Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
Maja skitrała się dokładnie za miesiąc głową w dół, fakt wydaje mi się że wczesniej siedziała wyżej niz teraz dzidzia, a potem tylko przechylała się na lewo i na prawo.
czyli majgnęła się gdzieś w 28tc
ewcia nie szerz tu wizji połozeń posladkowych bo dziewczyny oszalaja


w sumie moze i tak, nie bede siac propagandy. zalezy od dziecka. moje sie wierci niby ale non stop jak sie kreci to gdzies miedzy kosciami biodrowymi wiec gtak niosko za bardzo pola do popisu nie ma. tesciowa mnie pociesza ze jak bedzie rosło, to sie bedzie do gory podsuwac. mam nadzieje ze sie obróci, bo nie zamierzam rosnac wszerz 😞 buuu
dziewczyny a miałyscie badany ALAT w ciazy?? mi oprócz glukozy i moczu gin zleciła ALAT?? nie wiecie czemu?? chce wykluczyc cholestaze czy co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
nie, alatu nie mam
tu w szpitalu mi zrobiili teraz hcv bo nie miałam
bawet nie wiem co to jest ten alat


ASPAT i ALAT i cos tam ejszcze chyba 4 tego sa, to enzymy watrobowe. nie wiem czy to zlecaja czy to np moja zleciła zeby zobaczyc jak to u mnie sie kształuje jak tego woreczka żółciowego nie ma. bo mnie pobolewa po prawej stronie brzuch, czyli tam gdzie był ten woreczek. i watroba tez, po lewej. mzoe dlatego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona no niby tak ale ja lubie taki swiateczny szal 🙂 tzn balagan, koledy z cala rodzina, siedzenie przy kominku, wspolna pasterka, spacer, kulig 🙂 itd 🙂 z pary rzeczy i tak bym w tym roku zrezygnowala ale mimo to dobrze by bylo spedzic swieta tak jak co roku wsrod rodziny.
Ale jesli siee nie uda to przeciez tez dobrze... w koncu juz mam swoja rodzine i trzeba jakos przezyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powrocilam 🙂

Kupilam kurtke 🤪 🤪MAm nadzieje,ze ta juz wystarczy do konca ciazy-cholera rozmiar 46-48 😮,ale o dziwo jest fajnie dopasowana w barkach a w brzuchu luzna tak jak ma byc.jeszcze duzo miejsca mam na brzuch.Ładnie mozna sciagnac teraz po bokach.Fajny kaptur ma z wlochami 😁Baaaa....i placilam 99zł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Mi też nie zlecono. Z takich nietypowych badań to mi mówił by GBS zrobić w 36-37 tc. To jest chyba na obecność paciorkowca. Pewnie dlatego mam to zrobić, bo mam ten kaszel.



to teraz wszystkie kobiety maja robione z tego co ja wiem.Ja na bank to robie,bo to jest cholerstwo.Kolezanka miala i maly sie zarazil podczas porodu.
Teraz robie cytologie i chyba tez powinny wyjsc jakies bakterie czy cos?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, no kazdy tak lubi;D ale to dobrze, że tą jedną wigilię byś wytrzymała w innym nastroju;D

co do badań to ja we wtorek będę robiła tą glukozę, mocz oddam oraz mam jeszcze zlecone:
HBS
HCV
HIV
ALAT
TEST 06 ALBO 0B nie wiem co tu pisze 😠 w ogole w necie muszę poczytać co to jest w ogole 🥴
a zakreślone mam: hematokryt, hemoglobina, krw.czerwone 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
powrocilam 🙂

Kupilam kurtke 🤪 🤪MAm nadzieje,ze ta juz wystarczy do konca ciazy-cholera rozmiar 46-48 😮,ale o dziwo jest fajnie dopasowana w barkach a w brzuchu luzna tak jak ma byc.jeszcze duzo miejsca mam na brzuch.Ładnie mozna sciagnac teraz po bokach.Fajny kaptur ma z wlochami 😁Baaaa....i placilam 99zł 😉



oooooo a gdzie i jaka [pokaz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
powrocilam 🙂

Kupilam kurtke 🤪 🤪MAm nadzieje,ze ta juz wystarczy do konca ciazy-cholera rozmiar 46-48 😮,ale o dziwo jest fajnie dopasowana w barkach a w brzuchu luzna tak jak ma byc.jeszcze duzo miejsca mam na brzuch.Ładnie mozna sciagnac teraz po bokach.Fajny kaptur ma z wlochami 😁Baaaa....i placilam 99zł 😉



oooooo a gdzie i jaka [pokaz 🙂


w TAKKO....na dziale dla puszystych 🙂Nigdy bym takiej nie kupila,ale teraz to chyba pozostaje nam tylko sugerowac sie-aaa super ,bo mi pasuje 😁Zaraz zrobie jakas fote 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam glukozę (znaczy tą krzywą cukrową) na 15 grudnia. Ciekawe czy nie puszczę pawia przy tym moim wrażliwym żołądku. HIV robiłam w pierwszym trymestrze wraz z żółtaczką zakaźną. Już po tych nazwach literkowych nie pamiętam co jest co, a nie chce mi się do karty ciąży zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Ewcia miałam ALAT na początku ciąży robiony, w ogóle w tedy była jakaś cała lista tego... Jak wam wyszła krzywa cukrowa?

ja jeszcze nie robiłam. miałam sic w tym tyg ale nie dam rady, teraz jeszcze doszedł ten twardniejacy brzuch wieczorem. jutro tesciowa idzie na badania i byc moze dostanie chemię, wiec bedziemy sie dołowac w domku, jak zwykle. nio ale zbiore sie w nastepnym tyg i porobie badania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
no to iza zaszalałas, poka poka kurtałkę
kurde wydaje mi sie że znowu krwawienie się nasiliło, jasny chuj a przecież leże i nic nie robie 😞



kurde,a moze ty na rozmowe z nami tak reagujesz. albo dlatego ze wszytskie nie mamy okresu to za wszytskie ciezarne ty masz te swoja cholerna krew. kurde aj se zartuje a Tobie nie do smiechu - sorki Sztuńka 🙂 ale Tobie sie tak saczy czy Ty czujesz jak raz na jakis czas cos tam kapie jak przy koncówce okresu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...