie jest nic strasznego ttylko poki co musze leżec wiec się nie martwie, tylko wiecie zawszes ie strresa załapie jak nagle zaczyna leciec krew
mam nadzieje ze to sie niebawem unormuje bo cholery dostane z tymi podpachami



masakra 3 m-c w ciazi i jeszcze po jakis m-c 🤪z pieluchami-hehe

A mala z kim teraz jest jak Ty na wakacjach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, no ja też nie mogłam się doczekać brzuszka tylko,że ja nie wymiotowałam i w ogole i mi się brzuszek od 10 tyg zaczął powiększać, także mi regularnie rośnie i mam teraz w sam raz, taki proporcjonalny 🙂
Ale już narzekam na niego bo już przeszkadza. A Tobie nie przeszkadza?
Co do kremow to jak ja się nie posmaruję to też mnie swędzi;/ i mam tak napiętą skorę na brzuchu, że się świeci.
A krem używam mama perfecta. I ostatnio zauważyłam pewną rzecz: ten krem już mi się kończył a więc chciałam zaoszczędzić. Smarowałam tylko brzuch i schaby z tyłu. A pośladkow i ud nie i baardzo mi się rostępy zabordowiły, pogorszyły- bo przed ciążą na udach miałam ze 3 rozstępy jaśniutkie a w ciązy je smarowałam. Przestałam i co.. mam teraz ciemne takie krechy. Na pośladkach też miałam przed ciążą też ze 3 na jednym i ze 3 na drugim, teraz mam z 10 i to ciemnych odkąd niee smaruję.
Od razu pobiegłam po drugi krem i nasmarowałam się na maxa 😜
Piersi nie smaruję bo mi mało urosły, tzn smaruje zwykłym balsamem do ciała z nivei 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana no troszkę przeszkadza, buty wkładane zakładam na siedząco, ja piersi muszę smarować, bo mi urosły giganty, jestem z natury szczupłą kobitką, ale cyc i dupę zawsze miałam, przed ciążą ważyłam 49-50 kilo, a teraz 57, więc szybko przybieram na wadze, a dodam, że prawie do 4 miesiąca cały czas rzyganko :/. A cycuchy z rozmiaru małe C urosły do duże D 🙂 mam nadzieję, że już nie będą tak duże rosnąć, bo później mi zwisy zostaną i się pochlastam i mąż mnie będzie zdradzał 😁 a ja używam tylko oliwki z Johnsona i jak dla mnie jest spoko ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wylicytowałam dziś kurtkę ciążową za grosze na allegro. Pewnie będę wyglądać jak ponton. Choć wydaje się bardzij kształtna niż te co mierzyłam do tej pory. Nie wiem tylko czy rozmiar będzie ok, bo jeszcze jak na razie to się w niej utopię. I chyba nawet w 9 miesiącu nie będę mieć tyle w biodrach :p No ale to kurtka w końcu to nie musi byc dopasowana.
http://allegro.pl/b39-swietna-kurtka-ciazowa-rozmiar-38-i1952263891.html
Butów nie kupuję, będę chodzić w moich Hunterach do których sobie skarpety ocieplające kupiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, to Ci zazdroszczę tych cycow dużych 😁 mi urosły może o poł rozmiaru 😞 a z natury mam małe b to teraz mam duże b i piersi są kształtne i ładniejsze. W sumie były ładniejsze bo teraz mam brzuch to piersi mi się gdzieś chowają i z boku wyglądam jak trojkąt.
Co do brzucha i schylania noo to z butami jest najgorzej 😜 hehe ale taki chyba już urok ciąży;/
co do tycia, to rzeczywiście szybko tyjesz, ale skoro jesteś szczupła to po porodzie zrzucisz 😁 ja nie rzygałam i zaczęłam tyć gdzieś od 12 tyg ale tak już serio tyć zaczęłam od 15-16 tyg.
przed ciążą wazyłam 48-49 a teraz ważę rano 60,5 kg:/ także ja też szybko to się nie martw;/

Sztunia to Ci lekarz otuchy dodał zajebistej 🥴 🥴

Lady, moja była w sumie wychowawczyni jest w ciąży i ma taką samą kurtkę jak ta na allegro;D i ładnie to wygląda, choć ona ma mały brzuszek a rodzi w styczniu 😜
zresztą, bardzo ładna kurteczka i ciepła przede wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady ładna kurteczka 🙂 ja jeszcze na siebie zadnej nie dostalam 😞 nosze moja z przed ciazy i odpieta nosze ;/ pod spodem gruby sweter i trzeba sobie radzic 😞 musze jakas kupic w koncu bo niedlugo ladne mrozy pewnie przyjda 😞
ja sie niby tez dizisiaj dobrze czulam a teraz mnie tak ciągnie w pipie ze az mi sie ryczec chce :/ boli jak nie wiem jak chodze... wiec sie polozylam i za cholere do jutra nie wstaje 😞((
no i chyba sie wprawiam w swiateczn y nastroj bo mezo juz mi koledy spiewa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, hehe też na to liczę 🙂 chyba wszystkie na to liczymy 🤪 a mały to już wszędzie te nożki i rączki pcha 😁
Lady, moda ciążowa jest droga, a nie ciążowa w ciąży tj kurtka czy płaszcz to już trzeba się liczyć z niefajnym wyglądem ale wygoda ważna i ciepło 🙂 ja zawsze co widzę zimą kobietki w kurtkach to przeważanie są brzydkie bo one nie mają się w co ubrać po prostu 😉
a plecki Cię bolą bo może przeholowałaś ze sprzątaniem dziś?

Love, uuu to nie dobrze 😞 to leż leż.. to rwanie w pipie to coś nie przyjemnego też to czasem miałam, ale już nie mam. Kurcze staram się sobie Ciebie wyobrazić teraz nie wiem czemu 😜

Ja powoli głodnieję, tylko nie wiem co zjeść;D muszę najpierw wysuszyć włosy;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chcesz mnie sobie wyobrazic to zamknij oczy i wyobraź sobie hipopotama w stosie poduszek lezacego raz plackiem a raz na boku.... kurde oszaleje zaraz :/ najchetniej bym zasnela i bym sie na porod obudzila :/
ale ja jetsem wyrodna.... ja pierdziu.... ;/ sobie teraz o mnie pomyslicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...